درباره تور هند نوروز 97

تور هند نوروز 97

هند به خودی خود جاذبه‌های فراوانی دارد که می‌توان تمام سال آن را به گرشگران برای سفر پیشنهاد کرد، اما ایام عید با توجه به مغایرت آن با جشن سال نوی هندی، زمانی ایده‌آل برای سفر به نظر می‌رسد. می‌توان این سفر را به بمبئی ترتیب داد یا به سواحل گوا یا اینکه با یک تور ترکیبی به شهرهای مهم این کشور پهناور سرک کشید.

چرا نوروز به هند سفر کنیم؟
یکی از مقاصد گردشگری که مسافران زیادی از سراسر دنیا دارد، تور نوروز هند است که به لطف تنوع آب و هوایی آن هرگز از مسافر خالی نخواهد بود. اما  ابن روزها در هند و برای مسافران تور هند نوروز 97  ایام مهمی محسوب می‌شود و جشن‌های ریز و درشت زیادی در آن برپا خواهد شد. سفر به بخش‌های مختلف این کشور با تور هند می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از تعطیلات شما رقم بزند و دیدار از جاذبه‌های گردشگری هند برایتان مجموعه‌ای از تجارب ارزشمند از پیشینه‌ی این کشور در کنار خاطراتی خوش از تفریحات متنوع آن به ارمغان بیاورد.

 

 

 

 

آب و هوا
اسفند و فروردین وقتی هنوز در بخش‌های زیادی از ایران، زمستان رخت بر نبسته، آب و هوای هند نسبتا گرم است و یکی از بهترین ماه‌های خود را سپری می‌کند، به همین دلیل به گردشگران تور نوروز هند ۹۷ پیشنهاد می‌شود که این زمان را برای سفر انتخاب کنند البته با توجه به پهناوری این کشور، شهرهای مختلف دمای متفاوتی را به خود می‌بینند.

 

 

تاج‌محل ؛ جاذبه‌ی گردشگری هند

 

 

برای مثال جاذبه‌های گردشگری بمبئی شما را به شهری خشک و با دمای نسبتا متعادل می‌برد در صورتی که جاذبه‌های گردشگری گوا را در آب و هوایی مرطوب و گرم ساحلی تجربه می‌کنید و کاملا آماده برای شنا و ورزش‌های آبی است.به هرحال هر مسافری که واد هند می‌شود مشتاق به دیدار مثلث طلایی هند است، یعنی تلاش می‌کند تا برای دیدن جاذبه‌های گردشگری دهلی ، جاذبه‌های گردشگری آگرا و جاذبه‌های گردشگری جیپور حتما برنامه‌ریزی کند.

 

 

زیبایی‌های طبیعی هند

 

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
با تور هند نوروز می‌بینید در بخش‌های بسیار کوچکی از هند، مردم این کشور نوروز را نیز جشن می‌گیرند اما دو چند فستیوال و جشن بزرگ در این ایام برگزار می‌شود. اگر با تور هند نوروز ۹۷ در اواخر اسفند سفر کنید ، شاهد جشن هلیکا داهان و جشن رنگ‌ها خواهید بود. جشن رنگ‌ها یکی از جذاب‌ترین و معروف‌ترین جشن‌های ملی هند محسوب می‌شود. سال نوی هندی هم ۸ فروردین آغاز می‌شود که خود جذابیتی دوچندان به سفر نوروزی شما خواهد داد.

 

 

فستیوال رنگ‌ها در هند

 


پروازها
خطوط هوایی امارات، ماهان‌ایر و ایران‌ایر از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید با تور نوروز هند 97 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به هند