تور مارماریس نوروز 1401

درباره تور مارماریس نوروز 1401

تور مارماریس نوروز 1401

مارماریس با سواحل بسیار زیبا، بناهای تاریخی، از برترین مقاصد گردشگری ترکیه است. وقتی مسافر این شهر باشید حتما سفری مفرح و دلچسب، پر از ماجراجویی و فعالیت‌های تفریحی را با تور مارماریس تجربه می‌کنید. وقتی در نوروز به این شهر زیبا می‌روید حتما می‌توانید از پارک‌های جذاب آبی و هیجان‌انگیز‌ترین بازی‌های آبی و تفریحات ساحلی هم استفاده کنید. پس چمدان‌هایتان را ببندید و با تور مارماریس نوروز 1401 سفر کنید.

چرا نوروز به مارماریس سفر کنیم؟

 

سفر با تور مارماریس نوروز 1401 در بهار ویژگی‌هایی زیادی دارد که اول از همه آب و هوای بسیار عالی در این ایام و بعد خلوتی نسبی این شهر نسبت به تابستان است. یعنی ایام تعطیلات در مارماریس شما آب و هوایی دلنشین خواهید داشت، بخش زیادی از مراکز تفریحی درهایشان را به رویتان باز می‌کنند و در این بین مجبور نیستید خیل جمعیتی که در تابستان به این شهر سفر می‌کنند را نیز تحمل کنید. البته شما قادر نخواهید بود در این شهر بسیار زیبا به شنا در سواحل درخشان جواهر ترکیه مشغول شوید، اما نقاط دیدنی بسیار و همچنین مراکز تفریحی زیادی هستند که در تور نوروز مارماریس انتظار شما را می‌کشند.

 

 

آب و هوای مارماریس در ایام نوروز

 

 

آب و هوای مارماریس در نوروز

 

 

آب و هوای شهر همزمان با تور مارماریس نوروز 1401 در ایام نوروز هنوز آنقدر گرم نشده که بشود تن به آب زد، اما هوایی ایده‌آل برای گردش در شهر، قدم زدن کنار ساحل و دیدن از زیبایی‌های این نقطه دیدنی از ترکیه به شمار می‌آید. دمای هوا در این بازه زمانی بین 15 تا 20 درجه سانتیگراد و در اغلب روزها آفتابی خواهد بود.

 

دیدنی‌ها و تفریحات ایام نوروز در مارماریس

 

جاذبه‌های گردشگری مارماریس در نوروز

 

 

جاذبه‌های گردشگری مارماریس به غیر از تفرج‌گاه‌های ساحلی زیبا و متنوع، زیبایی‌های طبیعی زیادی نیز دارد که می‌توانید روزهای بهاری را با تور مارماریس نوروز در میان آن‌ها سر کنید. غیر از این ابنیه تاریخی مهمی در مارماریس وجود دارد که از میان آن‌ها می‌توان به قلعه مارماریس، مسجد آقا ابراهیم و آرامگاه سارینا اشاره کرد. بهتر است 6 جاذبه گردشگری مارماریس را به خاطر بسپارید و قدم زدن در میان محله قدیمی، خرید از 5 بازار جذاب برای خرید به یادماندنی در مارماریس یا گشت زدن میان مراکز خرید این شهر نیز از دیگر فعالیت‌هایی به شمار می‌آید که می‌توانید ایام نوروز در تور مارماریس نوروز 1401 به انجام برسانید.

 

پروازهای نوروزی به مارماریس

 

خط هوایی مارماریس

 

 

خطوط هوایی آتا از جمله شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را در ایام عید با تور نوروز مارماریس می‌رساند.

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به مارماریس

برای سفر با تور مارماریس نوروز 1401 ، نیاز به ویزا نیست، اما مسافران باید اصل گذرنامه‌ی خود با بیش از 6 ماه اعتبار را همراه داشته باشند.