در سفر به دهلی در ۵ جشنواره برتر مد و لباس شرکت کنید

جاذبه‌های گردشگری دهلی
در سفر به دهلی در ۵ جشنواره برتر مد و لباس شرکت کنید

تا پایان سال میلادی هنوز زمان زیادی باقی مانده و مراسم‌های متنوعی که می‌توانید در تور هند، مخصوصا با سفر به دهلی تجربه کنید. بخش زیادی ازمناسبت‌های مخصوص لباس مربوط به بازارهای فروش است که در شهرهای مثلث‌طلایی برگزای می‌شود. برای همین با انتخاب تور دهلی آگرا جیپور می‌توانید  به دهلی بروید و در نمایش‌های مناسبی که درباره عرضه برترین طراحی‌های جدید و همچنین گالری‌های مربوط به عکاسی مد برپا می‌شود شرکت کنید .


۱- جشنواره محلی در پادشاهی رویاها
جشنواره‌‌ی بزرگی هر ساله در مرکز زیبای "پادشاهی رویاها" برگزار می‌شود که شرکت در آن یکی از بهترین لحظات بودن شما در هند را رقم خواهد زد. مراسمی دیدنی مناسب برای تمام سنین که حول محور هنر و فرهنگ هند می‌گذرد.

 

 

جشنواره محلی در پادشاهی رویاها در هند

 


در این مراسم اما چیزی که برای ما اهمیت دارد بخش نمایش لباس‌های محلی و البته نمایشگاه و فروشگاه‌های بزرگ جواهرات مخصوص هندی‌ست. البته رفتن به این همایش ۴۲۲ روپیه برای هر نفر هزینه خواهد داشت.


زمان برگزاری: ۲۹ نوامبر
مکان: Kingdom Of Dreams , Gurgaon

 

۲- نمایش لباس دهلی
یکی از نمایش‌های خاص و جذاب لباس هند که بسیاری برندها که در هتل مجلل Rohini برگزار می‌شود و بسیاری برندها در آن شرکت خواهند کرد. حضور در این نمایش مجلل همچون دیگر نمایش‌های لباس کمی دشوار است.

 

 

نمایش لباس دهلی

 

 

ابتدا باید ۵۰۰ روپیه جای خود را در این نمایش رزرو کنید که در میان شلوغی کسانی که می‌خواهند در این مراسم شرکت کنند خود کاری سخت است و سپس ورودیه هتل برای آن شب رایگان خواهد بود. بعد از ثبت نام جزییات مراسم، کد لباس و البته برنامه زمان‌بندی کاملا برای شما شرح داده خواهد شد.


زمان برگزاری: ۱۰ دسامبر
مکان: Seven Seas Hotel 12, Mangalam Place, Sector 3, Rohini, Mangalam Place, Sector 3, Rohini

 

۳- نمایش لباس Renaissaa
این جشنواره در سه روز برگزار می‌شود که بخش زیادی از آن مربوط به نمایش لباس‌های محلی خواهد بود. طراحان لباسی که در این مکان لباس‌های خود را معرفی می‌کنند عموما از استعدادهای نوظهور صنعت مد هستند اما در این بین چند طراح مطرح نیز کارهای خود را رونمایی خواهند کرد. یکی از مهم‌ترین موهبت‌های این مراسم حضور بسیاری از صاحب منصبان صنعت لباس و حتی بازیگری هند و حتی اروپاست. پس اگر شانسی برای طراحی یا حضور در بخش‌های دیگر این صنعت را در سر می‌پرورانید، می‌توانید عکس‌های چاپ شده از آثار خود را در طول این جشنواره عرضه کنید.

 

 

نمایش لباس Renaissaa در دهلی

 


با توجه به بزرگی و رو به رشد بودن این هنر در هند، دانشجوها و طراحان جوانی سالانه از همین مراسم به بازارهای بزرگ معرفی شده‌اند. حتی خارجی‌های زیادی که در مراسم امسال لباس‌های خود را معرفی می‌کنند،همان‌هایی هستند که سال‌های پیش برای معرفی خود به Renaissaa آمده بودند.ارائه عکس‌های لباس‌های معرفی شده، نمایش‌ها و مراسمات بزم متنوع و بسیاری برنامه‌های دیگر در این سه شب برگزار می‌شود که کاملا در سلیقه زنان است.

زمان برگزاری: ۱۶ تا ۱۹ مارس
مکان: دانشگاه دهلی

 

۴- مناسبت‌های فروش لباس و جواهرات
در کنار برنامه‌های نمایشی و مدهای مختلف، مناسبت‌های مهمی هم برای خرید در این عرضه برگزار می‌شود. برای مثال ۱ و ۲ فوریه ۲۰۱۸ می‌توانید به نمایشگاه مدی که در Aga Khan Hall برگزار می‌شود بروید تا بتوانید لباس‌ها و جواهرات ارزشمندی را با قیمت‌های مناسب خریداری کنید. در این نمایشگاه‌ها کیف، جواهرات، لباس‌های مختلف و ... که طراحی صنایع مد اروپایی و هندی هستند به نمایش در می‌آید.

 

 

فروش لباس در دهلی

 

از ۲۰دسامبر هم برای اولین بار نمایشگاه لباس و مد در Vivanta برگزار می‌شود که مختص طراحی‌های سال گذشته برترین برندهای دنیا و هند خواهد بود. خوشبختانه با امکان خرید در این نمایشگاه شما با قیمتی مناسب می‌توانید لباس‌های ارزنده‌ای را تهیه کنید. همچنین بخش مخصوصی برای جواهرات در نظر گرفته شده که هنوز در مورد اینکه تنها مربوط به طراحی‌های داخل هند می‌شود یا خیر صحبتی به میان نیامده است. این نمایشگاه در تاریخ یاد شده و از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ بعدازظهر در دسترس عموم قرار می‌گیرد.
و اگر هم می‌خواهید کودکان و نوجوانان خود را نیز با طراحی‌های مدرن آشنا کنید و لباس‌هایی با برندهای جهانی به تنشان نمیایید، بهتر است ۳۰ نوامبر از ساعت ۱۰ صبح به Celebrity Face Villa بروید. در کنار نمایش لباس کودکان و کارگاه‌های آموزشی، نمایشگاهی هم برای عرضه و فروش لباس کودکان در نظر گرفته شده است.


۵- کارگاه‌های آموزشی
اگر هم از علاقه‌مندان یا طراحان مد هستید باید بگوییم که هنرمندان بزرگی در طول سال کارگاه‌های آموزشی در هند برگزار می‌کنند. برای مثال می‌توان از کارگاه عکاسی مد نام برد که کالج مد دهلی آن را برگزار می‌کند. این کارگاه اگر چه دوره‌های بلند مدت دارد اما دوره‌های یک روزه بسیار خوبی در آن برگزار می‌شود که ارزش چند ساعت از تور شما در این شهر را در تاریخ ۹ دسامبر خواهد داشت.

 

 

عکاسی مد در دهلی

 


و در نهایت از سایت Anita Dongre هم می‌توانید به مراسم‌هایی که این هنرمند طراح در هند برگزار می‌کند دسترسی داشته باشید. این طراح لباس هندی به صورت دوره‌ای نمایش‌هایی در سطح شهر برگزار می‌کند که عموما به صورت عمومی بوده و زمانش از طریق سایت اطلاع رسانی می‌شود.

هند سرزمینی با جشن‌ها و مراسم متنوع است به همین دلیل به مسافران پیشنهاد می‌شود که تقویم فستیوال‌‌های هند را بررسی و سپس برنامه‌ریزی سفر کنند.

۰۱ آذر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: