پارک‌های آبی مسکو؛ یک تفریح مهیج خانوادگی

جاذبه‌های گردشگری مسکو
پارک‌های آبی مسکو؛ یک تفریح مهیج خانوادگی

چهار پارک آبی اصلی در مسکو واقع شده، که به واسطه آب و هوای این شهر عموما در فضاهای سرپوشیده قرار دارند. پارک‌هایی با امکانات بسیار خوب و فضایی خانوادگی، که فرصتی ایده‌آل برای تفریح و سرگرمی در سفر با تور روسیه به وجود می‌آورند. اکثر این پارک‌ها شامل امکانات اولیه یک پارک آبی ایده‌آل از جمله انواع استخر، استخر موج مصنوعی، سرسره‌ها و تونل‌های آبی و ... هستند و در بعضی موارد کافه‌ها و رستوران‌های بسیار خوب یا حتی برنامه‌های تفریحی را نیز شامل می‌شوند.

 


KVA-KVA


بزرگ‌ترین پارک آبی مسقف اروپا در اطراف مسکو واقع شده و از سال ۲۰۰۹ در این منطقه شروع به کار کرده است. وسعت این پارک به ۴۵۰۰ متر مربع می‌رسدو شامل ۶ سرسره آبی بلند، استخر موج مصنوعی، شهر کوچک آبی برای بچه‌ها و بسیاری بازی‌های کوچک و بزرگ آبی است. چندین بخش مختلف در این پارک در نظر گرفته شده تا سلایق و سنین مختلف را پوشش دهد، از جمله چند نوع سنا و جکوزی و حتی حمام‌های روسی و ترکی و آبشارهای آب یخ.

 

پارک‌های زیبای مسکو؛ به‌دور از هیاهوی شهر ریلکس کنید و از طبیعت لذت ببرید

 

 

KVA-KVA

 

 

شیوه فروش بلیط‌ها برای این پارک آبی به صورت ساعتی و روزانه بوده و قیمت‌ آن‌ها نیز مسلما به کل متفاوت است. بلیط‌ها از دو ساعت و چهار ساعت و یک روزه متنوعند و البته بلیط‌های ساعتی شامل بعضی از بخش‌های پارک نمی‌شوند. برای مثال بخش اسپا تنها مربوط به بلیط‌های روزانه می‌شوند و رستوران و کافه نیز تنها برای این دسته علاقه‌‌مندان در دسترس خواهد بود.

 


Moreon


این پارک در جنوب غربی مسکو و تنها چند قدم دورتر از ایستگاه مترو Yasenevo واقع شده است که به همین واسطه دسترسی به آن را ساده می‌ند. این پارک بسیار زیبا که با معماری جذابش در همان ابتدا چشمان شما را به خود معطوف می‌کند، از سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرده است.
کلیت این مجموعه به دو بخش پارک آبی و مجموعه‌ی حمام‌ها تقسیم می‌شود که بلیط‌هایش به صورت جداگانه فروخته می‌شوند، اما اگر بخواهید از هر دو استفاده کنید می‌توانید بلیط ترکیبی تهیه کنید که هزینه کم‌تری برایتان خواهد داشت. کودکان زیر ۹۰ سانتیمتر برای ورود به پارک هیچ پولی نباید پرداخت کنند، پس با خیال راحت بچه‌های خود را برای تفریح و سرگرمی به این پارک مدرن ببرید.

 

 

Moreon

 


۶ سرسری آبی جذاب و بزرگ به همراه انواع تونل‌های آبی در این پارک در نظر گرفته شده که به واسطه جدا سازی بخش‌های مربوط به کودکان با نوجوانان و بزرگسالان، از نظر ایمنی بسیار عالی محسوب می‌شود. بازی‌ها و تنوع استخرها فوق‌العاده‌ست و برای مجموعه‌ای این چنینی در بهترین استاندارد ممکن قرار دارد. مجمعه حمام هم شامل چند نوع حمام مختلف، تنگ ماهی، اسپا، اتاق ماساژ و ... می‌شود.

 


Fantasy


این پارک هم به واسطه بودن در نزدیکی ایستگاه مترو Maryino و در طبقه اول مجموعه تفریحی ۱۰۰ واقع شده است. مجموعه‌ای که به همراه این پارک آبی از سال ۲۰۰۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. این پارک آبی جمع و جور بیشتر به درد سنین پایین می‌خورد. اگر چه امکانات زیادی در آن مشاهده نمی‌کنید، اما به واسطه فضای فانتزی و جذابش می‌تواند ساعات خوشی را برای کودکانان فراهم کند. در مجموع پارک آبی فانتزی شامل ۴ سرسره‌ و تونل آبی اصلی می‌شود و در کنار چند استخر مجزا با دکور فانتزی، کافه‌ای نیز در نزدیکی خود دارد که خانواده‌ها می‌توانند در آن به استراحت مشغول شوند. البته باید در نظر بگیرید که حداقل سن مجاز برای ورود به این استخر ۸ سال است.

 

گورکی پارک مسکو؛ شهربازی در میان جنگل و رودخانه

 

 

Fantasy

 


در نهایت بعد از پارک آبی اگر خواستید از دیگر امکانات این مجموع تفریحی لذت ببرید، می‌توانید به سراغ مسابقه کارتینگ داخلی، سینمای ۶ بعدی، پینگ بنگ و انواع و اقسام بازی‌های دیگر رفته یا در نهایت در جشن‌هایی که شب‌ها در محیط استخر برگزار می‌شود استفاده کنید.

 


Caribia


پارک آبی Caribia در واقع مجموعه‌ای از استخرهای بزرگ با امکانات بسیار خوب است که در خود چند وسیله بازی و سرسره آبی نیز دارد. این پارک آبی بسیار زیبا که در سال ۲۰۱۵ فعالیت خود را آغاز کرده به مرور در حال تکمیل شدن است و هر ساله امکانات جدیدی به آن اضافه می‌شود.

 

 

Caribia

 


در کنار چند استخر و امکاناتی که از آن یاد کردیم، چهار حمام مختلف، اسپا، حوض آب یخ، جکوزی، سونا و سالن‌هایی از این قبیل نیز در Caribia وجود دارد. بلیط فروشی این مجموعه به صورتی است که برای بخش‌های جدا یا باید بلیط‌های جدا تهیه کنید، یا اینکه بلیطی برای استفاده از تمامی امکانات پارک تهیه نمایید.

۲۵ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: