تور ارمنستان نوروز 97

درباره تور ارمنستان نوروز 97

تور ارمنستان نوروز 97

بسیاری از پارسی‌زبانان این ایام را به ارمنستان سفر می‌کنند و در این کشور می‌توان ایام نوروز، حال و هوای جشن سال نو را به خوبی در مناطق مختلف دید. هوا اگر چه کمی خنک است اما برای سفر ایده‌آل به نظر می‌رسد و جشن‌ها و مراسمات متنوعی نیز در ایروان برگزار می‌شود که بسیاری به واسطه حضور ایرانیان و مختص آن‌ها خواهد بود.

چرا نوروز به ارمنستان سفر کنیم؟

هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز باستانی، تور ارمنستان نوروز 97 شما را به پایگاهی برای گردهمایی ایرانیان از جای جای نقاط دنیا می‌رساند. برگذاری انواع جشن‌ها و کنسرت‌ها باعث می‌شود ارمنستان شلوغی زیادی به خود ببیند. اگر قصد سفر با تور ارمنستان را دارید باید از قبل به رزو هتل بپردازید زیرا هتل‌ها پر شده و آپارتمان‌ها از مواقع عادی گران‌تر خواهد شد و احتمالا برای پیدا کردن جای مناسب به مشکل بر بخورید بنابراین بهترین کار این است که همراه تور نوروز ارمنستان به این منطقه سفر کنید.

 

 

ارمنستان

 

 

اگر چه مردم این کشور همچون گذشته دیگر نوروز را جشن نمی‌گیرند، اما هنوز در این ایام شادی و جشن‌های کوچک در میان مردم محلی جاری‌ست و با ورود خیل عظیم پارسی‌زبانان، این جشن‌ها رنگ و بوی بسیار بهتری به خود خواهد گرفت.

 

آب و هوا
ارمنستان دارای آب و هوای معتدل کوهستانی بود و تقریبا در این فصل سال ۳ تا ۴ درجه از تهران سردتر است. و دما در این ایام بین ۵ تا ۱۵ درجه بوده و معمولا آفتابی است. به طور کلی در سفر با تور نوروز ارمنستان ۹۷  باید انتظار هوای خنک پاییزی را داشت و گرمای آنچنانی احساس نکرد اما با توجه به رطوبت موجود در شهرهایی همچون ایروان، کلیت آب و هوای این کشور برای یک سفر دلچسب ایده‌آل خواهد بود.

 

 

دیدنی‌های ارمنستان

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز

مهم‌ترین جشن‌هایی که در این کشور برپا می‌شود همین مراسم‌های کوچک مربوط نوروز است و البته بسیاری از هتل‌هایی که در تور ارمنستان نوروز پذیرای ایرانیان هستند نیز مراسم‌های خاص خودشان را برای شب‌ها برگزار می‌کنند. اما یکی از ایده‌آل‌ترین زمان‌ها برای خرید در ارمنستان این ایام است که بسیاری از فروشگاه‌ها به مسافران تور ارمنستان نوروز ۹۷ اقدام به ارائه تخفیف‌های بسیار خوب به خاطر تغییر فصل می‌کنند.

 

 

فستیوال‌های ارمنستان

 


پروازها

خطوط هوایی ماهان‌ایر و آسمان از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز ارمنستان 97 در ایام عید به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی آسمان برای سفر به ارمنستان