تور تایلند نوروز 97

درباره تور تایلند نوروز 97

تور تایلند نوروز 97

آب و هوای تایلند به گونه‌ای است که شهرهای آن همیشه میزبان گردشگران خواهد بود. در این تابستان بی‌پایان شور و حالی همیشگش در شهرهای مختلف برپاست که می‌توانید عید خود را در میان تفریحات متنوع سر کنید. بسته به شهری که به آن پای می‌گذارید مراکز تفریحی متعددی وجود خواهند داشت که از پارک‌های بازی بزرگ و فروشگاه‌های پر زرق و برق تا جزایر زیبا و سواحل نقره‌ای را شامل می‌شود.

چرا نوروز به تایلند سفر کنیم؟

ایام عید، بهترین زمان برای رفتن به تور تایلند نوروز است، زمانی برای سفر تفریحی و لذت‌بردن از تک‌تک لحظاتی که در آن سر می‌کنید و چه برنامه‌ای بهتر از تور تایلند نوروز 97 مقصدی که مردم سراسر دنیا برای تفریح و خوش‌گذرانی در جاذبه‌های گردشگری تایلند می‌روند؟ در این فصل سال همه چیز برای سفر آماده است، باران‌های موسمی به کم‌ترین حد خود می‌رسند و با پایان دوران تعطیلات کریسمس در تایلند به شدت از حجم شلوغی‌های شهرهای مختلف کاسته می‌شود.

 

 

 

 

آب و هوا
آب و هوای کشور در زمان تور تایلند نوروز ۹۷ به طور کلی گرمسیری و مرطوب است. و به علت داشتن مناطق ساحلی و همچنین مناظر زیبا و سرسبز به یکی از مقاصد گردشگری مخصوصا در تعطیلات نوروز بدل شده است. اغلب مناطق ایران مخصوصا خطه شمالی در ایام نوروز همچنان آب و هوای سرد و بارانی را تجربه می‌کنند اما در تور نوروز تایلند 97 بسته به مناطق مختلف آن دما بین ۳۰ تا ۳۹ درجه متغیر بوده و کاملا حالت تابستانی دارد، اگر در این زمان مسافر شدید شک نکنید که بهترین فرصت سفر با تور تایلند است که ۹ تفریح هیجان‌انگیز تایلند که آدرنالین خونتان را بالا می‌برد را امتحان کنید و از هیجان ذوق کنید! 

 

 

جزایر تایلند

 

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
هتل‌هایی که در تور نوروز تایلند ۹۷ پذیرای ایرانیان هستند عموما در این روزها برنامه‌های کوچک زیادی خواهند داشت، اما خود مردم تایلند با آمدن بهار جشن‌های متعددی در سرتاسر این کشور برپا خواهند کرد. مخصوصا اینکه نمایشگاه گل و گیاه چیانک‌مای درست در ایام عید برگزار می‌شود. و البته اگر مسافر تور پاتایا هستید، می‌توانید هر روز و شب در فستیوال‌های تایلند شرکت کنید. بهتر است بدانید اگر مسافر تور نوروز تایلند هستید کمی بعد از ۱۳ بدر می‌توانید در جشن آب تایلند یعنی سونگران نیز شرکت کنید.

 

 

فستیوال‌های تایلند

 

 

پروازها
خطوط هوایی عمان‌ایر، ماهان‌ایر، تای‌ایرویز و قطر از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید به تایلند می‌رسانند.

 

 

خط هوایی عمان‌ایر برای سفر به تایلند