دریاگردی در کوش آداسی و سفر به جزایر یونان

جاذبه‌های گردشگری کوش آداسی
دریاگردی در کوش آداسی و سفر به جزایر یونان

کوش آداسی یکی از زیباترین جزایر کشور ترکیه است که در ۷۰ کیلومتری جزیره‌ی آیدین و در نوار ساحلی منطقه‌ی اژه قرار دارد. این جزیره امروزه یکی از توریستی‌ترین شهرهای ترکیه به حساب می‌آید هر ساله هزاران توریست در تعطیلات و با تور کوش‌آداسی نوروز 97 میهمان این جزیره زیبا می شوند. جزیره‌ای که جزیره‌ی سواحل دنج و ناب است. چرا که بیشتر روزهای سال آفتابی‌ست و بیشتر شب‌های سال پر از جشن‌ها و رویدادها و فستیوال‌هاست. در سفرتان به این جزیره اگر می‌خواهید با کشتی‌های اقیانوس‌پیما دریانوردی کنید در این مقاله‌ی کوتاه همراه ما باشید تا با هم از این جزیره سری به جزایر کشور یونان بزنیم.

 

گشت و گذاری عاشقانه در کوش‌آداسی؛ شهر ساحلی ناب


کوش آداسی و دریانوردی


بر لنگرگاه‌های این جزیره‌ در کشور ترکیه که معنای نامش جزیره‌ی پرندگان است، هرروزه کشتی‌های زیادی پهلو می‌گیرند که در ساعات مختلف روز شما را به گشت و گذاری ناب در دریای مدیترانه می‌برند. این کشتی‌ها صبح‌های اول وقت و یا ساعاتی پیش از غروب خورشید سفرشان را آغاز می‌کنند تا در میانه‌ی آبهای شفاف و زلال شما را به تماشای طلوع و غروب خورشید بنشانند.

 

بهترین اقامتگاه‌های ساحلی کوش‌آداسی برای تعطیلات نوروز

 

 

کشتی رانی در دریا

 

 

دریانوردی با این کشتی‌ها یکی از تفریحات مورد علاقه‌ی همه‌ی گردشگرانی است که با تور کوش آداسی به این جزیره زیبا سفر کرده‌اند اما اگر بخواهید این جزیره را بیشتر و بهتر از یک نیمروز سیر کنید و بعد از آن به جزایر اطرافش که در کشور یونان قرار دارند نیز سری بزنید این امکان برای شما فراهم آمده است.


کوش آداسی و سفر به یونان


هر روزه تورهای مختلفی در کوش آداسی برگزار می‌شوند که در یک سفر سه و یا چهار روزه شما را می‌برند به سیاحت در آبهای مدیترانه و گشت و گذار در جزایر مختلف کشور یونان. برای شرکت در این تورها شما ابتدا باید ویزای شنگن داشته باشید اما اگر ویزا هم نداشتید، تورهای محدود و البته گران هستند که با ثبت‌نام در آنها می‌توانید بدون داشتن ویزای شنگن وارد خاک اروپا و کشور یونان شوید. این تورها پس از گشت و گذار در آبهای کوش آداسی شما را می‌برند به تماشای جزایر پاتموس، رودس، کرت، هراکلیون، سانتورینی، آتن و میکونوس و دست آخر نیز شما را بازمی‌گرداند به کوش آداسی. همان جایی که ابتدا سفرتان را در آن آغاز کرده بودید.

 

معرفی برترین سواحل کوش‌آداسی برای یک روز تفریح لذت‌بخش

 

 

سفر به کوش آداسی

 


امکانات سفرهای دریایی در کوش آداسی


گشت و گذار در آب‌های کوش آداسی و جزایر کشور یونان در کشتی‌هایی لوکس انجام می‌شود. کشتی‌هایی چند طبقه که هر اتاقش امکانات مختلفی دارند و با هر سه وعده‌ی غذایی از شما پذیرایی می‌کنند. رزرو کردن این تورها و کشتی‌ها بسته به اتاق و امکاناتی که انتخاب می‌کنید هزینه‌ی متفاوتی دارد. برخی اتاق‌های این کشتی‌ها به دلیل داشتن بالکن و پنجره گران‌تر از اتاق‌های بدون پنجره و بالکن هستند. همچنین اتاق‌هایی که در طبقات فوقانی این کشتی‌ها قرار دارند قیمت‌‌های گران‌تری نسبت به اتاق‌های طبقات ابتدایی و زیرین این کشتی‌ها دارند. این کشتی‌ها استخر آب گرم، بار، رستوران‌های متعدد، سالن‌های ورزشی و عرشه‌های لوکس و زیبا دارند.

 

کوش آداسی؛ جزیره‌ی پرندگان، بهشت مسافران

 

سفر دریای به کوش آداسی

 


نکات ضروری دریانوردی در کوش آداسی

 

راهنمای گردشگری تفریحات کوش آداسی

 

 

سفر دریای به کوش آداسی

 


۱- برای سفر با این کشتی‌‌ها به هیچ عنوان از دریازدگی نترسید. چرا که این کشتی‌های لوکس و مدرن به گونه‌ای ساخته شده‌اند که کمترین تکانه‌ها را داشته باشند و از دریازدگی جلوگیری کنند.
۲- در سفر با این کشتی‌ها به هیچ عنوان نگرانی و اضطراب نداشته باشید. چرا که این کشتی‌ها و مسیرهای دریانوردی‌شان بسیار امن هستند.
۳- سیاحت روی عرشه‌های این کشتی‌ها را از دست ندهید و فقط به فکر سوار شدن و پیاده شدن از آنها نباشید. حضور در این کشتی‌ها که هر ساعت در عرشه‌ها و سالن‌های مختلفش پر از رویداد است خودش یک تفریح ناب و خاص به حساب می‌آید.
۴- اگر تنها برای سفر با این کشتی‌ها به کوش آداسی سفر کرده‌اید حتما از یک روز قبل از آغاز سفرتان در کوش آداسی ساکن شوید. چرا که نزدیک‌ترین فرودگاه به کوش آداسی فرودگاه ازمیر است که ۸۰ کیلومتر با آن فاصله دارد و ممکن است بر اثر برخی ناهماهنگی‌ها سر وقت به تورتان نرسید و فرصت‌تان از دست برود.

۱۵ بهمن ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: