۵ بوتیک ویژه در استانبول با خاص‌ترین لباس‌های مد روز

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۵ بوتیک ویژه در استانبول با خاص‌ترین لباس‌های مد روز

استانبول شهر زیبایی‌های کشور ترکیه نه فقط شهر بازدیدها و گشت و گذارهاست که شهر خرید کردن‌ها نیز هست. این شهر انباشته از مرکزخریدهای بزرگ و مجلل است و در بیشتر فصل‌های سال در آن انواع فستیوال‌های حراج و تخفیف برگزار می‌شود.

در سفرتان با تور استانبول اگر به دنبال خریدهای خاص و به روز از مطرح‌ترین طراحان ترک و جهان هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۶ بوتیک ویژه‌ی این شهر را خدمتتان یک به یک معرفی کنیم.

 

 

۱- بوتیک Midnight Express


یک بوتیک جذاب و خاص که یکی از بهترین آرشیتکت‌ها و طراحان لباس در کشور ترکیه آن را راه‌اندازی و اداره می‌کند. یک بوتیک مخصوص آنها که به دنبال بهترین لباس‌ها و بهترین وسایل تزئینی هستند. در این بوتیک هم می‌توانید لباس‌هایی مخصوص آقایان پیدا کنید و هم لباس‌هایی مخصوص خانم‌ها. بوتیکی که همه روزه از صبح تا اواخر شب درهایش به روی مشتریانش باز است و اجناسش فقط منحصر به طراحان ترک نمی‌شود. در این بوتیک می‌توانید لباس‌هایی از طراحان مطرح دیگر کشورها نیز پیدا و خریداری کنید.

 

چند راهکار انتخاب برای انواع لباس‌های مناسب گشت و گذار در استانبول

 

 

midnight-express

 

برای آشنایی با این بوتیک و محصولاتش می‌توانید به سایت آن به آدرس www.midnightexpress.com.tr مراجعه کنید.


آدرس: استانبول، محله ببک، کوکوک ببک کاداسی، شماره ۳

 


۲- بوتیک V2K Designers


بوتیکی متعلق به برند واکو که یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین برندهای ترک به حساب می‌آید. بوتیکی قدمت‌دار که در آن می‌توانید لباس‌های طراحی شده از معروف‌ترین طراحان کشور ترکیه و دیگر کشورهای دنیا را پیدا کنید. کارهای حسین چالایان، الکساندر وانگ و پیتر سام در این بوتیک عرضه می‌شوند. همچنین در این بوتیک می‌توانید بهترین ست‌های کیف و کفش دنیا را پیدا و خریداری کنید.

 

 

v2k-designers

 


آدرس: استانبول، آبدی آیپک کاداسی، شماره ۳۱

 


۳- بوتیک Beymen Blender


یک فروشگاه جامع که انباشته از بهترین لباس‌های طراحی شده توسط طراحان خوش قریحه است. بوتیکی که در آن می‌توانید هم لباس‌های شب و مجلسی پیدا کنید و هم لباس‌های شنا. بوتیکی که بازدید از آن و لباس‌هایش حال و هوای شما را عوض می‌کند. بوتیکی منحصر به فرد که جشنواره‌های تخفیف و حراج نیز در آن زیاد برگزار می‌شود.

 

راهنمای خرید لباس در استانبول

 

 

beymen-blender

 


آدرس: استانبول، آبدی آیپک کاداسی، شماره 1/23

 


۴- بوتیک Shopi Go


بوتیکی خاص برای عوض شدن حال و هوا و خریدن بهترین سوغاتی‌ها و یادگاری‌ها در سفر به استانبول. بوتیکی که محصولاتش فقط منحصر به بزرگسالان نمی‌شود و برای کودکان و خردسالان نیز در آن می‌توانید خرید کنید. بوتیکی زیبا و شیک که قیمت لباس‌ها و زینتی‌هایش اندکی گران هستند اما رفتن به آن و دیدن محصولاتش شما را مجاب می‌کند که دست به جیب شوید و بهترین خریدهایتان را انجام بدهید.

 

 

shopi-go

 

 

درهای این بوتیک همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با روی باز استقبال می‌کند. بد نیست بدانید طراحی‌های مارک ژاکوب در این فروشگاه به فروش می‌رسد.


آدرس: استانبول، میم کمال کاداسی، شماره ۱۷

 

 


۵- بوتیک Acquaverde


بوتیکی در محله‌ی گالاتا برای آنهایی که به دنبال تحسین هستند. لباس‌هایی که از این بوتیک خریداری کنید مطمئن باشید وقتی به تن‌تان می‌نشینند تحسین دیگران را برانگیخته می‌کنند. بوتیکی که لباس‌های زنانه و مردانه را توأمان عرضه می‌کند و از آنجایی که قیمت لباس‌هایش چندان گران نیستند در طول روز بسیار مشتری دارد. بوتیکی که درهایش از حوالی ظهر تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

acquaverde

 


آدرس: استانبول، گالاتا، خیابان سردار اکرم، خیابان 42/A

۳۰ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: