بهترین رستوران‌های آنتالیا برای خوردن ۱۰ غذای خوشمزه‌ و لذیذ

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
بهترین رستوران‌های آنتالیا برای خوردن ۱۰ غذای خوشمزه‌ و لذیذ

آنتالیا یکی از بهترین و زیباترین نقاط کشور ترکیه است که در تمامی فصول سال می‌توان به آن سفر کرد و روزهای پر هیجانی را پشت سر گذاشت. شهری که به سواحل و تفریحات آبی‌اش معروف است. در سفر با تور آنتالیا به این جزیره که شهر رویدادها و دورهمی‌ها و هیجانات است اگر به دنبال بهترین و خوشمزه‌ترین غذاها هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۱۰ غذای درجه یک در بهترین رستوران‌های این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- صبحانه‌ای سنتی در رستوران Aysequl Hanim Ciftligi


در یک صبح دل‌انگیز می‌توانید به این رستوران بروید و در فضای گرمش، در باغچه‌ای کوچک و دنج بنشینید و صبحانه‌ای سنتی نوش جان کنید. صبحانه‌ای که از تخم مرغ رسمی، پنیر و گوجه و خیار و زیتون و نان محلی تشکیل شده است. چای محلی این رستوران یکی از خوشمزه‌ترین چای‌هایی خواهد بود که شما در سفر به آنتالیا می‌توانید نوش جان کنید.

 

۶ رستوران فرهنگی آنتالیا که فقط برای غذاخوردن به آنها نمی‌روید!

 

 

Aysequl Hanim Ciftligi

 


آدرس: آنتالیا، فنر محالسی، شماره ۵۸

 

 


۲- غذای دریایی در رستوران Balik Evi


یکی از بهترین رستوران‌های دریایی آنتالیا همین رستوران است. جایی که می‌توانید تازه‌ترین غذاهای دریایی را در آن نوش جان کنید. با رفتن به این رستوران می‌توانید ماهی‌های زنده را خودتان انتخاب کنید تا سرآشپز آنها را از آکواریوم صید کند و بعد تازه‌ی تازه‌ی برایتان طبخ کند. ظرف‌های مزه‌ای که متشکل از میگوها و خرچنگ‌ها و صدف‌هاست از غذاهای ویژه‌ی منوی این رستوران هستند.

 

 

Balik Evi

 


آدرس: آنتالیا، لارا یولو

 

 


۳- گوشت گریل شده در رستوران 7 Mehmet


مهمت یکی از معروف‌ترین رستوران‌های آنتالیا است. چرا که چشم‌اندازی بی‌نظیر از آنتالیا و ساحل کنیالتی به مسافرانش ارائه می‌دهد. در این رستوران می‌توانید انواع کباب‌های گریل شده را نوش جان کنید. کباب‌هایی که در سراسر کشور ترکیه مشهور هستند و نمونه‌اش را در بهترین رستوران‌های شهرهای دیگر این کشور نیز می‌توانید نوش جان کنید.

 

بهترین رستوران‌های لوکس آنتالیا؛ شهر غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای

 

 

Mehmet

 


آدرس: آنتالیا، آتاتورک کولتور پارکی، شماره ۲۰

 

 


۴- بورک در رستوران Borekci Tevfik


بورک یک میان وعده‌ی پرطرفدار در میان مردمان کشور ترکیه است. غذایی هم سبک و هم سنگین. هم با پوره‌ی سیب‎زمینی و هم با گوشت. در این رستوران شهر آنتالیا هر وقت روز می‌توانید بهترین بورک‌ها را با قیمت‌های مناسب نوش جان کنید.

 

 

Borekci Tevfik

 


آدرس: آنتالیا، سینان محالسی

 

 


۵- بستنی خوردن در Akdeniz Dondurma


اگر تابستان به آنتالیا بروید مطمئن باشید گذرتان به این بستنی فروشی خواهد افتاد. جاییکه حال و هوایتان را عوض می‌کند و یک خاطره‌ی ماندگار از آنتالیا و مزه‌هایش برایتان می‌سازد. بهترین و متنوع‌ترین بستنی‌های آنتالیا را در این بستنی‌فروشی می‌توانید پیدا و نوش جان کنید.

 

 

Akdeniz Dondurma

 


آدرس: آنتالیا، علی ستینکایا محالسی، شماره ۲۴

 

 


۶- شیش کباب در رستوران Sisci Ramazan


شیش کباب، یک کباب خوشمزه از گوشت بره است که با ذائقه‌ی ما ایرانی‌ها بسیار جور و سازگار است. این کباب که در رستوران‌های شهر ساحلی آنتالیا عطر و مزه‌ای دیگر دارد یکی از غذاهای پرطرفدار در میان گردشگران است. در سفر با تور آنتالیا با رفتن به این رستوران می‌توانید بهترین و مقرون به صرفه ترین شیش کباب‌های آنتالیا را نوش جان کنید.

 

 

Sisci Ramazan

 


آدرس: آنتالیا، بلوار ینر اولوسوی، کیزیل سارای محالسی

 


۷- ینگه در رستوران Evren Bufe


بوف یکی از معروف‌ترین فست فودی‌های آنتالیا است که با رفتن به آن می‌توانید ینگه را در کنار چندین ساندویچ سنتی ترکی نوش جان کنید. ینگه یک ساندویچ ماهی با پنیر است که بسیار لذیذ و پرطرفدار می‌باشد.

 

 

Evren Bufe

 


آدرس: آنتالیا، برهانتین اونات کاداسی، جنسلیک محالسی

 

 


۸- کتف و بال مرغ گریل شده در Ali Asker


بال و کتف بدون شک از خوراکی‌های پرطرفدار در میان گردشگران ایرانی است که آن را می‌توانند در رستوران‌های مختلف این شهر پیدا کنند. این رستوران اما سسی مخصوص دارد که باعث شده است اسمش سر زبان‌ها بیفتد. با رفتن به این رستوران می‌توانید بهترین بال‌ها و کتف‌های مرغ را با قیمت‌های مناسب سفارش بدهید و نوش جان کنید.

 

 

Ali Asker

 


آدرس: آنتالیا، سیرین‌یالی محالسی، اسکی لارا کاداسی، شماره ۶۴/a

 

 


۹- سوپ پاکا در رستوران Pacaci Saban


سوپی مقوی و خاص که از سبزیجات معطر، گوشت و مغز گوسفند تهیه می‌شود و انرژی زیادی به کسانیکه آمده‌اند آنتالیا را با شور و هیجان سیاحت کنند می‌بخشد. این رستوران همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۴ نیمه شب درهایش به روی مشتریان باز است و از حضور آنها استقبال می‌کند.

 

 

Pacaci Saban

 


آدرس: آنتالیا، تاحیل پازاری، عصمت پاشا، شماره ۱۶

 

 


۱۰- مرغ گریل شده در رستوران Parlak


اگر در سفر به آنتالیا هوس مرغ گریل شده با برنج را کردید می‌توانید به این رستوران تشریف ببرید و با قیمت مناسب غذایتان را سفارش بدهید و نوش جان کنید.

 

 

 Parlak

 


آدرس: آنتالیا، بلوار کاظیم اوزالپ، زینسیرلی هان شماره ۷

 

۲۱ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران