۳ تور کشتی سواری پرطرفدار در تنگه بسفر استانبول

جاذبه‌های گردشگری استانبول
۳ تور کشتی سواری پرطرفدار در تنگه بسفر استانبول

استانبول یکی از برترین شهرهای گردشگری جهان به حساب می‌آید که در تمامی روزهای سال میزبان بی‌شمار مسافر از سراسر دنیاست. شهری که بهترین رستوران‌های ترکیه را در خود دارد و در هتل‌های لوکس از مهمانانش میزبانی می‌کند. شهری که صاحب برترین مرکزخریدهای ترکیه است و در بیشتر روزهای سال در آنها انواع جشنواره‌های تخفیف و حراج را برگزار می‌کند. شهری که دو قاره‌ی آسیا و اروپا را در خود جای داده است و با یک تنگه‌ی آبی جذاب این دو قاره را در خود جدا کرده است. در سفرتان با تور استانبول به این شهر اگر به دنبال یک گشت و گذار خاطره‌انگیز در تنگه‌ی بسفر هستید همراه ما باشید تا ۳ تور کشتی سواری پرطرفدار در این تنگه‌ را خدمتتان معرفی کنیم.


۱- تور یک روزه گشت و گذار در دریای سیاه و تنگه بسفر


این تور یکی از هیجان‌انگیزترین تورهای دریانوردی در استانبول به حساب می‌آید که غالبا ۱۰ ساعت به درازا می‌کشد. توری که از ساعت ۹ صبح شروع می‌شود و در حدود ساعت ۷ عصر به پایان می‌رسد. توری که سرویس رفت و برگشت به محل اقامت شرکت کنندگانش در استانبول را فراهم دیده است. توری که هم می‌شود خانوادگی در آن شرکت کرد خوش گذراند و هم مجردی. توری که طی شرکت در آن شما به یک ناهار درجه یک ترکی مهمان می‌شوید. توری که انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم برای شرکت کنندگانش سرو می‌کند. توری که به عنوان میان وعده اسنک‌های خوشمزه سرو می‌کند و یک روز فراموش ناشدنی برای مسافران استانبول می‌سازد.

 

استانبول را پیش از تجربه‌ی تفریح‌های دریایی تنگه‌ی بسفر ترک نکنید

 

 تنگه بسفر

 


با شرکت در این تور جدای از آنکه در خط میان آسیا و اروپا گردش می‌کنید، کشتی‌تان در محله اورتاکوی استانبول پهلو می‌گیرد تا به دیدن جاذبه‌های آن بروید و بعد دوباره به کشتی بازمی‌گردید تا به قلب آب بروید و اگر علاقه‌مند به شنا هستید بزنید به آب و خوش بگذرانید. البته اگر آب و هوا مناسب شنا باشد. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در بهار و تابستان با شرکت در این تور حتما مایو و حوله همراه خود داشته باشید. همچنین با شرکت در این تور به هنگام عصر می‌توانید در عرشه کشتی زیباترین غروب‌ خورشید را به تماشا بنشینید.
اگر برای ماه عسل به استانبول رفته‌اید به شما توصیه می‌کنیم حتما در این تور شرکت کنید. چرا که شرکت در این تور یکی از تفریحات عاشقانه‌ی استانبول به حساب می‌آید و بسیاری از زوج‌های جوان در آن شرکت می‌کنند.

 

۲- تور گشت و گذار غروب در بسفر


یک تور عالی که شما را به تماشای زیبایی‌های منحصر به فرد استانبول می‌برد و در این شهر چه تصویری وجود دارد زیباتر از خورشیدی در حال غروب، در دل آسمانی آبی و بر روی آبی زلال. در این تور که غالبا ۳ ساعت به درازا می‌کشد شما به دیدن اماکن تاریخی استانبول می‌روید اما با کشتی و یک راهنمای مسلط به زبان انگلیسی این جاذبه‌ها را از دور و درحالیکه در کشتی هستید برای شما معرفی می‌کند. توری که اگر تنهایی به استانبول سفر کرده‌اید به شما توصیه می‌کنیم حتما در آن شرکت کنید. توری که در آن از شما با نوشیدنی‌های سرد و گرم و همینطور دسرها و اسنک‌ها پذیرایی می‌کنند. توری که شرکت در آن چندان گران نیست و اگر با بودجه‌ی متوسط نیز به استانبول سفر کرده باشید به راحتی می‌توانید در آن شرکت کنید. تعداد حداکثر شرکت کنندگان در این تور ۴۰ نفر است و هیچ محدودیتی برای شرکت در آن وجود ندارد اما به خانم‌های باردار توصیه می‌شود اگر شرایط خاصی دارند در این تور شرکت نکنند.

 

 از گالاتا تا قایق سواری در تنگه بسفر استانبول

 

 غروب در بسفر

 

 

۳- تور ناهار در کشتی


یک تور عالی برای آنهایی که می‌خواهند یک نصف روز از سفر خود به استانبول را به گشت و گذار در بسفر اختصاص بدهند. توری که از ساعت ۱ ظهر آغاز می‌شود و غالبا تا ساعت ۵ عصر به درازا می‌کشد. توری که سرویس رفت و برگشت به محل اقامت شرکت کنندگانش در شهر استانبول را دارد. توری که طی آن شما به قلب بسفر برده می‌شوید تا حسی از رهایی را در میانه‌ی آب و آسمان تجربه کنید. توری که در آن می‌توانید ماهی‌گیری را تجربه کنید. توری که شما را به یک ناهار درجه یک و یک نوشیدنی فراموش نشدنی مهمان می‌کند و برایتان یک روز متفاوت از سفر به استانبول می‌سازد.

 

 گردش و تفریح در جزیره بیوک آدای استانبول 

 

نهار در بسفر

 

 

این تور یکی از تورهای مناسب گشت و گذار به همراه خانواده به حساب می‌آید. بنابراین اگر به صورت خانوادگی به استانبول سفر کرده‌اید به شما توصیه می‌کنیم در این تور شرکت کنید. برای شرکت در این تور محدودیتی وجود ندارد اما به خانم‌های باردار توصیه می‌شود اگر شرایط خاصی دارند در آن شرکت نکنند. ‌

۱۹ مرداد ۱۳۹۸

نظرات کاربران