با بهترین اقامتگاه‌های ساحلی گوا آشنا شوید

جاذبه‌های گردشگری گوا
با بهترین اقامتگاه‌های ساحلی گوا آشنا شوید

با تورهند به یکی از جذابترین مقاصد گردشگری این کشور سفر کنید .هر ساله سواحل زیبا وشنی گوا گردشگران بیشماری را به این بهشت دعوت می کند. اقامتگاه‌های ساحلی یکی از انتخاب‌های ارزان قیمت به جای هتل در گوا به شمار می‌رود. اما برای بسیاری به عنوان محلی برای گذران یک روز کنار دریا نیز محسوب شده از آن برای گذران یک صبح تا غروب کنار ساحل بهره می‌برند. در نهایت این اتاقک‌های زیبا و رنگارنگ با قیمت پایینشان و نزدیکی به دریا، به کار بسیاری از گردشگران می‌آید.
بخش زیادی از اقامتگاه‌های ساحلی در جنوب گوا بنا شده است اما می‌توان تعدادی از آن‌ها را نیز در شمال پیدا کرد. در نظر داشته باشید که حتما ابتدا قیمت‌های روز اتاقک‌ها را کامل جویا شوید و سپس انتخاب کنید، چون با توجه به محبوب شدن این اقامتگاه‌ها، بسیاری از آن‌ها ممکن است قیمتی غیرواقعی داشته باشند.

 

در این ۳ هتل گوا سفری رویایی را تجربه کنید


 اقامتگاه Dwarka Eco


اولین چیزی که با دیدن این اقامتگاه‌ زیبا به ذهنتان خطور می‌کند، زیبایی است و زیبایی و زیبایی. البته نمی‌توان خیلی این مکان را جزو اقامتگاه‌های ارزان حساب کرد اما حیف بود که در لیست ما قرار نمی‌گرفت. جایی که از یک طرف به دریا ختم می‌شود و در پشتش رودی جریان دارد که درختان نخل به رویش خم شده‌اند. با تورهند نوروز۹۷ حداقل یک روز از سفر خود را در یکی از زیباترین بخش‌های گوا بگذرانید.

 

 

اقامتگاه گوا

 


شماره تماس: +919823377025

 


 اقامتگاه Palm Grove


این نام در واقع در بر گیرنده ۶ مجموعه مختلف اقامتگاه‌های ساحلی است که طراحی بیرونی آن‌ها همگی با بامبو تزیین شده و داخل آن‌ها آنقدرها هم قدیمی نیست و از تجهیزات روز بهره می‌برد. هر کدام این بخش‌ها هزینه‌های متفاوتی دارد که تقریبا برای همه قابل استفاده باشد. کل مجموعه هم بین ساحل مجریم و ماندرم قرار دارد و به راحتی می‌توان از آن‌ها به هر دو دسترسی داشت. منظره‌ی زیبای دریا، محیطی عالی و تجهیزات رفاهی خوب از جمله ویژگی‌های مهم این مکان به حساب می‌آید.

 

 

Palm Grove در گوا

 


شماره تماس: +919657063046


اقامتگاه Yab Yum


این مکان زیبا درست کنار ساحل محبوب آشوم بنا شده و با ظاهر زیبا و جذابش بسیاری از مسافران را به خود جلب می‌کند. کل مجموعه بیش از دو هکتار از زمین‌های این منطقه را به خود اختصاص داده اما هر کدام از این اقامتگاه‌ها فضای بیرونی خاص به خودشان را دارند که از دیگر اتاقک‌ها کاملا جدا خواهد بود. سالن‌هایی برای انجام یوگا، رستوران و کافه و بخش‌های مختلف این اقامتگاه ساحلی را به یکی از بهترین‌ها بدل کرده است. مخصوصا اینکه به طور کلی حفظ حریم شخصی، محیط خانوادگی و آرامش از جمله اولیویت‌های مجموعه محسوب می‌شود.

 

 

Yab Yum در گوا

 


شماره تماس: +918669692229


دهکده Village Susegat


معنی Susegat به زبان محلی یعنی آرامش خیال. این دهکده‌ی کوچک نیز در کنار ساحل آرامشی خاص را برای شما همراه خواهد داشت. مجموعه‌ی Village Susegat به دست یک زوج انگلیسی مدیریت می‌شود و در مجموع ۱۶ اتاق را شامل می‌شود. یک کافه‌ و بار ساحلی نیز در این مکان وجود دارد که می‌توان در آن به صرف انواع نوشیدنی مشغول شد. Village Susegat نمای زیبایی از دریا را برای مسافرانش به ارمغان می‌آورد و محل بسیار مناسبی برای زوجین خواهد بود. یکی از خوبی‌های اجاره‌ی این اتاق‌ها، امکان تحویل اتاق به صورت ساعتی است و به این ترتیب نیازی نخواهد بود که پول یک روز کامل را برایش بپردازید.

 

 

Village Susegat درگوا

 


شماره تماس: +919850451922


اقامتگاه Cuba Premium Beach Huts


از جمله اقامتگاه‌های بسیار محبوب در سواحل گوا که با طرح رنگارنگش بسیاری را جلب خود می‌کند. در این مجموعه ۱۶ اتاق مجزا وجود دارد که با چند پله از سطح جدا می‌شود. تمامی این ۱۶ اتاق نمای کاملی از دریا را دارند که با توجه به ارتفاع کمی که زمین مجموعه نسبت به سطح آب دارد، نمایی بسیار عالی خواهد بود. هر اتاق با رنگی خاص از هم جدا شده و در موقع تحویل به نام رنگش به شما تحویل می‌شود نه به شماره‌اش. البته Cuba Premium Beach Huts امکاناتی زیادی از قبیل رستوران و کافه و این چیزها ندارد، اما سرویس دهی اتاق‌ها به بهترین شکل انجام می‌شود. در نظر داشته باشید که در بیشتر مواقع تمامی اتاق‌ها پر هستند، پس از قبل با مجموعه تماس و اتاقی برای خود رزرو کنید.

 

 

Premium Beach درگوا

 


شماره تماس: +919764442775


اقامتگاه Ozran Heights


یگی دیگر از اقامتگاه‌های گرانقیمت ساحلی گوا که با طراحی کاملی چوبی بر روی یک تپه بنا شده و نمایی بسیار زیبا از ساحل را برای مسافرینش به ارمغان می‌آورد. سرویس اتاق و اماکانت آن با توجه به دیگر مجموعه‌های موجود در ساحل بسیار عالی است و اگر اتاق‌های رو به دریای آن نیز رزرو شده باشد، چندین اتاق ساده بدون منظره دریا نیز در محوطه آن وجود خواهد داشت. تنها ایراد اساسی که به آن وارد است این خواهد بود که رستوران آن تنها غذاهای خوشمزه هندی سرو می‌کند که ممکن است با ذائقه بسیاری جور در نیاید.

 

 

Ozran Heights درگوا

 


شماره تماس: +919689422997

۲۶ آذر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: