۵ رستوران ارزان و خوشمزه در استانبول برای شب‌گردی‌های دیرهنگام

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۵ رستوران ارزان و خوشمزه در استانبول برای شب‌گردی‌های دیرهنگام

استانبول شهر زیبایی‌ها و دورهمی‌ها، شهر گشت و گذارهای روزانه و شبانه، شهر بی‌خستگی، یکی از شهرهای تاریخی جهان است که هرچقدر آن را بگردید باز هم مکان دیدنی برای بازدید دارد. بنابراین در سفرتان با تور استانبول باید تمام وقت خود را صرف بازدید کنید. اما در این بازدیدها اگر از غذاخوردن جا ماندید و شب به نیمه رسیده بود اصلا نگران نباشید. همراه ما باشید تا ۵ غذاخوری ویژه‌ی این شهر که تا دیرهنگام به مشتریان خود سرویس ارائه می‌دهند را خدمتتان معرفی کنیم.

 


۱- Kizilkayalar


در نزدیکی میدان تقسیم استانبول یک فست‌فودی دایر است که در شب‌های آخر هفته تا حوالی صبح درهایش به روی مشتریانش باز است و از آنها پذیرایی می‌کند. مغازه‌ای که نیاری به آدرس دادن ندارد. همین که میدان تقسیم باشید و شب از نیمه گذشته باشد صف درازی از مسافران را جلوی آن می‌توانید ببینید و این صف بهترین نشانه برای پیدا کردن آن است. ایسلاک همبرگر یکی از معروف‌ترین غذاهای این فست‌فودی است که طرفداران زیادی دارد و در مقابل قیمت چندان گرانی ندارد.

 

۶ رستوران فوق‌العاده‌ی استانبول برای مزه کردن بهترین برگرها

 

 

kizilkayalar

 

 

همراه با این غذا می‌توانید یک نوشیدنی مخصوص که شبیه به دوغ است نیز سفارش بدهید و نوش جان کنید.


آدرس: استانبول، تقسیم، سیراسلویلر کاداسی شماره ۶

 


۲- Cilgin Durum


محله‌ی بی‌اوغلو استانبول یک رستوران دارد که درهایش تا نزدیکی صبح به روی مشتریانش باز است و از آنها با کباب ترکی پذیرایی می‌کند. تقریبا می‌توان گفت در هر ساعت شب به این رستوران مراجعه کنید می‌توانید مردی را ببینید که کارد به دست دارد گوشت می‌برد برای مشتریان. نیمه‌های شب در خلوتی خیابان‌ها و خاموشی کوچه پس کوچه‌های استانبول به شما پیشنهاد می‌کنیم به این رستوران تشریف ببرید و با خوردن بهترین کباب ترکی عمرتان خاطره‌ای فراموش ناشدنی از این سفر برای خودتان بسازید.

 

۵ رستوران مقرون به صرفه و خوشمزه‌ در بی‌اوغلو، لذت یک شکم‌گردی ارزان در استانبول

 

 

cilgin-durum

 


آدرس: استانبول، بی‌اوغلو، سیراسلویلر کاداسی شماره ۱۲/۱۰

 


۳- Bodrum Manti


یک رستوران عالی برای نوش جان کردن بهترین مانتی‌های استانبول در دیرترین ساعات شب. مانتی نوعی راویولی ترکی به حساب می‌آید که طرفداران زیادی در میان گردشگران دارد. این رستوران همه روزه در ساعات پایانی روز کار خودش را آغاز می‌کند و هر شب تا حوالی صبح به مشتریانش خدمات ارائه می‌دهد. مشتریانی که می‌توانند گونه‌های مختلف مانتی را در آن سفارش بدهند و نوش جان کنند. نکته‌ی جالب و مهم درباره‌ی این رستوران آن است که قیمت مانتی‌هایش چندان گران نیست و همین امر سبب شده است در تمامی روزهای سال جزو رستوران‌های پر رونق و شلوغ استانبول باشد.

 

 

bodrum-manti

 


آدرس: استانبول، آرناوتکوی، ببک آرناوتکوی کاداسی شماره ۱۱۱

 


۴- Marmaris Bufe


یک رستوران معروف و خوب برای آنها که عاشق فست‌فودها هستند و می‌خواهند انواع برگرهای خوب را در کنار بهترین سالادها و نوشابه‌ها نوش جان کنند. یک رستوران خاطره‌انگیز برای شب زنده‌دارها که فرصتی برای کشف شب‌های استانبول نیز دارند. با رفتن به این رستوران می‌توانید انواع ساندویچ‌ها را با قیمت مناسب سفارش بدهید و نوش جان کنید. شاید بد نباشد بدانید که کوفته‌های ترکی که از غذاهای سنتی معروف این شهر است، در این رستوران طبخ می‌شود و هرشب تعداد زیادی از مشتریان این رستوران علاوه بر فست‌فودها، کوفته نیز سفارش می‌دهند.

 

 

marmaris bufe

 


آدرس: استانبول، بی‌اوغلو، کومهوریت کاداسی شماره ۹

 


۵- Reks Bufe


در بخش آسیایی استانبول اگر یک شب بی‌خوابی به سرتان زد و یا یک شب در گشت و گذاری طولانی در این شهر سرگردان بودید و خواستید گرسنگی خود را برطرف کنید باید به این رستوران بروید. جاییکه بهترین و خوشمزه‌ترین ساندویچ‌های این شهر را می‌توانید نوش جان کنید. چرا که بهترین سس‌ها و چاشنی‌های این شهر را این رستوران درست می‌کند. سس‌ها و چاشنی‌هایی که باعث می‌شوند اگر رژیم داشته باشید، رژیم‌تان را بشکنید و هرچه قبل از سفر به استانبول رشته بودید را پنبه کنید. این رستوران جزو رستوران‌های ارزان قیمت استانبول به حساب می‎‌آید و از همین رو همواره پر از مشتری و گردشگر است.

 

 

reks-bufe

 


آدرس: استانبول، کاردیکوی، کادیفه سوکاک ۲۴

۰۲ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران