۵ رستوران ایتالیایی لوکس دبی؛ شهر آسمان‌خراش‌ها

جاذبه‌های گردشگری دبی
۵ رستوران ایتالیایی لوکس دبی؛ شهر آسمان‌خراش‌ها

دبی، شیخ‌نشینی که هیچگاه از گردشگر و مسافر خالی نمی‌ماند یکی از لوکس‌ترین و با امکانات‌ترین شهرهای دنیاست که هم امکان دسترسی به آب و دریا را برای شما فراهم می‌آورد و هم امکان دسترسی به صحرا و خشکی را . شهری که به نوعی یک جهانشهر است و از همه‌ی ملیت‌ها نه تنها در آن آمد و رفت، بلکه کار اقتصادی و زندگی نیز می‌کنند.در سفرتان با تور دبی اگر به دنبال بهترین رستوران‌های ایتالیایی برای نوش جان کردن خوشمزه‌ترین غذاهای دنیا هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۵ رستوران ایتالیایی معروف این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- رستوران Capanna Nuova


رستورانی که چشم‌اندازی زیبا از خلیج فارس به مهمانانش ارائه می‌دهد و با سرآشپز معروف ایتالیایی‌اش غذاهای بی‌نظیر برای مهمانانش سرو می‌کند. غذاهایی که در هیچ کدام از رستوران‌های ایتالیایی سراسر دنیا مگر خود ایتالیا نمی‌توانید نمونه‌اش را نوش جان کنید. این رستوران هم فضایی خارجی دارد و هم فضایی داخلی و هر دو این مکان‌ها در فصل‌های مختلف سال مورد استقبال گردشگران این شهر قرار دارند. اگر در روزهای خنک سال به دبی تشریف بردید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک وعده‌ی غذایی‌تان را در فضای بیرونی این رستوران نوش جان کنید تا خاطره‌ای فراموش ناشدنی از این شهر برای خودتان بسازید و اگر در روزهای گرم سال به دبی تشریف بردید به شما پیشنهاد می‌کنیم یک وعده غذایی‌تان را در فضای دنج داخلی این رستوران نوش جان کنید.

 

در این ۵ رستوران دبی خوش‌مزه‌ترین غذاهای دنیا را بخورید

 

 

capanna-nuova

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۱۲ظهر تا ۱۲شب به روی مشتریانش باز است.
آدرس: دبی، ساحل جمیرا، اقامتگاه ساحلی دبی مارینا

 


۲- رستوران Sicilia


رستورانی که در نزدیکی مرکزخرید باتوتا واقع شده است و مشتریان خاص خودش را دارد. کسانیکه از اروپا به دبی سفر می‌کنند تقریبا محال ممکن است یک وعده برای خوردن غذا به این رستوران تشریف نبرند. سرآشپز این رستوران فردی ایتالیایی به نام استفانو لیگوری است که خلاقیت ویژه‌ای در طبخ غذاهای ایتالیایی دارد. او در سال‌های حضورش در دبی توانسته است میان غذاهای عربی و ایتالیایی تلفیقی بدیع ایجاد کند تا هم اروپاییان را به رستوران خود بکشاند و هم عرب زبانان را. پاستای ماهی این رستوران یکی از معروف‌ترین غذاهای ترکیبی آن است که طرفداران زیادی دارد.

 

رستوران‌های پرطرفدار دبی که گردشگران مشتری آنها هستند

 

 

sicilia-restaurant

 


آدرس: دبی، موون پیک هتل

 


۳- رستوران Casa Mia


در سفرتان به دبی اگر جدای از غذاهای ایتالیایی درجه یک به دنبال آن هستید که بهترین دسرها را نیز نوش جان کنید باید به این رستوران تشریف ببرید. جاییکه هم به غذاهای دریایی ایتالیایی‌اش معروف است و هم به بستنی‌هایش. قیمت منوی این رستوران ایتالیایی در دبی اندکی گران است اما حتما ارزشش را دارد که یک وعده غذا و یا میان‌وعده‌ی غذایی در آن نوش جان کنید. درهای این رستوران همه روزه از ظهر تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است و از آنها در هر ساعتی که باشد با روی باز استقبال می‌کند.

 

۱۰ رستوران در دبی که دنیای سریال‌های کره‌ای را واقعی می‌کنند!

 

 

casa-mia

 


آدرس: دبی، جاده‌ی فرودگاه، هتل لِمِریدن

 


۴- رستوران Vivaldi


رستورانی که در بلندی و ارتفاع واقع شده است تا هنگامیکه قصد خوردن خوشمزه‌ترین غذاهای ایتالیایی دبی را دارید، همزمان بتوانید تصاویر بی‌نظیری از این شهر را نیز ملاحظه کنید. رستورانی که سرآشپز آن آلفردو روسو یکی از معروف‌ترین سرآشپزهای هتل‌های دبی است. در سفرتان به دبی اگر قصد کرده‌اید غذاهای معروف و اصیل ایتالیایی را با سس‌های شگفت‌انگیز نوش جان کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما برای صرف یک وعده‌ی غذایی به این رستوران تشریف ببرید. قیمت منوی این رستوران چندان ارزان نیست اما هرکس به آن رفته‌ است می‌گوید صرف هزینه برای غذاها و فضای بی‌نظیر این رستوران ارزشش را دارد.

 

طعم جادویی غذاهای ملل در مشهورترین رستوارن‌های دبی

 

 

vivaldi-restaurant

 

 

درهای این رستوران همه روزه از ظهر تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است.
آدرس: دبی، خیابان بانیاس، هتل شرایتون

 


۵- رستوران Massimo


در سفرتان به دبی می‌توانید یک شام رویایی و استثنایی در این رستوران نوش جان کنید. رستورانی که سرآشپز ایتالیایی ندارد اما بی‌نظیرترین غذاهای ایتالیایی در آن طبخ می‌شوند. درهای این رستوران همه روزه از عصرها تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است و به سبب نورپردازی منطقه‌ی دور و برش در شب‌ها، بیشتر برای وعده‌ی غذایی شام مورد استقبال گردشگران این شهر است.

 

رستوران‌های پرطرفدار دبی که گردشگران مشتری آنها هستند

 

 

massimo

 


آدرس: دبی، دبی مارینا، پارک ایسلند

۱۳ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: