تور کیش نوروز 99

درباره تور کیش نوروز 99

تور کیش نوروز 99

یکی از گردشگرپذیرترین نقاط ایران با بهترین آب و هوای ممکن در طول سال میزبان خیل جمعیتی است که برای گذراندن تعطیلات به این جزیره زیبا می‌آیند. ایام نوروز همزمان با تور کیش نوروز 99 جشن‌ها و برنامه‌های بسیار زیادی در کیش برگزار می‌شود و فروشگاه‌ها جشنواره‌های خرید مفصلی برای مسافرین در نظر گرفته‌اند. پس بار سفر ببندید و برای گذراندن تعطیلات نوروز بر شن‌های ساحل زیبای کیش برنامه‌ریزی کنید.

چرا نوروز به کیش سفر کنیم؟

بهار یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به هر نقطه‌ای از ایران است. نقاط گرم‌سیر همچون کیش نیز در این ایام هوایی مطلوب دارند  و از این حیث می‌توانند میزبان خوبی در تور نوروز کیش برای تعطیلات سال نو باشند. جشنواره‌های مختلف، کنسرت‌های موسیقی و تفریحات آبی، همه در این ایام با توجه به حجم گردشگران به اوج فعالیت خود می‌رسند.

 

جزیره کیش

 

در ایام عید تور کیش نوروز، شما را به جزیره‌ای شلوغ و پر از گردشگر می‌رساند که باتوجه به امکانات رفاهی این جزیره خوش آب و هوا، هیچ مشکلی ندارید و بهترین لذت را می برید.

 

بهترین زمان خرید تور کیش نوروز 99

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور کیش نوروز 99 خریداری می‌شود. البته استقبال از سفر به کیش آنقدر زیاد است که به‌طور مداوم تورهای جدید برای حضور علاقمندان برنامه‌ریزی می‌شود. اما خب واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی با امکانات به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز کیش اقدام کنید.البته اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، هرزمان که تصمیم به سفر به کیش بگیرید خیلی ساده می‌توانید با برنامه‌های تور نوروز کیش ۹۹ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به کیش:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور کیش است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در کیش و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از ابتدای اسفندماه نسبت به خرید تور کیش نوروز اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور نوروز کیش 99 در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران کیش است که معمولا مسافران پس از برگزاری مراسم تحویل سال، برای حضور در تور کیش ۹۹  و سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت می‌گذارند که در این حالت می‌توانند تا پایان اسفند و حتی روزهای ابتدای تعطیلات نسبت به خرید تور اقدام کنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز کیش ۹۹  می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور حتی در تعطیلات نوروز اقدام کنند.

 

آب و هوای کیش در ایام نوروز

در تور کیش نوروز ۹۹ در روزهای عید هوای مطبوع و خنکش را قبل از وارد شدن به تابستان‌ گرم و مرطوب تجربه می‌کیند. روزهایی که دما به آن اندازه گرم است تا بتوانید از تفریحات آبی استفاده کنید و در جزیره به گردش بپردازید بدون آنکه آفتابی تند اذیتتان کند.

 

جزیره کیش

 

دمای هوا هم‌زمان با تور کیش نوروز 99 در این روزها بین ۲۲ تا ۲۸ درجه خواهد بود و به ندرت شاهد بارندگی خواهید بود.

 

جشنواره‌های نوروزی در کیش

هر ساله در دوره تور نوروز کیش ۹۹ برنامه‌ای با عنوان فیستیوال نوروزی کیش برپا می‌شود که شامل جشنواره‌های خرید و تخفیف‌های متنوع، کارناوال‌های شادی، اجرای کنسرت‌های جذاب و جنگ‌های شبانه‌ است.

 

 

جشنواره‌های نوروزی در کیش

 

شب‌های کیش در زمان تور کیش نوروز ۹۹ ، پر است از برنامه‌های مختلف که می‌تواند با برنامه‌های متنوع لحظاتی شادی را برایتان رقم بزند و برای خرید هم فروشگاه‌های مختلف با تخفیف‌های جذابشان شما را برای خرید بیشتر وسوسه می‌کنند.

 

جاذبه‌های گردشگری کیش

سواحل نیلگون خلیج فارس مهم‌ترین جاذبه‌ی گردشگری کیش محسوب می‌شود. جزیره‌ای با سواحل مرجانی دلربا و آبی درخشان و منظره‌ای زیبا. اما بسیاری از کسانی که با تور کیش نوروز 99  به این مکان سفر می‌کنند، در کنار دریا به فکر خرید از مراکز جذاب و متعدد شهر هستند.

 

 

دیدنی‌های کیش

 

در این بین اما پیشنهاد می‌کنیم از جزیره هندورابی که جزو توابع کیش محسوب می‌شود نیز دیدن کنید. شهر حریره، کشتی یونانی و آب انبار کیش نیز از جمله دیگر دیدنی‌های شهر محسوب می‌شوند.

 

جاذبه‌های تفریحی کیش

اگر چه پارک‌ها و مناطق مفرح بسیار زیادی در کیش وجود دارد و همانطور که گفتیم در ایام عید و همزمان با تور نوروز کیش ۹۹ برنامه‌های متنوع دیگری نیز برپا می‌شود، اما رفتن به پارک بازی هایلند که استانداردهای جهانی دارد شدیدا توصیه می‌شود.

 

 

تفریحات در کیش

 

همچنین برای ساعتی دلهره و ماجراجویی می‌توانید به قلعه وحشت هم بروید که جزو مراکز معروف کیش محسوب می‌شود.

 

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: