درباره تور قبرس نوروز 1402

تور قبرس نوروز 1402

قبرس جزیره‌ای زیبا در شرق دریای مدیترانه‌ است. کشوری خاص با پیشینه‌ای شگرفت که در کنار زیبایی‌های طبیعی و سواحل زیبا، پر است از بناهای تاریخی زیبا. سفر با تور قبرس نوروز 1402 در ایام عید نیز با وجود آب و هوایی عالی، دوره‌ی جدید گردشگری به این کشور آغاز می‌شود و چه بهتر که شما نیز سال نوی خود را در زیبایی‌های این جزیره زیبا سر کنید.

چرا نوروز به قبرس سفر کنیم؟

با توجه به شرایط خاص آب و هوایی این جزیره‌ی زیبا، فصل بهار و همزمان با تور قبرس نوروز 1402 آغاز دوره‌ی جدید گردشگری این کشور محسوب می‌شود و آرام آرام گردشگران به آن سرازیر می‌شوند. همه چیز برای گشت و گذار و تفریحات آبی و طبیعت گردی در تور قبرس نوروز فراهم است و در ایام عید با توجه به شروع دوره‌ی جدید هنوز مملو از جمعیت نشده است. اگر می‌خواهید تعطیلات خود را در جایی بسیار زیبا، همراه با طبیعی دلنشین و بناهای تاریخی شگرف بگذرانید، پیشنهاد ما به شما سفری خانوادگی با تور قبرس نوروز ۱۴۰۲ به این شهر زیبا است.

 

 

بهترین زمان خرید تور قبرس نوروز 1402

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور قبرس نوروز 1402 خریداری می‌شود.  واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی با امکانات به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز قبرس 1402 اقدام کنید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به قبرس:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور نوروز قبرس است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در قبرس و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از نیمه‌ی اسفندماه نسبت به خرید تور قبرس نوروز ۱۴۰۲  اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور قبرس نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران قبرس است که معمولا علاقمند هستند که پس از برگزاری مراسم تحویل سال سفر کنند. به‌این منظور هم برای حضور در تور نوروز قبرس 1402  می‌‌توانند در هفته‌ی ابتدایی تعطیلات نسبت به خرید اقدام کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت بگذارنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز قبرس  می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 

آب و هوای قبرس در ایام نوروز

قبرس در زمستان نیز آنقدرها سرد نمی‌شود و اما با توجه به گرمای هوا در تابستان و پاییز، بهترین زمان برای سفر با تور نوروز قبرس بهار است.

 

 

قبرس

 

دمای هوا در اوایل بهار چیزی حدود ۲۱ تا ۲۳ درجه در سواحل آن است و با توجه به بادهایی که از سمت دریا می‌وزد، هوایی فوق‌العاده دارد.

 

جشن‌ها و فستیوال‌های نوروز در قبرس

در ۱۳ روز آغاز سال نوی شمسی و همزمان با تور نوروز قبرس 1402 دو جشن بزرگ در قبرس برپا می‌شود. ابتدا روز ملی قبرس است که در روز پنجم فروردین برپا می‌شود و مهم‌ترین جشن غیر مذهبی این کشور محسوب می‌شود.

 

 

 جشن‌های ملی در قبرس

 

روز ملی مردمی این کشور نیز که یادآور استقلال این کشور از انگلستان است نیز در ۱۲ فروردین برپا می‌شود. هر دوی این روزها، جشن‌هایی مهم برای مردم قبرس محسوب می‌شوند.

 

پروازهای نوروزی قبرس

خط هوایی اطلس گلوبال از جمله شرکتی است که مسافران ایرانی را در ایام عید با تور نوروز قبرس ۱۴۰۲ به این کشور می‌برد.

 

اطلس جت

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به قبرس

برای سفر با تور قبرس نوروز 1402 ، شهروندان ایرانی نیاز به دریافت ویزا ندارند و فقط باید اصل گذرنامه که حداقل ۶ ماه اعتبار از آن باقی مانده باشد را همراه خود ببرند.