مشهورترین کافه‌های باتومی؛ شهر بندری و ساحلی گرجستان

جاذبه‌های گردشگری باتومی
مشهورترین کافه‌های باتومی؛ شهر بندری و ساحلی گرجستان

باتومی یکی از زیباترین شهرهای بندری جهان است که بودن در آن احساس امنیت و آرامش به مسافرانش می‌دهد. صدای پهلو گرفتن کشتی‌ها و قایق‌ها و صدای ملایم امواج آب این شهر را تبدیل به یک شهر آرامش‌بخش و نوستالژیک کرده است که ظاهری رنگارنگ و دلفریب دارد. در سفرتان با تور گرجستان به باتومی اگر به دنبال گذراندن عصرهای لذت‌بخش هستید همراه ما باشید تا با هم سری به کافه‌های این شهر بزنیم. جاییکه می‌توانید بهترین نوشیدنی‌های گرم و سرد را نوش جان کنید.

 

 کارهایی که در روزهای سفر خود به باتومی باید انجام دهید 

 


۱- کافه Fanfan


در ساختمانی قدیمی که تاریخ ساختش بازمی‌گردد به بیش از صد سال پیش و سال ۱۹۰۵، کافه‌ای تأسیس شده است که هم روزهای سرد سال یکی از بهترین مکان‌های دور هم جمع شدن در باتومی است و هم در روزهای گرم سال. این کافه با طراحی و دکورش و با فضایی که برای شما می‌سازد شما را می‌برد به گذشته‌ها و خاطرات. از پشت شیشه‌ها و پنجره‌های این کافه می‌توانید آمد و شد مردم و زیست هرروزه‌ی شهروندان باتومی را تماشا کنید و خودتان بروید به خیال‌ها و خاطره‌ها. به مرور روزهای شیرین زندگی. این کافه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۲ نیمه شب از میهمانانش پذیرایی می‌کند.

 

رستوران‌های لوکس و معروف باتومی، شهر ساحل‌های سپید گرجستان

 

 

کافه Fanfan

 


آدرس: باتومی، خیابان نینوشویلی ۲۷

 


۲- کافه‌ی Privet Iz Batuma


این کافه که معنای نامش یعنی سلامی از باتومی، همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱ نیمه شب شهروندان و گردشگران شهر باتومی را به فضای دنج و آرام خود می‌کشاند. فضایی که بر دیوارهایش عکس‌هایی از گذشته و قدیم باتومی به دیوار نصب است و میزها و صندلی‌هایش یادآور گذشته‌اند. گذشته‌ای با اصالت و غنی از خاطره‌ها و روزهای پرشور و هیجان. در این کافه می‌توانید بهترین نوشیدنی‌های باتومی را نوش جان کنید.

 

 ۱۰ تفریح توریستی که باید در باتومی انجام دهید 

 

 

کافه‌ی Privet Iz Batuma

 


آدرس: باتومی، خیابان ممد آباشیدزه ۳۹

 


۳- کافه La Brioche


در میدان پیئازای شهر باتومی کافه‌ای به سبک کافه‌های کشور ایتالیا و شهر رم ساخته شده است که هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی آن می‌توانید بنشینید و اوقاتی خوش را سپری کنید. در این کافه همچنین می‌توانید لذیذترین غذاهای ایتالیایی نظیر انواع پاستاها و پیتزاها را در کنار انواع دسرها و نوشیدنی‌های اروپایی نوش جان کنید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

 کافه La Brioche

 


آدرس: باتومی، خیابان پارناواز مپه ۲۵

 


۴- کافه‌ی Literaturuli


برای آنها که عاشق ادبیات و کتاب‌اند رفتن به این کافه مانند رفتن به بهشت می‌ماند. چرا که در کنار نوشیدن قهوه و دیگر نوشیدنی‌ها می‌توانند به شاهکارهای ادبیات دنیا دسترسی داشته باشند و بخش‌هایی از آن را برای خود و یا برای دیگر همراهانشان بخوانند. کتاب‌های این کافه به زبان گرجی و انگلیسی می‌باشند و درهای آن همه روزه از ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۹:۳۰ شب به روی مشتریانشان باز است.

 

 ۶ جاذبه‌ی گردشگری باتومی که باید ببینید 

 

 

 کافه‌ی Literaturuli

 


آدرس: باتومی، خیابان کنستانتین گامساخوردیا ۱۶

 


۵- کافه‌ی Chocolatte Cofe-Room


در سفرتان به باتومی اگر سحرخیز هستید و می‌خواهید زیست ساعات اولیه‌ی روز مردمان این شهر را ببینید، می‌توانید به این کافه بروید و در آن بهترین و خوشمزه‌ترین صبحانه‌های گرجستان را نوش جان کنید. این کافه همه روزه یک بار از ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر و بار دیگر از ۷ تا ۱۰ شب از مشتریانش پذیرایی می‌کند.

 

 ۱۰ غذای خوشمزه گرجستان که طرفداران جهانی دارد 

 

 

کافه‌ی Chocolatte Cofe-Room

 


آدرس: باتومی، خیابان ممد آباشیدزه ۱۳

 


۶- کافه Gardens


در یکی از مدرن‌ترین و لوکس‌ترین ساختمان‌های باتومی کافه‌ای واقع شده است که هم از فضای بیرون آن می‌توانید استفاده کنید و هم از فضای درون. این کافه یکی از امروزی‌ترین کافه‌های شهر باتومی به حساب می‌آید که پاتوق جوانان این شهر است. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

 کافه Gardens

 


آدرس: باتومی، خیابان روستاولی

 


۷- کافه Radio


در سفرتان به باتومی اگر می‌خواهید به کافه‌ای بروید که در آن علاوه بر نوشیدنی‌های درجه یک بتوانید غذا هم نوش جان کنید باید به کافه رادیوی این شهر بروید. چرا که در آن می‌توانید بهترین غذاهای اروپایی و آسیایی را سفارش بدهید و نوش جان کنید. منوی این کافه علایق کسانیکه گیاهخوار هستند را نیز پوشش می‌دهد. درهای کافه رادیو همه روزه از ساعت ۳ ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

 کافه Radio

 


آدرس: باتومی، خیابان روستاولی۱۱

۰۶ فروردین ۱۳۹۷

نظرات کاربران

سامان بادسار

Salam
قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: