تور مشهد نوروز 1401

درباره تور مشهد نوروز 1401

تور مشهد نوروز 1401

لحظه‌ی سال تحویل در حرم امام رضا (ع) یکی از خاص‌ترین مکان‌ها برای ورود به سال نو محسوب می‌شود. سفر به مشهد با تور مشهد نوروز 1401 در ایام عید، سفر به هیجان و شلوغی این شهر مذهبی است. سفری در خنکای بهاری خراسان که می‌توان به راحتی به طبیعت زیباش رفت و از همه چیز آن لذتی مضاعف برد.

چرا ایام نوروز به مشهد سفر کنیم؟

ایام تعطیلات برای بسیاری از ما که طول سال را مشغول کار هستیم، بهترین فرصت برای همراهی با تور نوروز مشهد ۱۴۰۱ و بازدید از این شهر مقدس و پابوسی حرم امام رضا (ع) محسوب می‌شود. روزهایی که به واسطه حجم بالای مسافرین حال و هوای دیگری دارد و جنب و جوش خاصی در شهر به راه می‌افتد.

 

 

مشهد مقدس

 

مسئولان شهری مشهد نیز در این ایام و همزمان با تور نونروز مشهد برنامه‌های متنوعی برای مسافرین تدارک می‌بینند، تا این روزها بهترین جشن سال نوی ممکن را در مشهد سپری کنند. مراسم سال تحویل در حرم امام رضا (ع) می‌تواند یکی از به یادماندنی‌ترین خاطرات شما و خانواده‌تان را در تور مشهد نوروز رقم بزند.

 

بهترین زمان خرید تور مشهد نوروز 99

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور مشهد نوروز 1401 خریداری می‌شود. البته استقبال از سفر به مشهد آنقدر زیاد است که به‌طور مداوم تورهای جدید برای حضور علاقمندان برنامه‌ریزی می‌شود. اما خب واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی با امکانات به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز مشهد 1401 اقدام کنید.البته اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، هرزمان که تصمیم به سفر به مشهد بگیرید خیلی ساده می‌توانید با برنامه‌های تور نوروز مشهد ۱۴۰۱ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به مشهد:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور مشهد است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در مشهد و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از ابتدای اسفندماه نسبت به خرید تور مشهد نوروز اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور مشهد نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران مشهد است که معمولا مسافران پس از برگزاری مراسم تحویل سال، برای حضور در تور مشهد ۱۴۰۱ و سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت می‌گذارند که در این حالت می‌توانند تا پایان اسفند و حتی روزهای ابتدای تعطیلات نسبت به خرید تور اقدام کنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز مشهد 1401  می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور حتی در تعطیلات نوروز اقدام کنند.

 

آب و هوای مشهد در نوروز

مشهد زمستان‌ها نسبتا سختی را تجربه می‌کند اما اواخر اسفند آرام آرام رو به گرمی می‌رود تا اوایل بهار که هوا رو به خنکی رفته و درختان شروع به شکوفه زدن می‌کنند.

 

 

مشهد مقدس

 

 

در این روزها و همزمان با تور مشهد نوروز ۱۴۰۱ احتمال بارش باران‌هایی پراکنده داده می‌شود و دمای هوا نیز عموما حول حوش ۱۵ تا ۱۸ درجه سیر می‌کند.

 

جاذبه‌های گردشگری مشهد در نوروز

احتمالا اصلی‌ترین دلیل مسافرین مشهد در تور نوروز مشهد 1401  رفتن به حرم باشد، اما مشهد دیدنی‌های بسیاری دارد. اگر به بناهای تاریخی علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم از آرامگاه فردوسی و آرامگاه نادر شاه دیدن کنید. مخصوصا آرامگاه نادرشاه که در باغ موزه نادری واقع شده و کلیتی بسیار زیبا و دیدنی دارد.

 

مقبره نادرشاه در مشهد

 

اگر می‌‌خواهید سفر زیارتی خود را کامل کنید پیشنهاد می‌کنیم به دیدن مقبره خواجه ربیع و مقبره یکی از یاران امام رضا (ع)، خواجه اباصلت بروید. برای دیدن از طبیعت مشهد نیز جایی بهتر از طرقبه و شاندیز پیدا نخواهید کرد و در آخر به هیچ وجه تفریح و لذت از پارک آبی معروف این شهر را فراموش نکنید!

 

 

مشهد مقدس