۱۰ ساحل برتر و زیبای قبرس برای آفتاب گرفتن و ریلکس کردن

جاذبه‌های گردشگری قبرس
۱۰ ساحل برتر و زیبای قبرس برای آفتاب گرفتن و ریلکس کردن

بدون شک در روزهای گرم تابستانی و یا در هوای مطبوع بهاری، قبرس و سواحل زیبایش یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سفر است. سواحل آرامی که می‌شود ساعت‌ها در سکوت و سرمستی غرق شد و چشم دوخت به موج‌های ریز و نرم آب. سواحلی که آدم هوس می‌کند تنی به آب بزند و غرق شود در شفافیت و زلالی آب. در سفرتان با تور قبرس اگر به دنبال آشنایی با زیباترین و جذاب‌ترین سواحل هستید. همراه ما باشید تا ۱۰ ساحل برتر این کشور را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- ساحل Makronissos


ساحلی زیبا و جذاب برای آنهایی که علاقه‌مندند در کنار آبی شفاف روی شن‌های سپید فام قدم بزنند و جای قدم‌هایشان را ثبت کنند. ساحلی که می‌شود زیر سایبان‌های زیبایش ساعت‌ها خوابید و گوش سپرد به سکوت میان برخورد امواج. ساحلی که می‌شود در آفتاب ملایمش دراز کشید و لذت برد. ساحلی ناب برای سفرهای خانوادگی و مجردی. ساحلی که از بالا اگر به آن نگاهی بیندازید شبیه بدن یک دلفین است. ساحلی که موج‌شکن و صخره دارد و در فاصله‌ی کوتاهی از سرسبزی‌ها و درختان قرار گرفته است. ساحلی که می‌شود به آن اعتماد کرد و ساعت‌ها ماند و ماند و آرامش پیدا کرد.

 

۷ نقطه‌ی فوق‌العاده در قبرس که می‌توانید غواصی کردن را در آنها تجربه کنید

 

 

Makronissos

 


۲- Coral Bay


ساحلی زیبا همانند رویاها و بهشت. بهشتی از همجواری آفتاب و آب و صخره‌ها. ساحلی که چترهای رنگی سایه‌بان آن هستند و آسمان آبی کم عمق سقف آن. ساحلی که دور تا دورش را صخره‌های زیبا پوشانده‌اند و یکی از بهترین نقاط قبرس برای شنا کردن به حساب می‌آید. ساحلی که دور و اطرافش را رستوران‌ها و کافه‌ها پر کرده‌اند و از امکانات تفریحی چیزی کم ندارد. ساحلی که اقامتگاه‌ها و پلاژهای لوکس آن را انباشته‌اند تا امکانات رفاهی‌اش نیز تکمیل باشد.

 

 

Coral Bay

 


۳- ساحل Nissi


این ساحل یکی از زیباترین سواحل قاره‌ی اروپا به حساب می‌آید. ساحلی که در پناه درختان نخل قرار دارد و یکی از بهترین مکان‌های قبرس برای تماشای طلوع و غروب آفتاب است. ساحلی که در فصل‌های پاییز و زمستان نیز زیبایی‌های خاص خودش را دارد و دور و اطرافش با رستوران‌ها و کافه‌های مجلل مزین شده است.

 

بهترین هتل‌های ۵ستاره‌ی قبرس برای اقامتی باشکوه

 

 

ساحل Nissi

 


۴- ساحل Akti Olympion


یک ساحل شهری زیبا که در بیشتر روزهای سال آسمانش آبی کمرنگ که لکه‌های ابر سفید رنگ آن را پر کرده‌اند است. ساحلی که چشم‌انداز زیبای بسیاری از ساختمان‌ها و آسمان‌خراش‌های لیماسول است. ساحلی که اگر از کنار خیابان با ماشین رد شوید در دیدرس شما قرار دارد و آرامشی منحصر به فرد به شما می‌بخشد.

 

بهترین کارهایی که می‌توانید در لیماسول قبرس اروپایی انجام دهید

 

 

Akti Olympion

 


۵- ساحل Fig Tree Bay


یکی از بهترین سواحل قاره‌ی اروپا همین ساحل است. جاییکه هم مورد استقبال مردمان کشور قبرس است و هم مورد استقبال گردشگران این کشور. جاییکه شن‌های طلایی رنگ دارد و آبی شفاف. جاییکه تمامی امکانات توریستی لازم را در خود دارد و از مهمان زیادی همه روزه پذیرایی می‌کند. جاییکه با اطمینان از لذت بردن می‌توان به آن رفت و اوقات خوشی را سپری کرد.

 

 

Fig Tree Bay

 


۶- Konnos Bay


یک ساحل جذاب برای آنهایی که می‌خواهند قایق‌سواری کنند و به دل آب بزنند. یک ساحل شیک برای آنهایی که می‌خواهند سرپناهشان چترهای رنگی باشد درحالیکه روی تخت‌ها دراز کشیده‌اند. یک ساحل عالی برای آنهایی که به صورت خانوادگی به قبرس سفر کرده‌اند و می‌خواهند تفریح کنند. یک ساحل فراموش ناشدنی برای تماشای طلوع و غروب آفتاب.

 

 

Konnos Bay

 


۷- ساحل Latchi


لاتچی یک ساحل کمتر شناخته شده در میان گردشگران کشور قبرس است. بنابراین در سفر به قبرس اگر می‌خواهید به مکانی بروید که کمتر توریست‌ها به آن راه دارند می‌توانید با خیال راحت این ساحل را انتخاب کنید. مکانی که انباشته از شن‌های سپید فام است و سایه‎بان‌های رنگی. مکانی که می‌شود بدون دغدغه ساعت‌ها در آن ماند و لغزش آب‌ها به روی یکدیگر را نگاه کرد.

 

 

ساحل Latchi

 


۸- ساحل Fontana Amorosa


ساحلی زیبا که می‌شود با قایق سطح آب‌هایش را کشف کرد و با غواصی عمق آب‌هایش را. ساحلی که جدای از خلق منظره‌های زیبا برای تماشا، امکان انجام تفریحات آبی را نیز برای مسافرانش فراهم آورده است. ساحلی که همه روزه در فصل‌های مختلف سال گردشگران زیادی را بی‌تاب خودش می‌کند.

 

 

Fontana Amorosa

 


۹- ساحل Episkopi


ساحلی آرام. از آنها که خورشید می‌تابد به آب‌ها و شن‌هایش تا گرم باشند و بادی ملایم و مطبوع دائما می‌وزد تا آدم احساس سرخوشی کند. از آنها که در آسمانش پرندگان پرواز می‌کنند. از آنها که آدم را از دنیا جدا می‌کند و می‌برد به گذشته‌‎ها و خاطرات. از آنها که آدم اگر پا به آن بگذارد هیچگاه فراموشش نمی‌کند. ‌

 

 

Episkopi

 


۱۰- Lara Bay


ساحلی بکر که برای رسیدن به آن باید سوار ماشین‌های آفرود شد و از صخره‌ها و بلندی‌ها گذشت. از آنها که کمتر افرادی به آن پا می‌گذارد و رفتن به آن یک سافاری هیجان‌انگیز به حساب می‌آید. از آنها که مسیر رسیدن به آن به مراتب زیباتر و هیجان‌انگیزتر از خود آن است.

 

 

Lara Bay

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: