در لگولند دبی هیجانی تکرارنشدنی را با فرزندانتان تجربه کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
در لگولند دبی هیجانی تکرارنشدنی را با فرزندانتان تجربه کنید

یکی از برترین نقاط دنیا برای تفریح کودکان و نوجوانان، لگولندها یا سرزمین‌های لگویی است. دبی با توجه به اینکه قصد دارد به پایتخت تم‌پارک‌های دنیا بدل شود، یک لگولند جذاب، کامل و بزرگ در دل خود دارد که با استانداردهای بسیار بالایی، که اگر مسافر تور دبی باشید بهترین لحظات را برای فرزندان شما رقم می‌زند.اگر در این سفر به فرزندان خود را به لگولند بردید، حتما آن‌ها را برای شرکت در این فعالیت‌ها تشویق کنید:

 

گواهینامه رانندگی لگویی
کودکان ۶ تا ۱۲ سال می‌توانند سوار بر ماشین‌های لگویی، آموزش‌های پایه رانندگی را یاد بگیرند و با این وسایل رنگارنگ به گردش در پارک بپردازد، کودکان ۳ تا ۶ سال هم در جای دیگری از پارک می‌توانند به تفریح با ماشین‌های مخصوصشان مشغول شوند.

 

 

ماشین لگویی در دبی

 


غرق در ماجراجویی
ماجراجویی‌های بسیاری در این پارک بزرگ تدارک دیده شده که به هیچ‌وجه نمی‌توان با یک بار رفتن به آن همه‌ی آن‌ها را تجربه کرد. ماجراجویی‌هایی که از تفنگ‌های لیزری تا رفتن به یک زیردریایی لگویی در عمقی کم را شامل می‌شود. رفتن به دنبال گنج گم شده یا فرار از دست مومیایی‌های پارک "پادشاهی گمشده" که به سبک مصری طراحی شده.

 

 

لگولند دبی

 

به قلعه اژدها بروید
یک ترن وجود دارد که شما را به گشت و گذار در قلعه‌ی اژدهای لگویی می‌برد. جایی که با چندین موجود متنوع که همگی به وسیله لگو ساخته شده‌اند ملاقات خواهید کرد.سرعت قطار تا ۶۰ کیلومتر پیش خواهد رفت تا اینکه در قلب قلعه با اژدهای بزرگ ملاقات کنید.

 

 

قلعه اژدها در لگو لند

 

سواری‌های دونفره را از یاد نبرید
یکی از جذاب‌ترین‌ تجربه‌هایی که می‌توانید با خود از این پارک بیرون ببرید، تجربه سواری‌هایی‌ست که با فرزندان خود انجام می‌دهید. بسیاری از چرخ و فلک‌ها یا سواری‌های چرخان باید به صورت دو نفره انجام شود. به این ترتیب می‌توانید یک بازی جذاب را همراه با کودکان خود سر کنید.

 

 

سواری در لگولند

 

 

رویاهایتان را بسازید
در بخش رویا پردازی لگولند بگذارید فرزندانتان هر چه در سر دارند را بسازند. در این بخش همیارانی نیز در نظر گرفته شده که به آن‌ها کمک می‌کنند تا با استفاده از تجهیزات الکترونیکی، ماشین‌های لگویی بسازند یا سازه‌های بزرگ پیچیده. با توجه به سنین مختلف از کودکان تا نوجوانان، در این سالن میزهایی وجود دارد که آن‌ها می‌توانند ساعت‌ها مشغول ساخت و ساز شوند.

 

 

خلاقیت در لگو لند

 

 

به تکمیل شهر کمک کنید
در سرزمین کوچک یا Miniland می‌توانید به فرزندانتان کمک کنید تا با استفاده از بخش‌های مختلف شهری کوچک بسازند یا به تکمیل این دنیای کوچک کمک کنند. فضای اصلی Miniland هر روز تغییر می‌کند و هیچ گاه فضای اینجا به صورت یک شکل نخواهد بود.

در نقش قهرمان حاضر شوید
یکی از آرزوهای بسیاری از بچه‌ها سوار شدن در کامیون‌های آتش‌نشانی و کمک کردن به خاموش شدن آتش است. در این پارک این اجازه داده شده تا به کمک ماشین‌های آتش‌نشانی لگویی و مربی‌های موجود آن‌ها به نبرد آتش‌های لگویی بروند و در نقش قهرمان ظاهر شوند.

 

 لگولند دبی

 

 

نمایش‌های لگویی را از دست ندهید
به صورت دوره‌ای نمایش‌های متفاوتی در این مکان برپا می‌شود که اطلاعات همیشه در سایت لگولند دبی موجود است. نمایش‌های زیبایی که در آن از شخصیت‌های معروف سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی مخصوصا نینجاها استفاده می‌شود.

 

 

نمایش‌های لگویی در لگو لند

 

 

سینمای چهار بعدی
فیلم‌های لگویی و بعضا غیر لگویی بسیاری برای سنین پایین در این سینماها پخش می‌شود. سینماهای چهار بعدی پذیرای کودکان تا بزرگسالان خواهد بود پس خود والدین هم می‌توانند از این بخش پارک لذت ببرند و در کنار تصاویر سه بعدی از افکت‌های حرکتی این مکان استفاده ببرند.

 

لگولند دبی

 

 

سوار زیردریایی شوید
زیردریایی لگویی به هیچ‌وجه چیزی نیست که آن را از دست دهید. این زیردریایی جذاب در عمق کمی به درون آکواریوم بزرگ لگولند فرو می‌رود. در این آکواریوم بیش از ۱۵۰۰ نوع ماهی و جانور دریایی متفاوت وجود دارد و جدای از آن‌ها مجسمه‌ها و شهرهای مثلا متروکه‌ای که می‌تواند بهترین تجربه کودکان و نوجوانان از این پارک باشد.

برای رفتن به این پارک دیدنی بهتر است بعضی نکات را در نظر بگیرید:

- حتما بلیط‌های خود را از قبل به صورت آنلاین رزرو کنید.
- وقتی تور خود را رزرو کردید به سراغ سایت لگولند رفته و ببینید چه مراسم‌های دوره‌ای در آن روزها برگزار می‌شود.
- ابتدا راهنمای پارک را تهیه کنید تا به راحتی بتوانید بین مناطق مختلف رفت و آمد کنید
- کفش‌ها و لباس‌های راحت تن کودکان کنید و لباس‌های شنا فراموشتان نشود.

۲۲ آبان ۱۳۹۶

نظرات کاربران