۹ نقطه‌ی فوق‌العاده در تایلند؛ برای عکاسی از سوژه‌ها و زیبایی‌های خاص

جاذبه‌های گردشگری بانکوک
۹ نقطه‌ی فوق‌العاده در تایلند؛ برای عکاسی از سوژه‌ها و زیبایی‌های خاص

بانکوک پایتخت کشور تایلند یکی از زیباترین و مهمترین شهرهای این کشور برای انواع گشت و گذارهاست. شهری همیشه بیدار زیر نور چراغ‌های نئونی ، پر از جشن‌ها و فستیوال‎ها. شهری انباشته از سوژه‌ها و زیبایی‌های خاص. در سفر با تور تایلند اگر علاقه‌مند به عکاسی هستید و می‌خواهید تصاویر متفات و ناب در دوربین‌تان ثبت کنید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۱۱ نقطه‌ی فوق‌العاده‌ی این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- معبد Maha Pruettharam


معبدی قرار گرفته در دل شهر و زیست روزمره‌ی مردمان بانکوک. معبدی قدیمی که شاید بنای خیلی مجللی نداشته باشد اما به سبب آنکه در یک هارمونی با شهر قرار گرفته است و نشان‌دهنده‌ی تناسبات در عین تناقضات است یکی از مکان‌های خاص این شهر برای انواع عکاسی‌ها به حساب می‌آید. در این معبد جدای از ثبت تصاویر زیبای بنای معبد و ادوات درون آن می‌توانید تصاویر منحصر به فردی از عبادت کردن را نیز در دوربین خود ثبت و ضبط کنید.

 

 بهترین نقاط بانکوک برای عکاسی از زیبای‌های تایلند 

 

 

 معبد Maha Pruettharam

 


۲- قایق سواری در مسیر باگلامپو تا رامخام هائنگ


بانکوک به نوعی یک ونیز به حساب می‌آید. شهری که به وسیله‌ی کانال‌های آبی بخش‌های مختلف آن به یکدیگر ارتباط دارند. شهری که قایق‌ها و قایق‌سواری در آن جایگاه دارد. یکی از مکان‌هایی که در آن می‌توانید تصاویر خاص از زیست روزمره‌ی مردمان این شهر در دوربین‌تان ثبت کنید همین کانال‌های آبی هستند. مسیر باگلامپو تا رامخام هائنگ یکی از معروف‌ترین مسیرهای کانال‌های آبی بانکوک است.

 

در بانکوک از این ۵ بازار شناور حتما خرید کنید

 

 

 قایق سواری

 


۳- پارک Lumpini


پارکی به وسعت هزاران هزار متر که در آن می‌توانید زیست بسیاری از حیوانات را مشاهده کنید و به نوعی یک حیات وحش به حساب می‌آید. پارکی سرسبز و دوست داشتی که علاوه بر ساختن یک فضای فرح‌بخش امکانات عکاسی فوق‌العاده‌ای از یک طبیعت مصنوعی به همراه تعداد زیادی از حیوانات را برایتان به ارمغان می‌آورد.

 

 

 پارک Lumpini

 


۴- مقبره اِراوان (Erawan Shrine)


مقبره‌ای در مرکز شهر بانکوک که در دهه‌ی پنجاهم قرن بیستم ساخته شده است. مقبره‌ای که مردم در ساعات مختلف روز به آن مراجعه می‌کنند تا عود روشن کرده و حاجت‌های خود را درخواست کنند. مقبره‌ی آمیخته با زیست روزمره‌ی مردمان و زیبا گشته از عودها و دودها و گل‌آرایی‌ها. به هنگامه‌ی غروب خورشید و پس از آن که آسمان تاریک می‌شود می‌توانید به روشنایی این مقبره بروید و تصاویر زیبایی خلق کنید.

 

 این ۸ معبد شگفت‌انگیز و مهم بانکوک را حتما ببینید 

 

 

 مقبره اِراوان

 


۵- محله چینی‌ها


محله چینی‌ها در سراسر دنیا محله‌های جذاب و خاصی هستند. مکان‌هایی که فقط محدود به کشورهای شرق آسیا نمی‌شوند و در آمریکا و اروپا و استرالیا نیز وجود دارند. محله‌هایی که از تجمع تعداد زیادی از چینی‌ها به دست آمده‌اند و رفته رفته شکل و فرهنگ چینی بر آنها مستولی شده است. یکی از معروف‌ترین محله چینی‌های دنیا در شهر بانکوک قرار دارد. محله‌ای روشن و قرمز رنگ که رویدادهای زیادی در طول سال در آن برگزار می‌شود. بازدید از این محله و خیابان‌هایش می‌تواند سبب ثبت شدن تصاویری بی‌نظیر در دوربین عکاسی شما شود.

 

 

 محله چینی‌ها

 


۶- بازار گل بانکوک


بازار گل بانکوک که در جاده‌ی چاک پِت قرار دارد یکی از زیباترین نقاط این شهر به حساب می‌آید که پر از گل‌های رنگارنگ طبیعی و مصنوعی است. با رفتن به این بازار علاوه بر آنکه می‌توانید گل‌های مصنوعی به عنوان یادگاری سفر و یا سوغاتی خریداری کنید می‌توانید عکس‌های زیبای زیادی نیز بیندازید.

 

 تنها سه ساعت دورتر از بانکوک، یک شب را روی ابرها بخوابید!

 

 

 بازار گل بانکوک

 


۷- قصر بزرگ شهر


قصری که متعلق به خاندان سلطنتی کشور تایلند است و برخی از باارزش‌ترین جواهرات و وسایل این خاندان در آن نگهداری می‌شود. قصری که معبد پرا خائو نیز در آن قرار دارد. معبدی که یکی از اصلی‌ترین مجسمه‌های بودا در آن نگهداری می‌شود.

 

 

  قصر بزرگ شهر

 


۸- معبد آرون


معبد آرون بر کرانه‌ی رود چائو فرایا قرار دارد و با نام معبد سپیده دم نیز معروف است. معبدی که به هنگام طلوع آفتاب تصویرش روی رود چائو می‌افتد و قدمتش بازمی‌گردد به قرن هفدهم میلادی. بنای این معبد یکی از زیباترین معابد کشور تایلند و به طور کلی شرق آسیا به حساب می‌آید.

 

 

 معبد آرون

 


۹- خیابان کابوی


این خیابان یکی از معروف‌ترین خیابان‌های شهر بانکوک است که به هنگام شب‌ها حیات جدید پیدا می‌کند و سرشار از نور و آهنگ می‌شود. خیابانی پر کافه‌ها و رستوران‌ها و کلاب‌ها. خیابانی خاص که زیر پوست این شهر در شب‌ها را نشان می‌دهد.

 

 پیشنهاد گشت‌وگذار یک روزه در بانکوک 

 

 

 خیابان کابوی

۱۷ تیر ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: