دنج‌ترین کافه‌های کرابی ؛ جزیره‌ی خوشگذرانی‌های تایلند

جاذبه‌های گردشگری کرابی
دنج‌ترین کافه‌های کرابی ؛ جزیره‌ی خوشگذرانی‌های تایلند

کرابی یکی از مرموزترین جزیره‌های کشور تایلند است که طبق برخی اسناد و کشفیات تاریخی قدمتش به پیش از میلاد مسیح می‌رسد. جزیره‌های درختان سر به فلک کشیده و جنگل‌های پیچ در پیچ . جزیره‌ی سواحل شنی سپید فام و آرام که سالانه هزاران گردشگر را به خود می‌کشاند و به بهترین صورت از آنها پذیرایی می‌کند. در سفرتان با تور تایلند به این جزیره اگر به دنبال کافه‌های دنج و ساحلی هستید همراه ما باشید. همراه ما باشید تا ۷ کافه‌ی مشهور این شهر را خدمتتان معرفی کنیم.

 

۷ اقامتگاه دنج و رمانتیک کرابی؛ شهر سفرهای عاشقانه

 


۱- کافه‌ی May and Mark’s House


کافه‌ای دنج که کار خود را از ساعت هفت صبح آغاز می‌کند و توسط یک زن و شوهر اداره می‌شود. کافه‎ای که می‌توانید ساعت‌های طولانی در آن بنشینید و در آرامش و سکوت، هنگامیکه فقط صدای موج دریا را می‌شنوید بهترین قهوه‌ها را بنوشید. قیمت دمنوش‌ها و نوشیدنی‌های این کافه چندان گران نیست و این نکته‎ی مثبت آن به حساب می‌آید. کافه‌ی پرنور شهر کرابی هرشب تا ساعت ۹ از مهمانانش پذیرایی می‌کند.

 

 

May and Mark’s House

 


آدرس: کرابی، جاده مهاراست ۳۴

 


۲- کافه‌ی Easy


کافه‎ای که در آن بهترین اسپرسوهای کشور تایلند را می‌توانید نوش جان کنید. کافه‌ای شیک و دنج که همه روزه گردشگران به آن می‌روند و ساعت‌هایی طولانی و کوتاه در آن می‌نشینند تا بهترین قهوه‌ها و کیک‌ها را نوش جان کنند. اگر یک روز هوس کردید صبح زود از خواب بلند شوید و یک صبحانه‌ی متفاوت و خوشمزه نوش جان کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم به این کافه تشریف ببرید. جاییکه منویش چندان گران نیست و در عین حال کیفیت خوبی هم دارد. درهای این کافه همه روزه از ساعت هفت و سی دقیقه‌ی صبح تا شش عصر به روی مشتریانش باز است و از آنها پذیرایی می‌کند. بنابراین اگر فکر شب‌گردی بودید این کافه را باید از لیست مکان‌هایی که در شب‌های کرابی می‌توانید بروید خارج کنید.

 

بعد از ماجراجویی در کرابی، در این ۱۰ رستوران برتر غذا بخورید

 

 

Easy

 


آدرس: کرابی، جاده خونکخا ۳۰

 


۳- کافه‌ی Sprucy


کافه‌ای مدرن و شیک که فضای دلنشینش هرکسی را جذب می‌کند. کافه‌ای زیبا با وسایل و دکوری منحصر به فرد در سراسر کرابی. در منوی این کافه می‌توانید انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم معروف بین‌المللی را پیدا کنید اما ویژگی خاص منوی این کافه دمنوش‌های اختصاصی مربوط به شرق آسیا و به طور ویژه کشور تایلند است. در این کافه می‌توانید دمنوش‌های جالبی را امتحان کنید که برخی از آنها خواص درمانی نیز دارند. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۸ شب به روی مشتریانش باز است

 

۱۰ غذای خوش‌طعم و جادویی تایلند

 

 

Sprucy

 


آدرس: کرابی، پاک نام

 


۴- کافه‌ی ۸/۹۸


در جوار ساحل آئو نانگ کافه‌ای کوچک اما دنج قرار دارد که بسیاری از گردشگران این جزیره در تمامی ساعاتی که درهای این کافه به رویشان باز است در آن تجمع می‌کنند. چرا که می‌توانند بهترین نوشیدنی‌های سرد و گرم را بنوشند همچنین از غذاهای لذیذ و خوشمزه‌ی این کافه نیز استفاده کنند. نکته ویژه درباره‌ی این کافه که باید بدانید آن است که در بسیاری از ساعات روز در این کافه می‌توانید شاهد موسیقی زنده باشید و لذت ببرید. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

کافه‌ی ۸.۹۸

 


آدرس: کرابی، مو ۲

 


۵- کافه‌ی Coffee Club


کافه‌ای دنج رو به ساحل که همه روزه درهایش را از ساعت ۷ صبح به روی مشتریانش باز می‌کند و تنها تا ظهر و ساعت ۱۲ از آنها پذیرایی می‌کند. کافه‌ای که در منویش می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها و دسرهای بین‌المللی را پیدا کنید و سفارش بدهید. کافه‌ای که در ساحل قرار دارد و شما را در سکوت و آرامش غرق می‌کند.

 

 

Coffee Club

 


آدرس: کرابی، موآنگ ۲۷۳

 


۶- کافه‌ی HUB


کافه‌ای دنج که در مکانی فوق‌العاده واقع شده است. این کافه در انحصار صخره‌های سرسبز است و همین است که باعث شهرتش در سراسر کرابی شده است. کافه‌ای که همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب از مشتریانش پذیرایی می‌کند و جزو کافه‌های پرطرفدار کرابی به حساب می‌آید.

 

 

HUB

 


آدرس: کرابی، آئو نانگ ۴۰۳۴

 


۷- کافه Mango Garden


درسفرتان با تور کرابی  حتما به کافه‌ای که معنای نامش انبه است و بیشتر شیک‌هایش، شیک‌های انبه هستند سر بزنید. این کافه که در جزیره‌ی فی فی قرار دارد دکوری زرد رنگ و منوی نه چندان گران قیمت دارد. درهای این کافه همه روزه از ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب از مشتریانش با روی باز استقبال می‌کند.

 

فی‌فی؛ جزیره‌ای برای سفرهای پرهیجان مجردی و یا اقامت‌های رمانتیک دونفره!

 

 

Mango Garden

 


آدرس: کرابی، جزیره فی فی

 

۰۶ خرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: