۷ کافه‌ی معروف در سنت پترزبورگ که شب‌های پرشوری برای شما می‌سازند

جاذبه‌های گردشگری سن پتزربورگ
۷ کافه‌ی معروف در سنت پترزبورگ که شب‌های پرشوری برای شما می‌سازند

سنت پترزبورگ شهر رویایی کشور روسیه در فصل‌های گرم سال می‌شود پاتوق مسافران و گردشگران. شهری پر از زیبایی‌های منحصر به فرد و ناب. پر از بناهای تاریخی و رستوران‌ها و کافه‌ها.در سفرتان با تور روسیه به سنت پترزبورگ اگر به دنبال شب‌گردی و نشاط هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا در زیر سقف آرام این شهر در شب‌ها به مکان‌هایی برویم که خاطره‌ای جاودان از این شهر در ذهنتان می‌سازند.

 


۱- Mishka Bar


در زیر نورهای سرخ چراغ‌ها و زیر دیوارهای سفیدی که رنگ می‌بازند زیر نورهای پر شور و هیجان، مکانی پدید آمده است برای دورهمی‌ها و با هم بودن‌ها. برای جمع شدن مسافران و شهروندان. مکانی که بهترین نوشیدنی‌های این شهر را می‌شود در آن نوش جان کرد و ساعت‌ها با دیگران گپ زد و خوش گذراند.درهای این کافه‌ی شبانه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است و در روزهای پنج‌شنبه و جمعه تا ساعت ۶ صبح از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

 

کافه گردی در خیابان‌های سنت ‌پترزبورگ

 

 

moshka

 

 

نشانی: سنت پترزبورگ، رودخانه فونتانکایا ۴۰

 


۲- Belgrade


بلگراد یک کافه دنج و فوق‌العاده است برای آنهایی که می‌خواهند از دست انرژی‌های منفی خلاص شوند و در شب‌های پر سکوت و آرام به دنبال جنجال و شلوغی‌اند. یک جای کوچک اما باصفا که می‌شود ساعت‌ها در آن زمان صرف کرد و خاطره‌ای خوش از سفر به روسیه در ذهن سپرد.

 

 

belgrade

 

 

درهای این باشگاه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۶ صبح به روی مشتریانش باز است و از حضور آنها استقبال می‌کند.
نشانی: سنت پترزبورگ، خیابان دومسکایا ۹

 


۳- Mosaique


در روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ی هر هفته، در سالنی که ظرفیتی به اندازه‌ی ۳۰۰ نفر دارد می‌توانید ساعت‌های شلوغ و پرماجراجی را پشت سر بگذارید.

 

 

mosaique

 

 

سالنی که هزینه‌ی ورود به آن چندان گران نیست و از ساعت ۱۲ شب تا ۸ صبح میزبان مهمانانش است.
نشانی: سنت پترزبورگ، کنیوشنایا پوشچاد ۲

 


۴- Lomonosov Bar


درهای این سالن هرشب تنها به مدت ۶ ساعت از ساعت ۸ تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است. کافه‌ای که قیمت نوشیدنی‌های آن چندان گران نیست و اگر در یک سفر کم‌هزینه و مقرون به صرفه نیز به سنت پترزبورگ رفته باشید باز هم می‌توانید به آن تشریف ببرید و خوش بگذرانید.

 

۷ کافه‌ و شیرینی‌فروشی معروف در سنت پترزبورگ برای خوردن بهترین دسرها و اسموتی‌ها

 

 

lomonosov

 


نشانی: سنت پترزبورگ، خیابان لومونوسووا ۱

 


۵- Akakao


یک مکان چند طبقه‌ی فوق‌العاده برای همه‌ی مسافران و شهروندان سنت پترزبورگ با وضعیت‌های روحی متفاوت. درهای سالن‌های متعدد این کافه‌ی شبانه هرشب از ساعت ۶ تا ۳ به روی مشتریانش باز است تا از آنها پذیرایی کند و مشتریان این کافه اگر به دنبال شور و هیجان باشند می‌توانند به سالن رقص، اگر به دنبال آرامش و ریلکسیشن باشند می‌توانند به سالن جاز این مجموعه مراجعه کنند. این مجموعه یکی از معروف‌ترین و مهمترین مکان‌های سنت پترزبورگ برای گشت و گذارهای شبانه به حساب می‌آید.

 

 

akakao

 


نشانی: سنت پترزبورگ، گریبادوئوا اِمبانکمنت ۷

 


۶- Purga


یک مکان فوق‌العاده برای داشتن بهترین دورهمی‌ها. مکانی که دکور زیبایش سال نو را تداعی می‌کند. چرا که انباشته از چراغانی‌ها و درختان کریسمس است. مکانی که می‌شود ساعت‌ها در آن گپ زد و شب را به جای آرامی، در شور و حال به صبح رساند. درهای این مجموعه همه روزه از ساعت ۴ عصر تا ۵ صبح به روی مشتریانش باز است و یکی از مهمترین پاتوق‌های جوانان این شهر در زمستان‌ها به حساب می‌آید.

 

 

purga

 


نشانی: سنت پترزبورگ، رودخانه‌ی فوندانکا ۱۱

 


۷- Mod


در یک باشگاه شبانه‌، هرشب جوانان با استعداد شهر سنت پترزبورگ در گروه‌های موسیقی متفاوت انواع سازها را می‌نوازند تا گردشگران و شهروندان بیدار این شهر را به این باشگاه بکشانند.

 

 

mod

 


درهای این باشگاه همه روزه از ساعت ۶ عصر تا ۶ صبح به روی مشتریانش باز است.

نشانی: سنت پترزبورگ، گریبایندوو چنل اِمبانکمنت ۷

۱۸ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: