۱۰ رستوران برتر قبرس برای نوش‌جان کردن بهترین و لذیذترین غذاها در سفر

جاذبه‌های گردشگری قبرس
۱۰ رستوران برتر قبرس برای نوش‌جان کردن بهترین و لذیذترین غذاها در سفر

قبرس شهر تفریحات ارزان قیمت یکی از بهترین کشورهای منطقه است که در تمامی فصول سال گردشگران ویژه دارد. شهری که به سبب نزدیکی به کشورهای یونان و ترکیه غذاهای درجه یکی دارد. در سفرتان با تور قبرس اگر به دنبال بهترین رستوران‌ها برای نوش جان کردن بهترین غذاها هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۱۰ رستوران ویژه‌ی این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- رستوران Fuamo Steak House


اگر در قبرس هوس بهترین استیک‌ها و برگرها را کردید می‌توانید به این رستوران مراجعه کنید. جاییکه همه روزه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب به مشتریانش خدمات ارائه می‌کند و انواع استیک‌های آبدار و برشته را می‌توانید از گوشت‌های مختلف و درجه یک در آن سفارش بدهید و نوش جان کنید. همچنین اگر شنبه شب‌ها به این رستوران مراجعه کنید می‌توانید شاهد موسیقی زنده از بندی جوان در این شهر نیز باشید.

 

۱۰ غذای سنتی و خوشمزه قبرس که در سفر به این کشور باید آنها را امتحان کنید

 

 

Fuamo Steak House

 


آدرس: لیماسول، آرچیپیسکوو ماکاریو

 


۲- رستوران Pyxida


اگر در قبرس هوس غذاهای دریایی کردید می‌توانید به این رستوران بروید که بهترین و تازه‌ترین غذاهای دریایی در آن طبخ و سرو می‌شود. رستورانی که در بنایی قدیمی متعلق به صد سال پیش واقع شده است و فضایی بی‌نظیر دارد. یکی از معروف‌ترین دسرهای منوی این رستوران مزه است که شامل ۱۹ بشقاب از مزه‌های مختلف است که می‌توانید به همراه غذایتان آنها را میل کنید.

 

 

Pyxida

 


آدرس: نیکوسیا، خیابان مناندرو ۵

 


۳- رستوران Fanous


در سفرتان به قبرس برای خوردن غذاهای عربی لذیذ می‌توانید به این رستوران تشریف ببرید تا بهترین و لذیذترین غذاهای گوشتی را نوش جان کنید. فضای داخلی این رستوران به گونه‌ا‌ی صمیمی و گرم طراحی شده است و دارای تخت و پشتی است. از خوشمزه‌ترین غذاهای این رستوران غذاهای لبنانی هستند.

 

جذاب‌ترین فعالیت‌هایی که بهتر است در سفر به نیکوزیا، پایتخت قبرس انجام دهید

 

 

Fanous

 


آدرس: نیکوسیا، خیابان سولونوس c۷

 


۴- رستوران Bar Italia


رستورانی شیک و مجلل هم برای نوش جان کردن انواع کافه‌های به یادماندنی و هم برای نوش جان کردن انواع غذاهای ایتالیایی درجه یک مانند پاستاها و پیتزاها. در این رستوران جدای از آنکه می‌توانید غذاهای خوشمزه میل کنید می‌توانید در فضایی دلنشین ساعت‌ها زمان صرف کنید و لذت ببرید.

 

 

Bar Italia

 


آدرس: نیکوسیا، زینونوس سوزو ۱

 


۵- رستوران Artisan’s Burger Bar


یک فضای دنج و راحت، یک مکان مناسب برای رفع کردن همه‌ی خستگی‌ها در بازدیدهای گوناگون از قبرس، یک رستوران عالی برای نوش جان کردن بهترین برگرهای قبرس است اینجا. رستورانی که در فضای دنج و هنرمندانه‌اش می‌شود ساعت‌ها زمان صرف کرد و لذت برد. درهای این رستوران همه روزه از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۲ شب به روی مشتریانش باز است و از حضور آنها استقبال گرم می‌کند.

 

حقیقت‌های جالب در مورد قبرس که شما را مشتاق به سفر می‌کند

 

 

Artisan’s Burger Bar

 


آدرس: نیکوسیا، خیابان استاساندرو ۲۰

 


۶- رستوران Oliveto


زیر نور شمع و روی مبل‌های راحتی اگر می‎‌خواهید سالم‌ترین غذاهای قبرس را نوش جان کنید باید به این رستوران تشریف ببرید. جاییکه در هیچکدام از غذاهایش از روغن استفاده نمی‌کند. تمامی غذاهایی که در این رستوران طبخ می‌شوند یا گریل می‌شوند و یا آب پز. خوشمزه اما این چنین می‌شوند تا هرروز میزبان تعداد زیادی از گردشگران این شهر باشد.

 

 

Oliveto

 


آدرس: پافوس، خیابان معابد پادشاه ۹۶

 


۷- رستوران Andria


یک رستوران شیک و خانوادگی که یکی از بهترین رستوران‌های این شهر برای دورهمی‌های خانوادگی به حساب می‌آید. رستورانی ویژه که انواع غذاهای گوشتی و گیاهی و فست‌فودها را می‌توانید در آن سفارش بدهید و نوش جان کنید. درهای این رستوران همه روزه از حوالی ظهر تا اواخر شب به روی مشتریانش باز است و از آنها پذیرایی می‌کند.

 

 

Andria

 


آدرس: پافوس، کورال بی ۸۵۷۵

 


۸- رستوران Fat Mama’s


رستورانی که ایتالیایی امریکایی که می‌شود در آن ترکیبی از بهترین پیتزاها را در کنار بهترین برگرها سفارش داد و نوش جان کرد. رستورانی که منویی وسیع و بزرگ دارد تا سلیقه و ذائقه‌ی همه‌ی مشتریانش را پوشش دهد. رستورانی ویژه که درهایش تا نیمه‌های شب به روی مشتریانش باز است و در سفر به قبرس اگر به این رستوران رفتید باید قید رژیم غذایی‌تان را بزنید.

 

 

Fat Mama’s

 


آدرس: پافوس، جاده معبد پادشاه ۴۷

 


۹- رستوران Hokkaido


یک رستوران ژاپنی در قلب قبرس برای آنهایی که عاشق غذاهای شرق آسیا هستند. یک رستوران جالب توجه از آن جهت که می‌توانید آشپزان رستوران که با مناسک خاصی غذای شما را می‌پزند ببینید. رستورانی که اگر در قبرس هوس خوردن سوشی کردید حتما باید به آن تشریف ببرید. چرا که بهترین سوشی‌های قبرس را در این رستوران می‌توانید نوش جان کنید.

 

 

Hokkaido

 


آدرس: آییا ناپا، آییاس مارویس ۳۵

 


۱۰- کافه Art 1900


کافه‌ای که به نوعی یک گالری به حساب می‌آید و در بنایی که قدمت آن به بیش از صد سال می‌رسد واقع شده است. کافه‌ای که در آن بهترین نوشیدنی‌ها و غذاهای را می‌توانید با قیمت‌هایی مناسب نوش جان کنید.

 

 

Art 1900

 


آدرس: لارناکا، خیابان استاسینو

۱۲ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران