۵ مرکز رمانتیک ماساژ در لنکاوی

جاذبه‌های گردشگری لنکاوی
۵ مرکز رمانتیک ماساژ در لنکاوی

لنکاوی جزیره‌ی شگفتی‌هاست. جاییکه زمانی مخفیگاه دزدان دریایی بوده است و امروزه جزیره‌ی تفریحی لوکس و بی‌نقص کشور مالزی. این جزیره و جنگل‌های انبوه پیچ در پیچش سالانه هزاران توریست را از سراسر دنیا به خود می‌کشانند تا اوقاتی خوش در کنار سواحل و رستوران‌ها و مراکز تفریحی برایشان رقم بزنند. در یک سفر عاشقانه  با تور مالزی به لنکاوی اگر به دنبال شناختن رمانتیک‌ترین مرکزهای سلامتی و ماساژ این شهر هستید همراه ما باشید تا ۵ مرکز معروف این جزیره را خدمتتان معرفی کنیم.

 

۷ تفریح عاشقانه‌ای که در لنکاوی باید انجام بدهید

 


۱- مرکز ماساژ Iridium


یکی از بهترین و زیباترین مرکزهای ماساژ و سلامتی لنکاوی همین مرکز است. جاییکه از دو ساعت تا هشت ساعت می‌توانید با پرداخت هزینه‌هایی متفاوت از خدمات آن استفاده کنید. این مرکز هشت اتاق انفرادی و دو اتاق دو نفره دارد که در آن می‌توانید آب درمانی را در حوض آب گرم تجربه کنید و بعد ماساژ بگیرید. درهای این مرکز همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به روی مشتریانش باز است و از آنها با هزینه‌هایی نه چندان گران پذیرایی می‌کند.

 

۶ تفریح جذابی که باید در لنکاوی امتحان کنید

 

 

مرکز ماساژ Iridium

 


آدرس: لنکاوی، جالان پانتای، ST Regis

 


۲- مرکز ماساژ Heavenly


مرکزی زیبا که رنگ سفید اتاق‌ها و اجزایش را گرفته است و در پوششی از درختان سرسبز و مجاورت آبی دریا قرار دارد. با رفتن به این مرکز می‌توانید بدن خود را به دست ماساژورهای حرفه‌ای بسپارید تا از سر تا نوک انگشتان پای شما را ماساژ بدهند و جانی دوباره به پوست‌ و رگ‌های بسته‌ی زیر پوست شما ببخشند. این مرکز از زیباترین مرکزهای جزیره‌ی لنکاوی است و هرشب از ساعت ۹ تا ۱۲ در پارت‌های زمانی نه چندان بلند به مراجعه‌کنندگانش خدمات ارائه می‌کند. خدماتی نه چندان گران و در عین حال نه چندان ارزان.

 

گشت و گذار در پانتای سنانگ لنکاوی؛ توریستی‌ترین محله‌ی جزیره

 

 

مرکز ماساژ Heavenly

 


آدرس: لنکاوی، اقامتگاه وستین

 


۳- مرکز ماساژ Geo


در فضایی فوق‌العاده و غار مانند در انبوهی از سبزینه‌های دیوار کوب و در پناه صخره‌ای سنگی، مرکزی تیرهای چوبی خود را در آبی شفاف و تمیز بنا نهاده است تا مراجعه‌کنندگانش وقتی روی تخت‌های ماساژ دراز می‌کشاند صدای جریان آب را بشنوند و خنکای نسیمی که از روی آب گذر می‌کند بر پوست‌شان بنشیند. این مرکز بهترین ماساژدهنده‌های مالزی و لنکاوی را در اختیار دارد که با انواع ماساژها جانی دوباره به شما و بدن‌تان می‌بخشند. درهای این مرکز همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به روی مراجعه‌کنندگانش باز است و به آنها خدماتی متفاوت اما ویژه ارائه می‌کند. این مرکز ماساژ در هتل چهارفصل لنکاوی واقع شده است.

 

لنکاوی جزیره زیبایی‌های رعب‌آور و ماجراجویی‌ها

 

 

مرکز ماساژ Geo

 


آدرس: لنکاوی، هتل چهارفصل


۴- مرکز ماساژ داتای


در ارتفاع و در جاییکه سر به سر با درختان بلند قامت هستید مرکز ماساژی واقع شده است که در آن می‌توانید حمام شیر وگل‌های نسترن بگیرید تا پوستتان جوان و نرم بشود و بعد تن‌تان را بسپارید به دستان ماساژورهای حرفه‌ای تا شما را مشت و مال دهند و نهاد تن‌تان را از نو بنا نهند. آوازه‌ی این مرکز از شهر لنکاوی بیرون رفته است و در جای‌جای کشور مالزی پیچیده است. چرا که فضایی دلنشین و منحصر به فرد دارد. درهای داتای همه روزه از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب به روی مشتریانش باز است.

 

 

مرکز ماساژ داتای

 


آدرس: لنکاوی، هتل داتای


۵- مرکز ماساژ Taara


در فضایی آزاد و باز و دور حوضچه‌ای از آب گرم که تعدادی نه چندان زیاد دور آن حلقه می‌زنند، مرکزی برای ماساژ واقع شده است که در آن می‌توانید ماساژهای کلاسیک تا ماساژهای درمانی و پزشکی امروزی را تجربه کنید. این مرکز ماساژ که در اقامتگاه برجایا واقع شده است درهایش همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب به روی مراجعه‌کنندگانش باز است و از آنها با ارائه‌ی خدمات متفاوت، هزینه‌های متفاوت دریافت می‌کند.

 

 

مرکز ماساژ Taara

 


آدرس: لنکاوی، اقامتگاه برجایا

۲۰ اسفند ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: