تور ارمنستان نوروز 1401

درباره تور ارمنستان نوروز 1401

تور ارمنستان نوروز 1401

بسیاری از پارسی‌زبانان این ایام را به ارمنستان سفر می‌کنند و در این کشور می‌توان ایام نوروز، حال و هوای جشن سال نو را به خوبی در مناطق مختلف دید. هوا اگر چه کمی خنک است اما برای سفر با تور ارمنستان نوروز 1401 ایده‌آل به نظر می‌رسد و جشن‌ها و مراسمات متنوعی نیز در ایروان برگزار می‌شود که بسیاری به واسطه حضور ایرانیان و مختص آن‌ها خواهد بود.

چرا نوروز به ارمنستان سفر کنیم؟

 

هم‌زمان با فرا رسیدن نوروز باستانی، تور ارمنستان نوروز 1401 شما را به پایگاهی برای گردهمایی ایرانیان از جای جای نقاط دنیا می‌رساند. برگذاری انواع جشن‌ها و کنسرت‌ها باعث می‌شود ارمنستان شلوغی زیادی به خود ببیند. اگر قصد سفر با تور ارمنستان را دارید باید از قبل به رزو هتل بپردازید زیرا هتل‌ها پر شده و آپارتمان‌ها از مواقع عادی گران‌تر خواهد شد و احتمالا برای پیدا کردن جای مناسب به مشکل بر بخورید بنابراین بهترین کار این است که همراه تور نوروز ارمنستان به این منطقه سفر کنید.

 

 

ارمنستان

 

 

اگر چه مردم این کشور همچون گذشته دیگر نوروز را جشن نمی‌گیرند، اما هنوز در این ایام شادی و جشن‌های کوچک در میان مردم محلی جاری‌ست و با ورود خیل عظیم پارسی‌زبانان، این جشن‌ها رنگ و بوی بسیار بهتری به خود خواهد گرفت.

 

بهترین زمان خرید تور ارمنستان نوروز 99

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی به ارمنستان شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور نوروز ارمنستان ۱۴۰۱ خریداری می‌شود. البته استقبال از سفر به ارمنستان آنقدر زیاد است که به‌طور مداوم تورهای جدید برای حضور علاقمندان برنامه‌ریزی می‌شود. اما واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی خوب به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز ارمنستان 1401 اقدام کنید. البته اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، هرزمان که تصمیم به سفر به ارمنستان بگیرید خیلی ساده می‌توانید با برنامه‌های تور نوروز ۱۴۰۱ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به ارمنستان:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور ارمنستان است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در ارمنستان و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از نیمه‌ی اسفندماه نسبت به خرید تور نوروز ارمنستان اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور نوروز ارمنستان در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران ارمنستان است که معمولا علاقمند هستند که پس از برگزاری مراسم تحویل سال سفر کنند. به‌این منظور هم برای حضور در تور ارمنستان نوروز می‌بایست در هفته‌ی اول تعطیلات نسبت به خرید اقدام کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت بگذارنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز ارمنستان ۱۴۰۱ می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 

آب و هوای ارمنستان


ارمنستان دارای آب و هوای معتدل کوهستانی بود و تقریبا در این فصل سال ۳ تا ۴ درجه از تهران سردتر است. و دما در این ایام بین ۵ تا ۱۵ درجه بوده و معمولا آفتابی است. به طور کلی در سفر با تور نوروز ارمنستان ۱۴۰۱  باید انتظار هوای خنک پاییزی را داشت و گرمای آنچنانی احساس نکرد اما با توجه به رطوبت موجود در شهرهایی همچون ایروان، کلیت آب و هوای این کشور برای یک سفر دلچسب ایده‌آل خواهد بود.

 

 

دیدنی‌های ارمنستان

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در ارمنستان


مهم‌ترین جشن‌هایی که در این کشور برپا می‌شود همین مراسم‌های کوچک مربوط نوروز است و البته بسیاری از هتل‌هایی که در تور ارمنستان نوروز پذیرای ایرانیان هستند نیز مراسم‌های خاص خودشان را برای شب‌ها برگزار می‌کنند. اما یکی از ایده‌آل‌ترین زمان‌ها برای خرید در ارمنستان این ایام است که بسیاری از فروشگاه‌ها به مسافران تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۱ اقدام به ارائه تخفیف‌های بسیار خوب به خاطر تغییر فصل می‌کنند.

 

 

فستیوال‌های ارمنستان

 

 

غذا و خوراکی‌های ارمنستان

وقتی به این سرزمین می‌رسید، نزدیکی فرهنگی آنها با روس‌ها را به چشم می‌بینید. همین شرایط در غذاها و خوراک آنها هم مشهود است. یکی از خوشمزه‌ترین و رایج‌ترین خوردنی‌های خوشمزه‌ای که در هر نقطه‌ای از شهر می‌توانید آن را از دکه و رستوران بخواهید پیراشکی گوشت و نوشیدنی خنک است. این پیراشکی طعم بسیار خوشمزه‌ای دارد و معمولا داغ داغ لابه‌لای کاغذ روغنی به همراه نوشیدنی خنک ارائه می‌شود؛ این را حتما امتحان کنید.

 

 

 

غذا و خوراکی‌های ارمنستان

 

 

اما اگر به رستوران‌های ارمنستان هم سر زدید، ماهی‌کباب را از دست ندهید و حتما یک‌بار امتحان کنید. ماهی قزل‌آلای بزرگ تکه‌تکه  شده را در ادویه‌‌ی محلی می‌گذارند و سپس کباب می‌کنند.البته در رستوران‌های لوکس، این‌کار را با ماهی خاویار هم انجام می‌دهند و در کنار آن هم سینی کوچکی از خاویار سرو می‌کنند.از دیگر خوشمزه‌های ارمنستان شیرینی‌ها و کلوچه‌های کوچک کنار چای و قهوه‌ است که در هر رستوران و کافه‌ای به همراه قهوه‌های خوشمزه سرو می‌کنند.


پروازهای ارمنستان


خطوط هوایی ماهان‌ایر و آسمان از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز ارمنستان 1401 در ایام عید به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی آسمان برای سفر به ارمنستان