۷ مکان فوق‌العاده‌ی آنتالیا برای گشت و گذارهای شبانه

جاذبه‌های گردشگری آنتالیا
۷ مکان فوق‌العاده‌ی آنتالیا برای گشت و گذارهای شبانه

آنتالیا یکی از زیباترین شهرهای کشور ترکیه، شهر سواحل و دورهمی‌ها، شهر تفریحات آبی و هتل‌های درجه یک، یکی از بهترین نقاط کشور تریکه برای گشت و گذارهای روزانه و شبانه است. شهری که در تابستان و بهار خاموشی ندارد و در تمامی ساعت شبانه‌روز بیدار و روشن است. حالا یا زیر نور خورشید یا زیر نور چراغ‌های رنگی رنگی. در سفرتان  با تور آنتالیا اگر به دنبال شب‌های پر شور و هیجان هستید همراه ما باشید تا ۷ مکان فوق‌العاده‌ی این شهر برای گشت و گذارهای شبانه را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- کافه Cello


کافه‌ای پرطرفدار در شب‌های بهار و تابستان برای آنکه در فضای خارجی آن تعداد زیادی از گردشگران بنشینند، بهترین قهوه‌ها و نوشیدنی‌ها را سفارش بدهند و بعد به موسیقی زنده گوش دهند و آنقدر هیجان‌زده بشوند که بلند شوند و در یک فضای زیبا، با چیدمانی از میزها و صندلی‌ها برقصند و ساعات پر طراوت شب را به صبح برسانند. منوی این کافه را انواع غذاها و نوشیدنی‌ها شامل می‌شود تا هر سلیقه را در برگیرد. رفتن به این کافه در سفرتان به آنتالیا قطعا یکی از به یادماندنی‌ترین خاطرات شما از سفر به این شهر خواهد شد.

 

 بهترین رستوران‌های لوکس آنتالیا؛ شهر غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای 

 

 

کافه Cello

 


آدرس: آنتالیا، اسکله کاداسی، شماره ۳۶

 


۲- کافه شبانه Tudors


کافه‌ای پر شور و حرارت، مشهور در میان بومیان آنتالیا و گردشگران این شهر. کافه‌ای شبانه برای آنها که عاشق شور و هیجان هستند و می‌خواهند در صدا و رقص خودشان را غرق کنند. رفتن به این کافه در اوایل شب و ماندن در آن تا اواخر شب بدون شک یکی از لذت‌بخش‌ترین اوقات سفر شما به آنتالیا خواهد بود.

 

 

کافه شبانه Tudors

 


آدرس: آنتالیا، بالیک پازاری سوکاک، شماره ۱۸

 


۳- باشگاه شبانه Up Shot


باشگاهی که بیشتر جوانان به آن علاقه و گرایش دارند. چرا که می‌توانند شبی پر نشاط و خاص برای خودشان بسازند. شبی پر از موسیقی و رقص و دورهمی. شبی که در آن می‌شود انواع موسیقی‌ها را شنید و بی خیال دنیا و زمین و آسمان
رقصید. این باشگاه یکی از باشگاه‌های مشهور و در عین حال خلوت آنتالیا به حساب می‌آید. از این رو برای کسانیکه از شلوغی‌های خیلی زیاد بیزارند و می‌خواهند به مکان‌های خاص برای شب‌گردی بروند پیشنهاد می‌شود. درهای این باشگاه هرشب از ساعت ۶ عصر تا ۲ نیمه شب به روی مشتریانش باز است و در روزهای آخر هفته دو ساعت به ساعات کاری آن اضافه می‌شود تا از ساعت ۶ عصر تا ۴ صبح میزبان مهمانانش باشد.

 

 راهنمای سفر 4 روزه به آنتالیا، شهر تفریح و خوشگذرانی 

 

 

باشگاه شبانه Up Shot

 


آدرس: آنتالیا، ازمیرلی علی افندی سوکاک، شماره ۲۹

 


۴- کافه شبانه Hangar


در یک کلبه‌ی چوبی، چراغ‌های زردی به هنگامه‌ی شب روشن می‌شود تا نظر بیشتر کوله گردهای این شهر را به خودش جلب کند و با بهترین نوشیدنی‌ها و دسرها و غذاها از آنها از ابتدای شب تا اواخر آن پذیرایی کند. کافه‌ای پر شور و حرارت است اینجا و ارزان قیمت. برای همین همواره شلوغ و پر رونق است.

 

 

کافه شبانه Hangar

 


آدرس: آنتالیا، یازیر محالسی، الیمپوس سوکاک، شماره ۱

 

 

 ۵- باشگاه Aura


در یک مکان وسیع، هرشب بیشتر گردشگران این شهر دور یکدیگر جمع می‌شوند تا بهترین دی‌جی‌های این شهر آهنگ‌های مختلف را ریمیکس کنند و گردشگران را غرق شور و هیجان. این باشگاه یکی از معروف‌ترین و بزرگ‌ترین باشگاه‌های شبانه‌ی آنتالیا است که محال ممکن است کسی بخواهد در این شهر شب‌گردی کند و این باشگاه یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های او نباشد. هرشب این باشگاه از ساعت ۱۰ تا ۴ صبح میزبان گردشگران آنتالیاست.

 

 ۱۰ تفریح خاص که در آنتالیا می‌توانید انجام بدهید

 

 

باشگاه Aura

 


آدرس: آنتالیا، مرکز کاداسی، دنیز شماره ۳

 

 


۶- کافه شبانه Jolly Joker


مکانی که بیشتر استعدادهای جوان این شهر در آن ساز می‌زنند و فضایی هیجان‌انگیز برای مسافران این شهر فراهم می‌آورند. بندهای بسیاری هر شب در این مکان در ساعات مختلف می‌نوازند و مسافران برای دیدن آنها به این کافه می‌روند. کافه‌ای که در آن می‌توانند بهترین نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها را با قیمت‌هایی نسبتا ارزان سفارش بدهند و نوش جان کنند.

 

 ۶ رستوران فرهنگی آنتالیا که فقط برای غذاخوردن به آنها نمی‌روید! 

 

 

کافه شبانه Jolly Joker

 


آدرس: آنتالیا، فنر کاداسی اردوگان

 


۷- باشگاه Inferno


باشگاهی برای تجربه کردن انواع دورهمی و غرق شدن در حال خوب. باشگاهی که دی‌جی‌های مشهوری دارد و هرشب از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۴:۳۰ درهایش به روی گردشگران آنتالیا باز است.

 

 

باشگاه Inferno

 


آدرس: آنتالیا، مرکز محالسی

 

۰۸ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران