۴ تفریح شبانه در جزیره جذاب پوکت

جاذبه‌های گردشگری پوکت
۴ تفریح شبانه در جزیره جذاب پوکت

پوکت یکی از زیباترین و جذاب‌ترین جزیره‌های کشور تایلند است که سالانه بی‌شمار مسافر را به خودش می‌کشاند و برای آنها روزهای خاطره‌انگیز می‌سازد. جزیره‌ای که در پناه اقامتگاه‌های دنج آن می‌توان چند روز از عمر را عاشقانه پشت سر گذاشت. جزیره‌ای که در سواحل آن می‌توان هیجان‌انگیزترین تفریحات آبی را انجام داد و به شور آمد. جزیره‌ی که شب و روز نمی‌شناسد و همواره روشن و بیدار است. جزیره‌ای که شانه به شانه‌ی پاتایا برای جذب توریست رقابت می‌کند. در سفرتان با تور تایلند به این جزیره اگر می‌خواهید شب‌های متفاوت و خاطره‌انگیز داشته باشید همراه ما باشید تا ۴ تفریح شبانه این شهر که می‌تواند برای شما جذاب باشد را یک به یک خدمتتان معرفی کنیم.


۱- خرید از بازارهای شبانه

بازارهای شبانه تایلند بازارهایی هستند که پس از غروب آفتاب شروع به کار می‌کنند و تا اواخر شب و گاه تا حوالی صبح دایر هستند. بازارهایی که با ر فتن به آنها جدای از آنکه می‌توانید خریدهای خوب انجام بدهید، می‌توانید به روح جزیره نیز نفوذ کنید و بیشتر با مردمانش همراه و دمساز شوید. بازارهایی که قدم زدن در طول آنها خودش یک تفریح به حساب می‌آید و یک شب متفاوت از سفر به کشور تایلند برایتان می‌سازد. در مراجعه به این بازارها چند نکته‌ی ضروری را باید مد نظر داشته باشید. اول آنکه برای خرید تا جاییکه می‌توانید سعی کنید با فروشندگان چانه بزنید و تخفیف بگیرید. در بازارهای شبانه این جزیره شما می‌توانید کیف، کفش، لباس و ... را بیابید که برند نیستند اما جنس‌های نسبتا مرغوبی برای خرید سوغاتی به حساب می‌آیند. دوم آنکه اگر معده‌های حساسی ندارید سعی کنید از غذاهای خیابانی پوکت که در این بازارها عرضه می‌شوند خریداری کنید و آنها را نوش جان نمایید. غذاهایی که طعم‌های ماندگار دارند و یک شب شما در جزیره پوکت را حسابی می‌سازند. و سوم آنکه در بازدید از این بازار سعی کنید عکس بیندازید، خاطرات خود را ثبت کنید و با مردم تا جاییکه زبان بلد هستید معاشرت کنید.

 

 ۸ رستوان شیک و ساحلی پوکت که خوشمزه‌ترین غذاهای دریایی را سرو می‌کنند 

پوکت


۲- به کافه‌های شبانه بروید

اگر اهل شور و هیجان هستید و نمی‌خواهید شب‌های این جزیره را در خواب پشت سر بگذارید به شما توصیه می‌کنیم به کافه‌های شبانه پوکت بروید و حسابی خوش بگذرانید. کافه‌هایی که تا حوالی صبح درهای‌شان به روی مشتریان باز است تا آنها را در یک دورهمی جذاب گرد یکدیگر جمع آورد. کافه‌هایی که ورود به هرکدام از آنها هزینه متفاوتی دارد و شما متناسب با بودجه‌ای که در این سفر در اختیار دارید می‌توانید یکی از آنها را برای تفریح انتخاب کنید. برخی از آنها بسیار مجلل و لاکچری هستند و برخی‌های دیگر بسیار ساده و صمیمی. برخی از آنها در فضای باز و ساحلی قرار دارند و برخی‌های دیگر در فضای داخلی. همه آنها اما با بهترین نوشیدنی‌ها و موسیقی‌ها انتظار شما شب‌گردان مسافر را می‌کشند.

 

 ۱۰ هتل ارزان قیمت پوکت که می‌توانید شبانه‌روزی خوش در آنها سپری کنید 

پوکت


۳- خیابان گردی کنید و ساندویچ بستنی نوش جان کنید

خیابان‌های پوکت روز و شب نمی‌شناسند و همواره چه در روز و چه در شب پر از رویداد هستند. خیابان‌هایی که در آنها می‌توانید برای ساعت‌ها قدم بزنید و به زیر پوست این شهر بروید. خیابان‌هایی که خاطره‌انگیز و خاطره‌ساز هستند. خیابان‌هایی که تعدادشان و یا طول‌شان زیاد نیست اما هرکدام‌شان ویژگی‌های خاص دارند. در بازدید از این خیابان‌ها جدای از آنکه می‌توانید غذاهای خیابانی معروف تایلند و پوکت را نوش جان کنید، می‌توانید برخی دسرها و برخی خوراکی‌های عجیب و غریب را نیز سفارش بدهید و نوش جان نمایید. یکی از این خوراکی‌ها ساندویچ بستنی است. ساندویچی خوشمزه و پرطرفدار که در میان نان باگتش، جای هات داگ و همبرگر و از این خوراکی‌ها، بستنی وجود دارد. بستنی‌هایی که مغرهای روغنی بسیاری دارند و همین باعث شده است از سراسر جهان طرفداران زیادی داشته باشند.

 

  بهترین فعالیت‌های خانوادگی که می‌توانید در پوکت تجربه کنید 


۴- در فستیوال‌ها و دورهمی‌ها شرکت کنید

شب‌ها اگر در خیابان‌های این شهر قدم بزنید می‌توانید با فستیوال‌ها و رویدادهای قابل توجهی روبه‌رو شوید. رویدادهایی کاملا ساده که چون گروهی انجام می‌شوند نشاط آور و خاطره‌انگیز هستند. رویدادهایی مانند بازی‌های گروهی که کافه‌ها و کلاب‌ها بیشتر برگزار کنندگان آن هستند. رویدادهایی مانند کف بازی یا رقص با موسیقی که برای شما خاطره‌های فراموش ناشدنی می‌سازند. فستیوال‌هایی که معمولا پس از غروب آفتاب به راه می‌افتند و همینطور تا اواخر شب ادامه دارند. فستیوال‌هایی مانند رنگ بازی که در آن افراد روی یکدیگر رنگ می‌پاشند تا تفاوت‌ها از بین برود و همه یک شکل شوند. در سفرتان با تور پوکت به شما توصیه می‎کنیم حتما در این فستیوال‌ها شرکت کنید تا با غرق شدن در این رویدادها به سفرتان رنگ و بویی خاص بدهید و صاحب تجربه‌های جذاب شوید.

 

 راهنمای یک‌روز خوشگذرانی در منطقه‌ی پاتونگ پوکت 

پوکت

۰۴ آذر ۱۳۹۸

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: