هالوین امسال را در کجای دبی جشن بگیریم؟

جاذبه‌های گردشگری دبی
هالوین امسال را در کجای دبی جشن بگیریم؟

هالوین به خاطر حال و هوایش و لباس‌های مبدلی که همه به تن می‌کنند، یکی از محبوب‌ترین جشن‌های سالانه در تمام جهان به شمار می‌رود. چند سالی هم هست که گردشگران تور دبی در این جشن شرکت می‌کنند و میزبان جشن‌های باشکوه و جذابی‌ است که اغلب برای آنها تدارک دیده شده است.البته در همه‌جای دنیا این جشن برگزار می‌شود و اتفاقا پیش از این شهرهای مشهور جشن‌های هالووین را معرفی کردیم.
هرچند این جشن در برنامه‌ی فستیوال‌های دبی گنجانده نشده، اما اگر اواخر مهر و یا اوایل آبان(اکتبر) امسال را برای تور دبی انتخاب کردید پیشنهاد می‌کنیم یکی از این جشن‌های هالوین را برای نمایش لباس مبدل خود انتخاب کنید:

 
جشن هالوین در Bongos Bingo
 به قدری جشن‌های هر ساله‌ای که در هتل Media One برگزار می‌شود جذاب و باشکوه است که بلیط‌های شب اصلی تماما در عرض چند ساعت به فروش رفت و تیم برگزاری مجبور شد یک جشن دیگر برای ۲۷ اکتبر نیز تدارک ببیند. در این شب فوق‌العاده بازی‌های متنوع، لباس مبدل، غذاهای خاص و آهنگ‌های مخصوص هالوین برپاست.

 

 

جشن هالوین در bongos bingo

 

 

زمان برگزاری شب دوم: ۸ شب تا ۳صبح
هزینه: ۱۵۰ درهم به ازای هر نفر (تنها برای افراد ۲۱ سال به بالا)

 

مرگ در لیوان‌های Copperdog
 مسابقه رازگشایی خاص هالوینی در این مکان جریان دارد که مشتریان با جمع آوری سرنخ‌های فراوان در آن شب خاص باید به راز قتلی که در آن شب اتفاق افتاده پی ببرند.
مسابقات کوچک و بزرگ زیادی در این شب جریان دارد و عموم میهمانان در این مکان لباس‌های مبدل به تن می‌کنند.

 

 

معماری مرگ در لیوان در جشن هالوین

 

 

زمان برگزاری: ۳۱ اکتبر ساعت ۷ عصر تا ۲ صبح (برای افراد ۱۸ سال به بالا)
هزینه ورودی ندارد اما حتما باید سفارش دهید

 


ساحل روح زده در ساحل Nikki
 کلاب و ساحل Nikki در دبی هم همه ساله جشن هالوین را با حال و هوای فوق‌العاده‌ای برگزار می‌کنند. قیمت ۱۳۰ درهم برای کل جشن پرداخت می‌شود که شامل نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های هالوینی که سرو می‌شود هم خواهد شد.
باید در نظر بگیرید که مکان‌های زیاد و متنوعی برای نشستن در این محل وجود دارد که در موقع رزرو این مکان ذکر نمی‌شود، پس اگر قرار است شب هالوین را در این ساحل روح زده سر کنید، حتما خودتان را زودتر به آن برسانید.

 

 

جشن هالوین در ساحل nikki

 


زمان برگزاری: ۳۱ اکتبر ۱۱ صبح تا ۹ شب
هزینه ورودی: ۱۳۰ درهم برای تمام سنین

 

Fiesta De Los Muertos
 فستیوال موسیقیایی با تم هالوینی هم در ۲۷ اکتبر برگزار می‌شود و می‌توان به راحتی بدون اینکه مغایرتی با جشن اصلی پیش بیاید به آن رفت و از تم ترسناک آهنگ‌ها و تزیینات خاص آن شب در سالن لذت برد. هنرمندان بسیاری از نقاط مختلف جهان همچون انگلستان، کانادا و مکزیک  در Autism Rocks Arena دبی گرد هم می‌آیند تا شبی خاطره انگیز را برای شما رقم بزنند.

 

 

Fiesta De Los Muertos

 

 

زمان برگزاری: 27 اکتبر
هزینه ورودی: از 350 درهم برای 18 سال به بالا

 

بیمارستان روانی در سیرک Le Soir
 ۳۰ اکتبر هم حتما به این سیرک جذاب بروید که تنها یک شب در سال با تم هالوین برگزار می‌شود و فوق‌العاده ترسناک و عالی‌ست. اگر به نظرات کسانی که قبلا این اجرا را دیده‌اند مراجعه کنید، نظراتی مشاهده خواهید کرد که شما را بیشتر برای رفتن به آن ترغیب می‌کند.
تم کلی سیرک در این شب درباره یک بیمارستان روانی با عوامل و بیمارهای روانی‌ست که چندین سورپرایز جالب را نیز در دل اجرا خواهد داشت.

 

هالوین برای کودکان
نمی‌شود خیلی هالوین را مختص کودکان دانست اما اگر در این بین خواستید آن‌ها هم این جو را حس کنند و لباس‌های مبدل بپوشند و تجربه‌ای خوب داشته باشند، پیشنهاد می‌کنم جشن صبحانه ۲۷ اکتبر Jumeirah Al Qasr را امتحان کنید که برای کودکان زیر چهار سال حتی رایگان است.  یا جشنی که در Black Lion در ۲۶ اکتبر برگزار می‌شود.

۲۲ مهر ۱۳۹۶

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: