۱۰ تفریحِ پارک آبی کوالالامپور که با بازی در آن قلبتان می‌ایستد!

جاذبه‌های گردشگری کوالالامپور
۱۰ تفریحِ پارک آبی کوالالامپور که با بازی در آن قلبتان می‌ایستد!

در سفرتان با تور کوالالامپور اگر از جاذبه‌های تاریخی و مدرن کوالالامپور خسته شده‌اید و دنبال کمی هیجان هستید همراه ما باشید تا با هم سری به مجموعه‌ی سان‌وی‌لاگون بزنیم. مجموعه‌ای که از ۵ بخش مختلف پارک آبی، شهربازی، باغ وحش، پارک هیجان و پارک وحشت تشکیل شده است و طبق آمار سالانه بیش از ۲ میلیون گردشگر و شهروند از آن بازدید می‌کنند. در این مقاله همراه شما به پارک آبی این مجموعه خواهیم رفت و هیجانات گوناگونی که در این پارک می‌توانید تجربه کنید را یک به یک خدمتتان معرفی خواهیم کرد. این پارک آبی به گونه‎ای ساخته شده است که جنگل‌های استوایی آفریقا را برای بازدیدکنندگانش تداعی کند و بیشتر سرسره‌ها و بازی‌های این پارک نام‌های آفریقایی دارند.


۱- وو ووزلا در کوالالامپور


جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی همه‌ی جهان را با وو ووزلا آشنا کرد. بوق‌هایی که تماشاگران آفریقایی همراه خود به استادیوم‌های ورزشی می‌آوردند و در آن می‌دمیدند. اما وو ووزلای سان‌وی‌لاگون وو ووزلای استادیوم‌ها نیست. وو ووزلای سان‌وی‌لاگون یکی از مهیج‌ترین سرسره‌های آبی جهان است که به عنوان بزرگترین سرسره‌ی قیفی دنیا شناخته می‌شود. در این سرسره شما با سرعتی سرسام‌آور درون لوله‌های پر آب می‌چرخید و تنها کاری که از دست‌تان برمی‌آید انجام بدهید فریاد زدن است.

 

تورهای جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ برای رفتن به جام جهانی فوتبال

 

vuvuzela sunway-lagoon

 


۲- مانسون ۳۶۰ درجه در کوالالامپور


اگر اهل یک هیجان درست و حسابی هستید در سان‌وی‌لاگون باید مانسون ۳۶۰ درجه را امتحان کنید. چرا که در این بازی شما با سرعتی نزدیک به ۶۰ کیلومتر بر ساعت درون لوله‌ای پر آب سقوط آزاد می‌کنید و بعد درون سرسره سر می‌خورید و به یک استخر پر آب پرتاب می‌شوید.

 

 

monsoon-360

 


۳- سرسره خشم جنگل


اگر به همراه خانواده به همراه تور کوالالامپور نوروز ۹۷ به سان‌وی‌لاگون رفته‌اید، خشم جنگل یکی از بهترین بازی‌های این پارک است که با همراهی فرزندان‌تان می‌توانید آن را سوار شوید. در خشم جنگل شما سوار بر تیوپ‌های بزرگ می‌شوید و مسیر پرپیچ و خم سرسره‌ای دراز را لیز می‌خورید و پایین می‌آیید.

 

۱۰ جاذبه گردشگری کوالالامپور که به همراه خانواده و فرزندانتان باید بروید

 

 

fury-sunway-lagoon

 


۴- سرسره‌های باستانی


در مسیری پیچ در پیچ و جذاب که پوشیده از درختان است سرسره‌هایی قرار دارند که برای بسیاری از سنین مناسب هستند. این سرسره‌ها که سرسره‌های باستانی نام دارند اشکالی از حیوانات آفریقایی مانند کروکدیل و مار کبری و غیره را دارند.

 

 

primeval-sunway-lagoon

 


۵- سرسره کنگو


در این سرسره باید به روی شکم بخوابید تا با سرعتی هیجان‌آور از بلندی لیز بخورید و به حوضچه‌ای پر آب فرود بیایید. این سرسره با الهام از رود پیچ در پیچ کنگو در قاره‌ی آفریقا ساخته شده است.

 

congo

 


۶- سرسره کوبارانگو


در این سرسره شما سوار بر تیوپ از یک سطح شیب‌دار پایین می‌آیید تا از سطح شیبدار دیگری بالا بروید. بنابراین در کوبارانگو شما این شانس را دارید که هم لذت سقوط را بچشید و هم لذت صعود.

 

 

kubarango

 


۷- استخر موج


در استخری شگفت‌انگیز که توان تولید موج تا ارتفاع ۸ متر را دارد می‌توانید شنا کنید و یا اگر حرفه‌ای هستید تخته‌ای بردارید و موج‌سواری کنید. بر کرانه‌ی این استخر موج ساحلی وسیع ساخته شده است که در آن می‎‌توانید انواع ورزش‌های ساحلی نظیر والیبال و یا فوتبال را انجام بدهید و یا اگر دوست داشته باشید ریکلس کنید و آفتاب بگیرید.

 

 

 استخر موج در کوالالامپور

 


۸- سینمای ۵ بعدی


پارک آبی سان‌وی‌لاگون سینمایی دارد که با مه و باد و سقوط از ارتفاع و پاشیدن آب، هیجانی مجازی برایتان خلق می‌کند. تصاویری که در این سینما نمایش داده می‌شود از هیجان‌انگیزترین تصاویر سینماهای ۵ بعدی جهان است.

 

 

waterplexx-5d

 


۹- مسیر جستجوگری


در این پارک مسیرهای بی‌نظیری برای آنان که اهل کاوش کردن هستند تعبیه شده است. در این مسیرها شما شانس این را دارید که از تالاب‌ها و آبشارها و تپه‌ها عبور کنید و درحالیکه صدای آواز پرندگان را می‌شنوید با منظره‌های چشمگیر و بی‌نظیر مواجه شوید.

 

 

explorer

 


۱۰- کمپ جستجوگران


پس از آنکه انواع جستجوها و بازی‌ها را در این پارک انجام دادید می‌توانید به کمپ جستجوگران آن بروید و لحظاتی چند را استراحت کنید. در این کمپ‌ها می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها و یا غذاها را سفارش بدهید و نوش جان کنید.

 

 

explorer

۱۷ دی ۱۳۹۶

نظرات کاربران

ناشناس

به نظر من این پارک ابی فوق العاده است