در تفلیس از کجا خرید کنیم؟

جاذبه‌های گردشگری تفلیس
در تفلیس از کجا خرید کنیم؟

یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها در تور تفلیس ، خرید از فروشگاه‌ها و بازارهایی است که در این شهر وجود دارد. اگر چه خرید در پاساژهای کوچک لوکس و برندهای معروف لذتی دو چندان دارد، اما نباید از بازارها و فروشگاه‌های بزرگ هم غافل شد. با هم مروری کنیم بر چند مورد از این مراکز در شهر زیبای تفلیس.البته فراموش نکنید که پیش از هرکاری ابتدا شکم‌گردی در تفلیس را تجربه کنید و سپس به سراغ خرید بروید.
 

Tbilisi Mall
فروشگاه Tbilisi Mall  بزرگ‌ترین فروشگاه تفلیس محسوب می‌شود که با طراحی محیطی بسیار زیبایش در همان بدو ورود چشمان شما را خیره می‌کند. محیط رنگارنگ و معماری به قول معروف حیاط وسط در چند طبقه که میزبان ده‌ها فروشگاه مختلف و متنوع است.

 

 

تفلیس مال

 

 

در میان این فروشگاه‌ها برند‌های معتبر جهانی زیادی دیده می‌شود. برند‌هایی مثل: Gap، Zara، Pull and Bear و ... .
Tbilisi Mall تنها یک فروشگاه بزرگ نیست و در آن سالن سینما، استخر، انواع رستوران و کافی‌شاپ، و محل بازی کودکان نیز وجود دارد تا جدا از خرید، روزی خوش و سرگرم کننده را در این مجتمع بگذرانید.
 

 

Good Will
این هایپرمارکت بزرگ یکی از مراکز خرید عمده تفلیس به شمار می‌رود که روزانه جمعیت کثیری برای خرید به آن مراجعه می‌کنند. امکانات محیطی بسیار خوبی هم در آن قرار داده شده، مثل محل بازی کودکان و کافی‌شاپ برای استراحت و صرف نوشیدنی.

 

 

هایپرمارکت گودویل در تفلیس

 

 

پارکینگ بزرگ اطراف فروشگاه‌ هم خیال شما برای رفتن به آن‌جا را راحت خواهد کرد. تنها مشکلی که بسیاری از مراجعه کنندگان در شبکه‌های اجتماعی از آن گله داشتند قیمت‌های بعضا بالا یا تفاوت قیمت اتیکت کالا با قیمت اصلی بوده. پس حتما اگر به Good will رفتید قبل از خرید از قیمت آن محصول مطمئن شوید!

البته فراموش نکنید که اگر از خرید کمی خسته شدید، می‌توانید در همان حوالی به سراغ یکی از ۱۰ تفریح رایگان و هیجان‌انگیز تفلیس بروید و حال و هوایتان را عوض کنید.
 

بازار Vagzali
و این فقط فروشگاه‌های بزرگ نیستند که برای خرید می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید. بازارهای بزرگ جدا از اینکه برای خرید محلی مناسب محسوب می‌شوند، جایی برای دیدن فرهنگ مردم آن شهر نیز هستند. بازار Vagzali هم به همین ترتیب است.

 

 

بازار واگزالی در تفلیس

 

 

این کلمه که به معنی خط راه‌آهن است به خاطر همجواری این بازار به راه‌آهن شهری به این اسم، نامگذاری شده است. درون بازار هم از پوشاک و لوازم خانه پیدا می‌شود تا خوراکی و ادویه‌جات. محلی بزرگ با قرفه‌ها و بساط‌هایی متنوع که قیمت‌های مناسبی هم نسبت به دیگر جاهای شهر دارد. اگر زمان سفر شما هم‌زمان با فستیوال‌های گرجستان باشد، بهتر می‌توانید در کنار مردم از خرید خود لذت ببرید.
 
جدا از فروشگاه‌های بزرگ، مراکز خرید کوچک بسیار خوبی در سطح شهر پیدا می‌شود که می‌توانید برای خرید به آن‌ها مراجعه کنید. جاهایی مثل Chaos که لباس‌های برندهای آمریکایی را عرضه می‌کند یا Pierrot Le Fou که شعبه رسمی این کمپانی معروف است.

 

فروشگاه چوز در تفلیس

۲۱ شهریور ۱۳۹۶

نظرات کاربران