تور مالدیو نوروز 1400

درباره تور مالدیو نوروز 1400

تور مالدیو نوروز 1400

تمام طول سال برای سفر به مالدیو زمانی ایده‌آل است، پس چرا برای عید و گذراندن تعطیلات خود به این کشور زیبا مراجعه نکنیم؟ به جایی که هر آنگونه امکانات رفاهی و تفریحی که مدنظر داشته باشید را برای مسافران تهیه دیده و بدون تردید خاطره‌ای فراموش نشدنی از سفیر فوق‌العاده را برایتان رقم خواهد زد.

چرا نوروز به مالدیو سفر کنیم؟
برای سفر به مالدیو هر زمان بهترین زمان است. اما تور مالدیو نوروز 1400 قطعا بهترین انتخاب است. در این زمان می‌توان در این کشور که تکه‌ای بهشت محسوب می‌شود بهترین روزها را گذراند و در آرامشی مثال زدنی در کنار امکانات رفاهی و تفریحی بسیار عالی در تور نوروز مالدیو  رقم زد. تور مالدیو همیشه تمام گزینه‌ها برای گذران یک تعطیلات خانوادگی را پیش پای شما می‌گذارد؛ دیدن مناظر طبیعی کم‌نظیر، انواع تفریحات آبی از غواصی تا اسکی روی آب، گردش‌های یک روزه در طبیعت و بودن در آرامش زیبای جزایر این کشور.

 

 

مالدیو

 

 

آب و هوا
تور مالدیو نوروز یکی دیگر از مهم‌ترین مقاصد استوایی جهان است که تابستانی همیشگی در آن جریان دارد. تنها تفاوت فصول این کشور مربوط به رطوبت آن است که خوشبختانه این رطوبت در بهار و هم‌زمان با تور نوروز مالدیو ۱۴۰۰ به حد ایده‌آل نزدیک می‌شود. به طور کلی همچون دیگر زمان‌های سال مالدیو، بهار هم فصل شنا و گردش است.

 

 

تفریح در مالدیو

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
جشنواره‌های کمی به طور کل در مالدیو برگزار می‌شود، اما جشنواره قایق‌سواری که شروع آن با اوایل نوروز و با تور مالدیو نوروز ۱۴۰۰ یکی می‌شود یکی از جذاب‌ترین مراسمات این کشور محسوب می‌شود. به غیر از این مورد نباید خیلی انتظار جشن یا فستیوال خاص دیگری باشید.

 

 

فستیوال‌های مالدیو

 

 

پروازها
خط هوایی قطر از مهم‌ترین شرکت‌هایی است که مسافران ایرانی را با تور نوروز مالدیو 1400  به این کشور می‌رساند.

 

 

خط‌هوایی قطر برای سفر به مالدیو