معرفی برترین رستوران‌های بالی و تجربه مزه غذاهای خاص

جاذبه‌های گردشگری بالی
معرفی برترین رستوران‌های بالی و تجربه مزه غذاهای خاص

نوآورانه، با استفاده از مواد اولیه تازه و استفاده از ادویه‌های محلی از جمله مهم‌ترین خصوصیات غذاهای بالی محسوب می‌شود. منطقه‌ای که غذاهای خاص خودش را دارد و در هیچ جای دنیا نمی‌توانید نمونه‌اش را بیابید. به همین منظور به شما چند مورد از بهترین رستوران‌های بالی را معرفی می‌کنیم تا در سفرتان با تور بالی، تجربه‌ای دلچسب از این غذاهای خوشمزه داشته باشید.

 


Sardine، سمینیاک


تا به حال از کنار مزرعه برنج رد شده‌اید و عطر دلچسب برنج به مشامتان رسیده ؟ حالا تصور کنید در رستورانی غذا بخورید که چسبیده به مزرعه‌ی برنج ساخته شده و شما در یک محیط بسیار مجلل و فوق‌العاده به صرف غذا مشغول می‌شوید. ساردین یکی از معروف‌ترین رستوران‌های شهر محسوب می‌شود که با استفاده از مواد اولیه تازه محلی و ماهی‌هایی که هر روز از طریق ماهیگیران محلی تامین می‌شود، بهترین غذاهای ممکن را به مشتریان خود ارائه می‌کند.

 

۱۰ دلیل مهم برای اینکه حتما به بالی سفر کنید

 

 

sardine

 


Happy Chappy، سمینیاک


رستوران چینی Happy Chappy با دکور بندی قرمز و کاملا چینی‌اش و غذاهایی بسیار با کیفیت در این سال‌ها اسم و رسم ویژه‌ای برای خود به هم زده است. این مکان که تنها برای ناهار غذا سرو می‌کند منویی کامل از غذاهای چینی کلاسیک را پیش شما می‌گذارد که به شکلی زیبا در ظرف‌هایی خاص و به سبک قدیمی سرو می‌شود. همه چیز از فضای Happy Chappy گرفته تا سرویس دهی و غذاها عالی است و اکثر کاربران فضای مجازی نیز این کیفیت را تایید می‌کنند.

 

 

happy-chappy

 


MoVida، سمینیاک


مویدا فضایی شیک و نسبتا مجلل دارد، با دکوری چوبی و محیط‌های متفاوتی که برای تعداد نفرات مختلف در نظر گرفته شده است. اما کیفیت بالای غذاهایش و قیمت مناسب آن نسبت به کلیت رستوران، محبوبیت فراوانی برایش رقم زده است. بخش زیادی از غذاهای این رستوران به همراه میوه‌ها و سبزیجات مختلف طعم داده شده سرو می‌شود که به نوعی امضای MoVida محسوب می‌شود.

 

 

movida-restaurant

 


Pica، اوباد


محیط گرم پیکا و غذاهایی که از آمریکای جنوبی نشات می‌گیرند و گاها با ترکیبات محلی رنگ و بویی دیگرگونه می‌گیرند از جمله ویژگی‌های مهم این رستوران محسوب می‌شود. صاحب این رستوران بسیار جذاب نیز یک مرد شیلیایی است که به همراه همسرش محیطی بی‌نهایت عالی را پید آورده‌اند که غذا خوردن در آن لذتی وصف نشدنی دارد. انواع غذاهای مکزیکی، شییلیایی، آرژانتینی، برزیلی و ... در منوی این رستوران وجود دارد اما با توجه به محبوبیت و البته کم بودن فضای کلی آن، باید از پیش جایی در رستوران برای خود رزرو کنید.

 

 

pica

 


The Slow، کانگو


رستوران‌های زیادی در بالی نیستند که هم صبحانه و هم ناهار و شام سرو کنند، اما The Slow با توجه به اینکه رستوران یکی از هتل‌های معروف شهر محسوب می‌شود، در بیشتر ساعات روز به سرویس دهی مشغول است. جایی که دکور بندی مینیمالیستی، بسیار زیبا و استفاده از گیاهان و گل‌های مختلف در محیطش را از کلیت هتل به ارث برده و مکانی کاملا یکتا و خاص به خودش را ساخته است. غذاهای این رستوران عموما غذاهای محلی هستند و بعضا در میان آن‌ها می‌توانید غذاهای ترکیبی از مخلوط عناوین غربی با مواد اولیه آن اطراف که عموما مربوط به غذاهای دریایی می‌شوند چیزهایی پیدا کنید.

 

 

the-slow

 


One Eyed Jack، کانگو


اگر اهل انیمه‌های ژاپنی باشید، اولین بار که قدم به این رستوران بگذارید، گویی یکی از رستوران‌های کلاسیک ژاپنی که در این انیمیشن‌ها به نمایش گذاشته شده پا به واقعیت گذاشته است. صندلی‌های چوبی، چراغ‌های ژاپنی که از سقف آویزانند و آشپزهایی که در آشپزخانه باز آن مشغول پخت غذا هستند. این مکان فوق‌العاده که به واسطه قیمت‌ مناسب و غذاهایی عالی همیشه مملو از جمعیت می‌شود، چند مدل از محبوب‌ترین غذاهای ژاپنی را سرو می‌کند و به شکلی عجیب چند مورد از غذاهای دیگر کشورها را نیز به صورت ترکیبی در منوی خود می‌بیند. مثل تاکوی بادمجان و آووکادو که بسیاری از مراجعین به این رستوران از آن بسیار تعریف کرده‌اند!

 

 

one-eyed-jack

 


Sarong، سمینیاک


اگر به فکر خوردن غذا در یک مکان لوکس می‌گردید، سارونگ بهترین انتخاب برای شماست. ابتدا از مکان کلی رستوران بگوییم که با چند قسمت مختلف که هر کدام ویژگی خاص به خودشان را دارند از یکدیگر جدا شده‌اند. یکی از این بخش‌ها در باغی روباز قرار دارد، یکی به دور یک استخر کوچک بنا شده و دو سالن داخلی نیز هستند که هر کدام به شکلی جذاب نورپردازی و دکور بندی شده‌اند. سرآشپز این رستوران نیز ویل مِیریک است که در زمره پخت غذاهای خیابانی آسیایی شهرتی برای خودش دارد. انواع غذاهای محلی و غذاهای مختلف آسیایی را می‌توانید در منوی این رستوران مشاهده نمایید.

 

 

sarong

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: