۵ رستوران ساحلی در دبی با چشم‌اندازی خاص و خیره کننده

جاذبه‌های گردشگری دبی
۵ رستوران ساحلی در دبی با چشم‌اندازی خاص و خیره کننده

دبی زیباترین شیخ‌نشین کشور امارات یکی از بهترین و امن‌ترین شهرهای دنیا برای بودن‌ها و تفریحات است. شهری پر از جاذبه‌های گردشگری مدرن برای گشت و گذارهای روزانه و شبانه. پر از مرکزخریدها و پارک و رستوران‌ها و کافه‌ها. در سفرتان با تور دبی اگر به دنبال بهترین رستوران‌های ساحلی هستید که در آنها بتوانید هم غذاهای دریایی و هم غیر دریایی را نوش جان کنید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۵ رستوران ساحلی این شهر که چشم‌اندازهایی زیبا به شما ارائه می‌دهند را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- رستوران Villa Beach


رستورانی زیبا به درو از هیاهوها و سرصداهای شهر. رستورانی خاص با چشم‌انداز دریا و برج ‌العرب. رستورانی فریبنده برای داشتن قرارها و لحظات عاشقانه. رستورانی که در آن می‎‌توانید بهترین غذاهای دریایی دبی را نوش جان کنید. رستورانی دلچسب که قیمت منویش چندان ارازان نیست اما در سفر به دبی ارزشش را دارد حداقل یک بار به آن بروید و از فضای بی‌نظیرش در کنار غذاهای خوشمزه‌اش استفاده کنید. رستورانی که برای رسیدن به آن باید قدم در شن‌های نرم و سپید بگذارید و بعد پشت میزهای زیبایش بنشینید و انواع غذاهای مورد علاقه‌تان را سفارش بدهید. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است تا از آنها با دو وعده‌ی اصلی غذایی ناهار و شام پذیرایی کند.

 

رستوران‌هایی عجیب و خاص در دبی برای گذراندن یک عصر دل‌انگیز همراه با کمی ماجراجویی

 

 

Villa Beach

 


آدرس: دبی، جاده جمیرا، هتل ساحلی جمیرا

 


۲- رستوران Barasti


یک رستوران شیک و مدرن در فضای بندری دبی که چشم‌اندازی از کشتی‌های پهلو گرفته و لنگرهایی خسته از راهی طولانی به شما ارائه می‌دهد. رستورانی خاص که در بیشتر شب‌هایش می‌توانید شاهد موسیقی زنده نیز باشید. رستورانی که انواع برگرها و ساندویچ‌ها و پیتزاها و کباب‌ها و همچنین غذاهای دریایی را می‌توانید در آن نوش جان کنید. رستورانی که به نوعی یک رستوران بین‌المللی به حساب می‌آید و از این رو نمی‌توان انتظار داشت قیمت غذاهای منویش ارزان باشند. رستورانی جالب توجه برای سفرهای خانوادگی و لاکچری. برای کسانی که بدون در نظر گرفتن هزینه به دبی سفر کرده‌اند. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با روی باز استقبال می‌کند.

 

 

رستوران Barasti

 


آدرس: دبی، ساحل جمیرا، جاده صوفوح، اقامتگاه لِمردین مینا

 


۳- رستوران Sho Cho


رستورانی عالی برای کسانیکه می‌خواهند در یک کشور عربی و غرب آسیا، غذاهای شرق آسیا را نوش جان کنند. این رستوران یکی از بهترین نقاط دبی برای نوش جان کردن غذاهای دریایی تازه است. رستورانی که انواع سوشی‌ها را در منوی آن می‌توانید پیدا کنید. رستورانی که هم فضای داخلی دارد و هم فضای خارجی و در روزهای خنک و مطبوع سال فضای خارجی آن یکی از بهترین نقاط دبی برای تماشای ساحل و دریاست. در سفرتان به دبی به شما پیشنهاد می‌کنیم یک شب قبل از غروب آفتاب به این رستوران تشریف ببرید تا به هنگام غروب خورشید شامتان را سفارش بدهید و نوش جان کنید. درهای این رستوران همه روزه از حوالی ظهر تا اواخر شب به روی مشتریانش باز است.

 

۶ چالش‌ هیجان‌انگیز غذاخوردن در رستوران‌های دبی برای عاشقان رقابت

 

 

رستوران Sho Cho

 


آدرس: دبی، جاده ساحل جمیرا، اقامتگاه ساحلی مارینا

 


۴- رستوران Palm Grill


یک رستوران تماما عربی در سواحل خلیج فارس که هم غذاهای عربی در آن سرو می‌شوند و هم طراحی عربی دارد. غذاهای دریایی این رستوران که در دل نخل‌های سر به فلک کشیده واقع شده است بیشتر گریل شده هستند و به مذاق ما ایرانی‌ها نیز خوش می‌آیند. رستورانی که به هنگام غذا خوردن شما را با موسیقی عربی نیز همراهی می‌کند و اگر یک شب برای صرف شام به آن تشریف ببرید یک شب تماما عربی برای شما می‌سازد. درهای این رستوران همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 1 شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

رستوران Palm Grill

 


آدرس: دبی، ساحل جمیرا، والک

 


۵- رستوران Amaseena


رستورانی زیبا در دل یک ساحل اختصاصی که به هنگام نوش جان کردن بهترین غذاهای عربی و دریایی شما را با موسیقی زنده همراهی می‌کند. رستورانی که در آن اگر علاقه‌مند باشید می‌توانید باله برقصید و با نورپردازی و طراحی زیبایش یک حال و هوای خاص به شما می‌بخشد. رستورانی ویژه برای آنها که در یک سفر عاشقانه به دبی رفته‌اند. شب‌های بودن در این رستوران بهترین شب‌های بودن در شهر دبی است.

 

۱۰ رستوران در دبی که دنیای سریال‌های کره‌ای را واقعی می‌کنند!

 

 

رستوران Amaseena

 


آدرس: دبی، ساحل الجمیرا

 

۰۱ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: