۷ کافه‌ی شبانه مشهور تفلیس که شب‌هایتان را می‌سازند

جاذبه‌های گردشگری تفلیس
۷ کافه‌ی شبانه مشهور تفلیس که شب‌هایتان را می‌سازند

تفلیس شهر بناهای تاریخی و دیدنی‌های قدمت‌دار یکی از بهترین شهرهای دنیا برای هرگونه مسافرت‌هاست. مسافرت‌های چند روزه تا اقامت‌های طولانی‌ مدت. تفلیس شهر ابرها و باران‌هاست. زمین این شهر در بیشتر روزهای سال تر است از باران و بوی خوش نم مشام گردشگرانش را پر می‌کند. در سفرتان با تور گرجستان به شهر ۲ میلیون نفری تفلیس اگر به دنبال شب‌های پر شور و هیجان هستید همراه ما باشید تا با هم سری به ۷ کافه معروف این شهر بزنیم.

 

۸ کاری که سفر به تفلیس را به یک خاطره‌ی فراموش ناشدنی تبدیل می‌کند

 


۱- باسیانی (Bassiani)


باسیانی یکی از بهترین کافه‌های شبانه‌ی این شهر است که هرشب از حوالی ساعت نه تا هر روز حوالی ساعت ۴ صبح درهایش به روی شهروندان و گردشگران باز است تا آنها را غرق شور و هیجان کند. این کافه‌ی شبانه یکی از مشهورترین کافه‌های شبانه‌ی تفلیس است. چرا که نورپردازی خاصی دارد و بدون آنکه استیج داشته باشد از همه‌ی فضای داخلی‌اش برای ساختن بهترین اتمسفر بهره جسته است.

 

کافه‌گردی در کوچه پس کوچه‌های تفلیس

 

 

باسیانی

 


آدرس: تفلیس، خیابان آکاکی تسرتلی


۲- متکوارزه (Mtkvarze)


متکوارزه از دهه‌ی ۵۰ میلادی تا سال ۲۰۱۲ به عنوانی یکی از رستوران‌های مشهور شهر تفلیس شناخته می‌شده است اما از سال ۲۰۱۲ تغییر کاربری داده و تبدیل به یکی از کافه‌های شبانه‌ی به نام این شهر شده است. کافه‌ی شبانه‌ای دنج و نه چندان بزرگ که هر جمعی را صمیمی می‌کند. اگر اهل موسیقی راک و هیپ‌هاپ هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما یک شب از اقامتتان در تفلیس را در این کافه‌ی شبانه بگذرانید. متکوارزه دارای یک تراس دنج است که چشم‌انداز زیبایی به دریاچه‌ی متکوارزه دارد.

 

۱۰ تفریح رایگان و هیجان‌انگیزی که در تفلیس می‌توانید انجام دهید

 

 

متکوارزه

 


آدرس: تفلیس، خیابان آگلادزه


۳- کافه گالری و دیدی گالری


کافه گالری یکی از کافه‌های قدیمی شهر تفلیس است که در شب‌ها فضای کوچک و صمیمی‌اش را تبدیل به کافه‌ی شبانه می‌کند تا مهمانانش قادر باشند موسیقی زنده بشنوند و در شور و هیجان و نورپردازی به رقص‌های جمعی و فردی بپردازند. اگر کافه‌گرد هستید و در عین حال می‌خواهید تجربه‌ی بودن در یک کافه‌ی شبانه را هم داشته باشید به شما پیشنهاد می‌کنیم یک شب از اقامتتان در تفلیس را به بودن در این کافه اختصاص بدهید. دیدی گالری نیز شبعه‌ی دیگر کافه گالری است که چند سالی بیش از راه‌اندازی آن نمی‌گذرد.

 

رستوران‌های معروف تفلیس؛ یگانه شهر مدرن و سنتی در جهان

 

 

کافه گالری

 


آدرس کافه گالری: تفلیس، خیابان روستاولی 48

آدرس دیدی گالری: تفلیس، خیابان کوستاوا 36


۴- کافه‌ی شبانه Mzesumzira s Ezo


اینجا یک کافه‌ی شبانه‌ی رو باز خود گردان است که توسط دیجی‌های شهر تفلیس اداره می‌شود. پارک متاتسمیندا که یکی از زیباترین پارک‌های کوهستانی جهان است میزبان این دور هم جمع شدن است که گردشگران نیز می‌توانند به آنها بپیوندند و شور و هیجان وصف ناشدنی‌ای را تجربه کنند. این گردهمایی از سال ۲۰۱۴ ایجاد شده است و هرساله در شب‌های تابستانی این شهر برپاست و می‌توان از آن به عنوان بزرگترین فستیوال موسیقایی شهری تفلیس نام برد.

 

شکم‌گردی در تفلیس؛ اگر گرسنه‌اید این مطلب را نخوانید!

 

 

کافه‌ی شبانه Mzesumzira s Ezo

 


آدرس: تفلیس، پارک متاتسمیندا


۵- کافه‌ی شبانه‌ی ویتامین (Vitamin)


در کنار دریاچه‌ی لاکپشت شهر تفلیس، هرشب با غروب آفتاب جشن‌ها و دورهمی‌ها برپاست. در فضایی باز و جنگلی با نورپردازی‌ خاص دی‌جی‌های این شهر دور هم جمع می‌شوند تا شور و هیجانی ویژه برپا کنند. در سفرتان با تورتفلیس به شما پیشنهاد می‌کنیم یک روز حوالی روز به این دریاچه بروید و پس از غروب آفتاب نیز در آنجا بمانید تا شبی شگفت‌انگیز را سپری کنید.

 

 

کافه‌ی شبانه‌ی ویتامین

 


۶- آرت کافه


اگر می‌خواهید در یک فضای هنری شبی در تفلیس را سپری کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم به این کافه بروید. جاییکه با تزئینات سنتی و مربوط به دوران رنسانس آرایش شده است و فضایی نوستالژیک برای شما می‌سازد. آرت کافه یکی از کافه‌های ویژه‌ و لوکس این شهر است که برخی از هنرمندان این شهر در آن گردهمایی‌هایشان را انجام می‌دهند.

 

 

آرت کافه

 


آدرس: تفلیس، خیابان بتلمی 13


۷- کافه‌ی شبانه Heaven


رنگ صورتی و سرخ در هم آمیخته شده است تا در شب‌ها کافه‌ی شبانه‌ای را با نورپردازی ویژه تبدیل به یک مکانی به مانند بهشت کند. این کافه‌ی شبانه در کنار آنکه مکانی برای شور و هیجان است، مکانی برای ایجاد حالتی سرخوشانه و آرامش‌بخش نیز هست. این کافه‌ی شبانه هر شب تا ساعاتی پس از نیمه شب میزبان گردشگران و شهروندان تفلیس است.

 

 

کافه‌ی شبانه Heaven

 


آدرس: تفلیس، مجاور جاده چاوشاوادزه

۲۱ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: