کافی‌شاپ با تم بریکینگ‌بد استانبول؛ در ظرف‌های آزمایشگاه شیمی غذا بخورید و بنوشید!!

جاذبه‌های گردشگری استانبول
کافی‌شاپ با تم بریکینگ‌بد استانبول؛ در ظرف‌های آزمایشگاه شیمی غذا بخورید و بنوشید!!

راه‌اندازی کافی‌شاپ‌هایی با تم‌های مختلف در دنیا به شدت محبوبیت دارد. البته این مورد در شهرهایی همچون استانبول کم‌تر دیده می‌شود اما هستند مواردی که می‌توانند طرفدارانشان را به هنگام سفرشان با تور استانبول به سمت خود جذب کنند. از جمله این موارد، کافی شاپ مربوط به سریال بسیار معروف و محبوب برینگینگ بد است که به تازگی در استانبول گشایش پیدا کرده و در فرصت کوتاهی به چنان محبوبیتی دست پیدا کرده که برای پیدا کردن یک میز خالی باید مدت زیادی صبر کنید.
برای آن‌هایی که با این سریال آشنایی ندارند و احتمالا در بدو ورود به کافه والترها تعجب کنند، باید بگوییم که این سریال درام شاهکار آمریکایی، درباره یک معلم شیمی است که به کمک یکی از شاگردان قدیمی خود، شروع به تولید مت آمفیتامین یا همان شیشه می‌کند و به مرور تبدیل به مافیایی در تولید مواد مخدر می‌شود. پس وقتی وارد این کافی‌شاپ شدید و لباس‌های ضد مواد شیمیایی و آن ظرف‌های مخصوص کارهای آزمایشگاهی را دیدید تعجب نکنید!

 

بهترین کافه‌های کادیکوی، محله‌ی دیدنی‌های آسیایی استانبول

 

 

breaking-bad-coffe-shop

 


از نکات بسیار جذاب در مورد این کافی شاپ، تعهد سازندگانش برای ایجادتجربه‌ای متفاوت نزد مهمانانش است. بسیاری از کافی‌شاپ‌هایی که تمی خاص را دنبال می‌کنند، تنها به چند پوستر و تغییر اسم غذا بسنده می‌کنند، اما در "والترها" کاملا اوضاع متفاوت است. فضا کاملا همچون یک آزمایشگاه شیمی ساخته شده و گارسون‌ها با لباس‌های مخصوص آزمایشگاهی و حتی در بعضی موارد با ماسک‌های مخصوص رفت و آمد می‌کنند و عموما تمام غذاها و نوشیدنی‌ها در ظرف‌های آزمایشگاهی سرو می‌شوند.

 

 

serve

 


در "والترها" سعی شده تا تجهیزاتی که به واسه آن‌ها سفارشات آماده می‌شود نیز، شباهت زیادی به تجهیزات آزمایشگاهی قهرمان قصه داشته باشد و از جذاب‌ترین آن‌ها هم می‌توان به قهوه جوش این مکان اشاره کرد، که قهوه‌های شما را به شکلی جذاب آماده کرده و در ظرف های مخصوص می‌ریزند و هنگام سرو کردن هم کسی با یک لباس زرد مخصوص آزمایشگاه آن را به روی میز شما می‌آورد. این روند در بو دادن قهوه و آماده کردن کیک‌ها و حتی شکلات‌ها هم ادامه دارد تا در نهایت به میز شما ختم می‌شود.

 

در استانبول، به این کافه‌ها بروید و از قهوه‌ی ترکی لذت ببرید

 

 

coffee-shop

 


فضای کلی این کافی شاپ کوچک و جمع و جور است، مخصوصا اینکه بخش کوچکی برای فروش محصولات هم دارد. منوی آن‌ها برای صبحانه، عصرانه، نوشیدنی و یک شام سبک طراحی شده و غذاها هم با توجه به نظراتی که در اینترنت مشاهده کردیم از کیفیت بسیار خوبی برخوردا هستند.

منوی آن که به صورت یک جدول تناوبی برای مشتریان عرضه می‌شود، قیمت‌های خوبی دارد که حدود از ۷ لیر آغاز و تا ۱۴ لیر بالا می‌رود. برای مثال سفارش اسپرسو ۷ لیر خواهد بود، موکا یا شیر قهوه ۹ لیر و لیموناد و آیس تی ۱۲ لیر. البته درمورد خوراکی‌ها این قیمت‌ها بیشتر بوده که آن‌ها نیز به نسبت قیمت خوبی دارند.

 

 

serve

 


در بخش فروشگاه هم اوضاع کمی جذاب است. بسته‌های شکلات و قهوه به شکل بسته‌های مواد با آرم والتر‌ها به فروش می‌رسد. یک سری شلکات‌های آبی هستند که در بسته بندی پلاستیکی کاملا شبیه به بسته‌های شیشه هستند، همانقدر عجیب و جذاب که خوشمزه و کاربردی هستند.

 

 

shop

 


در مجموع این کافی شاپ را از نظر کیفیت باید در رده کافی‌شاپ‌هایی متوسط با قیمتی خوب در نظر گرفت، اما از نظر خلاقیت و جذابیت، اگر طرفدار سریال بریکینگ بد باشید، بدون شک باید زمانی برای رفتن به آن، هنگام سفر به استانبول کنار بگذارید.

۲۸ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: