فی‌فی؛ جزیره‌ای برای سفرهای پرهیجان مجردی و یا اقامت‌های رمانتیک دونفره!

جاذبه‌های گردشگری تایلند
فی‌فی؛ جزیره‌ای برای سفرهای پرهیجان مجردی و یا اقامت‌های رمانتیک دونفره!

 با تورتایلند به جزایر رویایی پوکت در جنوب تایلند و در دل دریای آندمان سفر کنید و از جزایر معروف پوکت دیدن کنید جزیره فی‌فی مکانی است که محبوبیت ویژه‌ای نزد گردشگران علاقمند به دریا و ساحل دارند. ساحل‌های شنی بی نظیر، کوه‌های صخره‌ای سربه فلک کشیده، آب‌های شفاف و فیروزه‌ای رنگ و حیات وحش رنگارنگ دریایی به شما خوش آمد می گوید. نیاز نیست به شنا و تفریحات آبی، طبیعت گردی و یا تفریحات شبانه آن فکر کنید، زیبایی‌‌های منحصر بفرد‌ این جزایر به تنهایی انگیزه کافی برای سفر به شما می دهد. جزایر فی‌فی یکی از جاذبه ‌های اصلی کرابی و پوکت در تایلند هستند و به عنوان یکی از زیباترین جزایر دنیا شناخته می‌شوند. شهرت ‌این جزایر بعد از ساخت فیلم The Beach با بازی لئوناردو دی کاپریو در‌این مکان دوچندان شد.

جزایر Phi Phi Don  و Phi Phi Ley بزرگترین و شناخته شده‌ترین جزیره‌های فی‌فی هستند که تنها در Phi Phi Don  می‌توانید هتل‌ها، رستوران‌ها و سایر مراکز تفریخی را ببینید. بقیه مناطق جزیرۀ فی‌فی بخشی از پارک ملی و خالی از سکنه هستند. هیچ جاده و راهی در فی‌فی نیست و این یعنی یک جزیرۀ بکر و دست نخورده، پس خودتان را برای یک پیاده‌روی و دوربینتان را برای عکاسی از به یادماندنی ترین صحنه‌های سفر آماده کنید.

در جزایر پوکت رویا بسازید وماجراجویی کنید. در فی‌فی باربر‌هایی هستند تا شما را از اسکله تا محل اقامتتان همراهی کنند. در جزایر فی‌فی جاذبه ها و تفریحات زیادی در پیش رو دارید؛ اگر به غواصی و تفریحات آبی، دریانوردی و طبیعت گردی علاقه مندید؟ یا به یک سفر رمانتیک و استراحت در یک مقصد رویایی فکر می کنید؟ یا اصلا دوست دارید تنهایی سفر کنید پوکت بهترین پیشنهاد برای سفر مجردی است که می توانید در آنجا از رستورانها و بارها و زندگی شبانه لذت ببرید و با آدم‌های مختلف گپ بزنید و تجربیات جدید داشته باشید؟ 

 

خلیج مایا
مایا در فی‌فی ساحلی بسیار زیباست که از سه طرف با صخره ‌هایی با بیش از ۱۰۰ متر ارتفاع محاصره شده است. اگر در طول روز به خلیج مایا بروید ‌این مکان را بسیار خلوت‌تر و آرامتر خواهید دید زیرا خلاف جهت موجی از گردشگرانی حرکت کرده‌اید که به تور‌های متنوع دیدن غروب آفتاب یا شنا با پلانکتون‌های درخشان و یا حتی خوابیدن زیر آسمان پرستاره می پیوندند. اما مطمئن باشید که لدت و خاطرۀ ‌این برنامه‌های شبانه با همه شلوغی آن، تا سالها لبخند را روی لبانتان خواهد آورد. اگر می‌خواهید چنین تجربه‌ای را در زمانی که خلوت تر است داشته باشید، باید دربارۀ زمان‌های مناسب برای سفر به تایلند بیشتر بدانید.

 

 

خلیج مایا در تایلند

 

غواصی و اسنورکلینگ
غواصی یکی از تفریح‌های هیجان‌انگیز تایلند است و جزایر فی‌فی از بهترین مقاصد برای علاقه مندان به غواصی و اسنورکلینگ است. بیش از ۳۰ سایت مناسب در آب‌های گرم اطراف ‌این جزایر شناسایی شده اند. در ‌این آبها می توانید انواع موجودات دریایی را  مشاهده کنید، از مرجان ‌های زیبا و منتوع تا ماهی ‌های رنگارنگ و حتی کوسه ‌های خالدار که کاملا برای انسان بی خطر هستند. چرا غواصی؟ گوشی موبایل یا لپ تاپ خودتان را باز کنید و دنبال بکرترین صحنه های غواصی در جزایر فی فی باشی. در حقیقت آب‌های کریستالی در زیر تلالو نور خورشید صحنه هایی فراموش نشدنی برای شما به یادگار می گذارند.

 

 

اسنورکلینگ در جزیره فی فی

 

 

یوگا و چند لقمه آرامش
یکی از راه های متفاوت کردن هر سفر، تجربۀ کارهای جدید و بیرون آمدن از عادتهای قدیمی است. اگر مدت‌هاست که دنبال چند دقیقه آرامش هستید، پیشنهاد ما به شما، کلاس‌های یوگا در یکی از سواحل دنج فی‌فی است. فی‌فی حس آرامش شگفت انگیزی در میان زیبایی ‌های طبیعی به شما پیشکش می کند. کلاس‌های یوگا در ساحل بهترین فرصت برای همسو شدن با طبیعت و بهترین تمرین برای هماهنگی ذهن و بدن است.

 

 

کلاس یوگا در جزیره فی فی

 

 

آدرنالین در فی فی
انتخاب بین ورزشهای آبی، ممکن است برای شما سخت باشد. مزه آدرنالین در فی‌فی برای شما چگونه است؟ صخره های سنگی و بلند فی‌فی آیلند هر کسی را که کمی شجاعت در دلش دارد وسوسه می کند تا از آنها بالا برود و به دل آبها بپرد. بالا رفتن از صخره ها به کنار، اما باور کنید که یکی از به یاد ماندنی‌ترین لذت‌ها برای دوستداران هیجان پریدن از روی صخره ها خواهد بود. دنبال تجربه متفاوت هستید؟ آیا تابحال کایاک سواری کرده اید؟ آن هم روی آب‌های زلال و کریستالی و در غارهای دیدنی فی فی؟

 

 

غارهای کریستالی در فی فی

 

 

در غارهای سنگی کوچک و بزرگ خلیج مایا، نور خورشید از لابلای آن تا انتهای عمق آب را روشن کرده است. سوار قایق یک نفره یا چند نفره خودتان شوید و به سمت غارها بروید. شاید اول به نظر برسد که تفریح کسل کننده‌ای را انتخاب کرده اید ولی بعد از مدتی متوجه می‌شوید که تجربه کایاک را فراموش نخواهید کرد. اگر قصد کایاک سواری در فی فی دارید پیشنهاد میکنم دوربین ضد آب ، خوراکی و آب و دو دست قوی برای پارو زدن همراه خودتان ببرید.

 

ماساژ
ماساژ گرفتن در فی فی آیلند از بایدهای سفر به این جزیره است. ساحل شن‌های سفید و صدای دریای آبی شما را دعوت می کند تا چند دقیقه ای از همه فعالیت‌ها دور شوید و خودتان را به طبیعت زیبای فی فی بسپارید. بعد از یک روز کامل پریدن از صخره ها و پارو زدن در کایاک و شنا و غواصی، خودتان را عطر و بوی روغن های محلی در فی فی دعوت کنید.

 

 

جزیره فی فی درپوکت

 

۳۰ آبان ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: