۷رستورانی که می‌توانید آتش بازی سال‌نوی میلادی برج خلیفه را از آنجا تماشا کنید

جاذبه‌های گردشگری دبی
۷رستورانی که می‌توانید آتش بازی سال‌نوی میلادی برج خلیفه را از آنجا تماشا کنید

با سفر به همراه تور دبی ، شب سال نوی میلادی در این شهر می‌تواند شبی فراموش نشدنی برای شما باشد، اگر در محلی مناسب به تماشای آتش‌بازی شب سال نو بپردازید. در این پست قصد داریم برترین رستوران‌های دبی که خوشمزه ترین غذاها را سرو می کنند و می‌توانید ازآنجا آتش‌بازی باشکوه سال نوی برج خلیفه را تماشا کنید معرفی کنیم. خاطره‌ای که هیچ گاه از یادتان نخواهد رفت .


۱. The Atlantic
برای این مکان لقب بهترین رستوران غذاهای دریایی دبی را برگزیده‌اند. رستورانی در مرکز خرید Souk Al Bahar با نمایی مشرف به زیباترین جاذبه گردشگری دبی برج خلیفه و اپرای دبی. منوی این رستوران مملو از غذاهای دریایی بسیار خوب و البته نوشیدنی‌های متنوع است که می‌توانید از بینشان انتخاب کنید. یکی از بهترین مکان‌ها که نمایی عالی از آتش‌بازی برج خلیفه را برایتان به نمایش می‌گذارد و با توجه به محلی که در آن واقع شد، به راحتی بعد از آتش‌بازی می‌توانید به مهمانی‌های بعد از سال نو رفته و شب را با خاطره‌ای دلنشین به پایان ببرید.

 

the atlantic


آدرس: The Atlantic, Souk Al Bahar, Downtown Dubai
شماره تماس : (04) 4425662
ساعت مراجعه: ۹ شب تا ۲ صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا: از ۱۱۹۹ درهم تا ۲۹۹۹۹ درهم


۲. Cabana
دیگر رستوران مدنظر ما نیز واقع در آخرین طبقه مرکز خرید دبی که می توانید به همراه کودکان خود به آنجا بروید قرار دارد ، با فضایی بسیار شیک و منحصر به فردش می‌تواند میزبان شما در شب سال نوی میلادی باشد. این رستوران با تم کوبایی خود سعی دارد تا تجربه‌ای منحصر به فرد در دبی برایتان ترتیب ببیند و خود نیز بعد از اجرای آتش‌بازی و تماشای آن از نمای زیبای سرباز سالنش، جشنی ترتیب داده تا شما را در همان مکان نگه دارد. در این محل هم می‌توانید از میزهای موجود در سالن اصلی استفاده کنید هم بخش‌های اختصاصی را از قبل رزرو کنید، در هر صورت هم نمایی فوق‌العاده خواهید دید و هم در جشنی بسیار عالی شرکت داده می‌شوید.

 

cabana restuarant


آدرس: Dubai Mall, Downtown Dubai
شماره تماس : (04)4388888
ساعت مراجعه: ۷:۳۰ شب تا ۲ صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا: ۲۳۵۰ درهم برای افراد بزرگسال، ۱۷۵۰ درهم برای خردسالان و ۱۷۰۰۰ درهم برای بخش‌های خصوصی


۳. Dubai Opera
سالن اپرای دبی برای این شب خاص سور و سات ویژه‌ای را فراهم می‌بیند و یک مهمانی باشکوه در سالن اصلی‌اش به پا خواهد کرد. در این مکان بسیار زیبا ابتدا مهمانان بعد از شنیدن موسیقی، پذیرایی شده و منتظر نمای بسیار زیبای آتش بازی خواهند شد. بعد از جشن کریسمس در فستیوال های دبی و دیدن رنگ‌های درخشان گویای سال نوی میلادی در آسمان این شهر مسلمان نشین، دو گزینه پیش روی آن‌ها خواهد بود. هم می‌توانند صرف شام در سالن خارجی و زیر آسمان را تجربه کنند و هم اینکه در سالن داخلی به صرف شام مشغول شوند. در هر دو صورت بعد از اتمام غذا تا نزدیک به صبح جشنی بزرگ در آن برپا خواهد شد که همه‌ی حضار در آن شرکت خواهند داشت.

 

dubai-opera


آدرس: Dubai Opera, Downtown Dubai
شماره تماس : (04)4408888
ساعت مراجعه: ۶ شب تا ۲ صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا: از ۲۵۰۰ درهم تا ۳۵۰۰ درهم


۴. Karma Kafe
این رستوران آسیایی و نسبتا کوچک نسبت به باقی رستوران‌های لیست ما، معروف است که یکی از بهترین منظره‌ها نسبت به برج خلیفه را برای دیدن آتش بازی دارد. این رستوران برای شب سال نو ۵ کورس غذای ترکیبی آسیایی در منوی خود تدارک دیده که به همراه جشن کوچکی که در این مکان برپا می‌کند تا ۲ صبح ادامه خواهد داشت. نوشیدنی‌های مرغوب، غذای عالی، منظره‌ای دیدنی از آتش بازی شب سال نو، جشن پر سر و صدا در مکانی گرم و دوست داشتنی می‌توند خارج از میزان و معیارهای رستوران‌های لاکچری، شبی به یادماندنی و دلچسب را برایتان به همراه داشته باشد. این مکان در مجموع می‌تواند با انتخاب‌های کم‌خرج، کم‌هزینه‌ترین غذاخوری برای صرف شام در این محل و در این زمان به حساب بیاید.

 

karma-kafe


آدرس: Karma Kafe, Souk Al Bahar, Downtown Dubai
شماره تماس : (04) 4230909
ساعت مراجعه: ۸ شب تا ۲ صبح


۵. The Noodle House
اگر می خواهید سفر ارزان به دبی داشته باشید و به دنبال یک جای ارزان قیمت برای دیدن آتش‌بازی و خوردن یک غذای گرم هستید، این مکان آسیایی بسیار عالی را از دست ندهید. هر ساله این مکان غذاهای متنوعی را مختص این شب ترتیب می‌دهد و با توجه به اینکه در مرکز خرید دبی واقع شده، نمای بسیار خوبی به برج خلیفه و آتش بازی سال نو خواهد داشت. غذای ۵ کورس منوی مخصوص سال نو به همراه آب، چای یا قهوه و چای سرد یا نوشیدنی‌های دیگر همگی برای هر نفر حدود ۱۷۵۰ درهم خرج خواهد برداشت. اگر چه هنوز قیمت بالایی برای یک شب محسوب می‌شود اما به نسبت مکان‌های دیگر قیمت مناسبی است. می توانید با چند برنامه ساده در دبی سفر ارزان وراحتی داشته باشید ونهایت لذت را ببرید.

 

karma-kafe


آدرس: The Noodle House Dubai Mall
شماره تماس : (04) 3884827
ساعت مراجعه: ۶ شب تا ۲ صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا: ۱۷۵۰ درهم


۶. Serafina
این رستوران ایتالیایی معرکه که در مرکز خرید Souk Al Bahar واقع شده، جدای از نمای بسیار عالی نسبت به آتش بازی، در محل بسیار خوبی برای دیدن فواره‌های کنار برج قرار دارد که همراه با نوای موسیقی ایرانی در بزرگ ترین آب نمای موزیکال جهان در دبی لذتی دوچندان به شب سال نوی شما خواهد داد. این مکان ۸ کورس غذای ایتالیایی مخصوص این شب به منوی خود اضافه می‌کند که با توجه به تعریف و تمجیدها از کیفیت غذای Serafina به شدت امتحانشان توصیه می‌شود. هر دو بالکن مربوط به این رستوران میزبان میهمانان آن شب خواهند بود اما بعد از اتمام آتش بازی، جشن خاصی در آن برپا نمی‌شود. اما درست کنار برج خلیفه، مرکز خرید دبی و اماکن بسیار زیادی قرار دارد که به راحتی شما را به بهترین جشن‌های شب سال نو راهنمایی خواهند کرد.

 

serafina dubi


آدرس: Serafina, Souk Al Bahar, Downtown Dubai
شماره تماس : (04) 3638447
ساعت مراجعه: ۸ شب تا پاسی از صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا: از ۲۵۰۰ درهم تا ۳۵۰۰درهم


۷. Social House
و در آخر نگاهی بندازیم به گوشه‌ی پایین‌ترین طبقه مرکز خرید دبی و رستوران روبازی به نام Social House که شب سال نو با چهار کورس غذای مخصوص و انواع نوشیدنی، فضایی مفرح و خانوادگی را پدید آورده تا از تمامی سن و سال‌ها در یک محیط ایده‌آل و از نمایی بسیار عالی به صرف شام و تماشای آتش بازی شب سال نو مشغول شوند. در پایان شب نیز هدایای کوچکی به مهمانان داده شده و عکس‌های فوری مختلفی از آن‌ها گرفته می‌شود و به صورت قاب شده به همه اعدا می‌شود.

social-house

 


آدرس: Lower Ground Floor, The Dubai Mall
شماره تماس : (04) 3398640
ساعت مراجعه: ۶ شب تا ۲ صبح
هزینه برنامه آن شب به همراه غذا : از ۱۲۰۰ درهم تا ۲۰۰۰ درهم (بسته به مکان میز)

۲۲ آذر ۱۳۹۶

نظرات کاربران