۹ ساحل دیدنی استانبول برای انجام تفریحات تابستانی (قسمت اول)

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۹ ساحل دیدنی استانبول برای انجام تفریحات تابستانی (قسمت اول)

استانبول یکی از دیدنی‌ترین شهرهای جهان و یکی از برترین نقاط گردشگری دنیا به حساب می‌آید. شهری که در دو قاره‌ی آسیا و اروپا جای گرفته است و زیبایی‌های بی‌اندازه‌اش در هر دو قاره زبانزد است. شهری سرخ که کاخ‌ها و بناهای تاریخی زیاد در خود دارد. شهری سبز که پارک‌های شهری بسیاری در خود انباشته است. شهری آبی که سواحل درجه یک در خود زیاد جای داده است. در سفرتان با تور استانبول اگر به دنبال تفریحات آبی و دریایی هستید همراه ما باشید تا ۹ ساحل دیدنی این شهر را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم. سواحلی که با رفتن به آنها می‌توانید خاطره‌های هیجان‌انگیز برای خودتان بسازید.

 


۱- ساحل True Blue Beach


یک ساحل درجه یک و زیبا که طرفداران زیادی دارد. ساحلی که هم در زمستان‌ها شلوغ است و هم در تابستان‌ها. ساحلی که هم برای تفریحات خانوادگی مناسب است و هم برای تفریحات مجردی. ساحلی که نه تنها برای گردشگران که برای شهروندان استانبول نیز جذاب و خواستنی است. با رفتن به این ساحل در فصل‌های مختلف سال می‌توانید در پناه سایه‌بان‌ها ساعت‌ها بنشینید و زیباترین تصاویر دریای سیاه را ببینید. روزهای تابستانی سال در کافه‌ها و رستوران‌های خنک دور و اطراف این ساحل می‌توانید خنک‌ترین نوشیدنی‌ها و بهترین غذاها را نوش جان کنید تا یک روز خاطره‌انگیز فراموش نشدنی برای خودتان بسازید. در سفرتان به استانبول اگر می‌خواهید عکس‌های جذاب برای شبکه‌ی اجتماعی‌تان بیندازید به شما توصیه می‌کنیم به هنگام غروب آفتاب به این ساحل بروید و بازی نور و ابر و آسمان و آب را به نظاره بنشینید. بازیی که به شما اجازه می‌دهد خارق‌العاده ترین عکس‌هایتان را بیندازید.

 

۱۰ نقطه‌ی فوق‌العاده در استانبول برای عکس اینستاگرام!

 

 True Blue Beach

 


۲- ساحل Babylon Beach


یک ساحل بی‌نظیر که امکانات تفریحی و رفاهی زیادی برای بازدیدکنندگانش در نظر گرفته است. ساحلی که برای ورود به آن باید هزینه بپردازید. ساحلی که در میان گردشگران بسیار معروف است و در روزهای تابستانی به یکی از برترین‌ مکان‌های دورهمی استانبول تبدیل می‌شود. این ساحل در روزها و شب‌های تابستانی می‌شود میزبان تعداد زیادی از فستیوال‌های موسیقی تا برای مسافران استانبول اوقات خوش بسازد. در این ساحل همچنین می‌توانید خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی استانبول را با قیمت مناسب سفارش بدهید و نوش جان کنید. هزینه‎‌ی ورود به این ساحل در روزهای هفته ۴۰ لیر و در روزهای آخر هفته ۶۰ لیر است. در سفرتان با تور استانبول اگر می‌خواهید یک روز خاطره‌انگیز داشته باشید به شما توصیه می‌کنیم حداقل یک نیمروز از وقت خود را به این ساحل اختصاص بدهید.

 

 

Babylon Beach

 


۳- ساحل BURC Beach


اگر اهل شنا و تفریحات آبی هستید باید بدانید این ساحل بهترین ساحل استانبول برای این کار به حساب می‌آید. جاییکه انواع تفریحات آبی اعم از قایق‌سواری، کایاک، کایت سواری و موارد اینچنینی را می‌توانید انجام بدهید. ساحلی که در آن ورزش‌های ماسه‌ای مانند والیبال و فوتبال ساحلی رونق زیادی دارد. ساحلی که نزدیک به یک کیلومتر طول دارد و در این کیلومتر انباشته شده است از سایه‌بان‌ها و تخت‌ها برای استراحت کردن و آفتاب گرفتن. ساحلی که عمق مناسبی برای شنا کردن دارد و اگر اهل به آب زدن هستید اینجا برای شما بهشت به حساب می‌آید. درهای این ساحل در تمامی روزهای هفته از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب به روی بازدیدکنندگانش باز است و از حضور آنها با تفریحات و امکانات درجه یک گرمترین استقبال‌ها را می‌کند. هزینه‌ی ورود به این ساحل در روزهای هفته ۲۵ لیر و در روزهای آخر هفته ۳۵ لیر است. بدون شک اولین و بهترین پیشنهاد ما به شما برای روزهای گرم و تابستانی سال مراجعه به این ساحل است.

 

۵ تفریح لذت‌بخش در سفر تابستانه به استانبول

 

 BURC Beach

 


۴- ساحل Uzunya Beach


اوزون‌یا یک ساحل بکر و ناب است که با رفتن به آن می‌توانید به یکی از بومی‌ترین سواحل شهر استانبول تشریف ببرید. جاییکه پاتوق صیادان و ماهیگیران این شهر بوده است و هنوز هم روح آن فضا را در خود حفظ کرده است. ساحلی که همه روزه از ۸ صبح تا ۱۲ شب درهایش به روی بازدیدکنندگانش باز است و از حضور آنها گرمترین استقبال‌ها را می‌کند. ساحلی که در فصل تابستان طرفداران خاص خودش را دارد. کسانیکه عاشق آفتاب‌ گرفتن در یک جای خلوت و آرام هستند طرفداران اصلی این ساحل در روزهای گرم تابستانی به حساب می‌آیند. برای ورود به این ساحل در روزهای هفته باید ۵ دلار و در روزهای آخر هفته باید ۵/۸ دلار بپردازید. اگر اهل سکوت و آرامش هستید و یا بیشتر اوقات تنهایی سفر می‌کنید و حالا هم انفرادی به استانبول رفته‌اید به شما توصیه می‌کنیم حتما به این ساحل تشریف ببرید و یک نیمروز گردشگرانه‌ی خود را در آن سپری کنید.

 

استانبول را پیش از تجربه‌ی تفریح‌های دریایی تنگه‌ی بسفر ترک نکنید

 

Uzunya Beach

۲۲ تیر ۱۳۹۸

نظرات کاربران