بهترین کافه رستوران‌های ایروان برای میل کردن یک صبحانه خوشمزه

جاذبه‌های گردشگری ایروان
بهترین کافه رستوران‌های ایروان برای میل کردن یک صبحانه خوشمزه

همینطور که به تعداد گردشگرانی که هر ساله با تور ارمنستان به  ایروان سفر می‌کنند اضافه می‌شود، به همان نسبت تعداد رستوران‌ها و کافه‌های این شهر نیز در حال رشد است. با دانستن این موضوع، باید در نظر بگیرید که جاهای بسیار زیادی هستند که می‌توانید در این شهر، به آنها مراجعه کرده و صبحانه‌ای خوش مزه میل کنید. با این وجود پیدا کردن یک جای خیلی خوب، ممکن است انتخابی سخت در یک شهر غریب باشد، به همین خاطر ما به سراغ برترین‌ها رفته‌ایم و یک لیست از آن‌ها را برایتان در زیر ذکر می‌کنیم.

 


۱- Genacvale Pandok


اگر قصد دارید، زمان سفر به ایروان یک صبحانه قفقازی معرکه را امتحان کنید، بدون شک باید به سراغ Genacvale Pandok بروید. این رستوران چهار شعبه در کل شهر دارد که هر چهار تا همیشه مملو از جمعیت هستند و همین نشانه میزان محبوبیت آن در شهر است. البته در این محل می‌توانید صبحانه‌های معمول غربی یا حتی ترکیب نان و پنیر و خیار و گوجه را نیز سفارش دهید، اما با این حال خاچاپوری، این صبحانه معروف و محبوب قفقازی است که ستاره این رستوران نام می‌گیرد.

 

۷ رستوران ارزان و مقرون به صرفه در ایروان شهر کلیساهای تاریخی

 

 

Genacvale Pandok

 


آدرس یکی از شعبه‌ها: 23 Vahram Papazyan St, Kentron

 


۲- Crumbs Bread Factory


این مکان دنج و عالی، صبحانه‌هایی عالی، سالم، خوشمزه و به سبک و سیاق غربی‌ها آماده می‌کند که تقریبا تمامی مشتری‌هایی که به آن مراجعه کرده‌اند، از این مکان به تعریف و تمجید می‌پردازند. برای صبحانه می‌تواند سوپ، ساندویچ، انواع شِیک‌‌ها و البته نان‌های مختلف سفارش داد. نان‌های آمرکایی کاملا تازه هستند و در همین مکان پخت می‌شوند و با توجه به تنوع بالا، انتخاب میانشان، گاهی دشوار می‌شود.

 

 

Crumbs Bread Factory

 


آدرس: 37 Mesrop Mashtots Avenue

 


۳- Baguette & Co


از اسم این رستوران پر واضح است که با یک محل فرانسوی مواجهید. مکانی بسیار گرم و عالی که می‌توان در آن، انواع نان‌های باگت و شیرینی‌های مختلف را سفارش داد و به همراه انواع نوشیدنی‌های گرم مشغول خوردنشان شد. بهترین کار این است که ترکیب معروف Baguette & Co یعنی نان باگت، شیرینی رولت و تارت میوه آن را سفارش دهید، بدون شک پشیمان نخواهید شد.

 

بهترین رستوران‌های ایروان شهر کلیساهاو صومعه‌ها

 

 

Baguette & Co

 


آدرس: 20 Abovyan str

 


۴- The Green Bean


برای صرف صبحانه آن هم همراه خانواده، احتمالا The Green Bean یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما باشد. مکانی کاملا دوستانه با فضایی آرام و دست داشتنی که هم صندلی‌های بیرون نشین دارد و هم در سالن اصلی‌اش میزبان شما خواهد بود. قهوه و غذاهایی که در این مکان سرو می‌شود سالم، تازه و بسیار خوشمزه‌اند و حتما باید در این میان وافل‌های بلژیکی را امتحان کنید. در مورد دکور چوبی آن هم که حرفی برای گفتن نمی‌ماند، عالی، ساده و صمیمی.

 

 

The Green Bean

 


آدرس: 38 Isahakyan St

 


۵- Brioche Boulangerie


جای بامزه و زیبایی که از طراحی‌های کافه‌های معروف پاریسی برداشت شده و از دیگر جاهای معروف برای صبحانه در ایروان محسوب می‌شود. نوشیدنی‌های گرم این مکان همچون قهوه و چای عالی هستند و در کنارش برای صبحانه می‌توانید تخم مرغ، بیکن، انواع کیک و البته شیرینی‌های رولتی بسیار معروفش را سفارش دهید. میزها ی بیرون نشین Brioche Boulangerie عالی هستند و در محیطی بسیار خوب از شهر واقع شده‌اند، پس حتما غذای خود را بر روی این میزها میل کنید.

 

۸ مکان‌ فوق‌العاده که در سفر به ایروان باید از آن‌ها دیدن کنید

 

 

Brioche Boulangerie

 


آدرس: 31 Moskovyan

 


۶- کافه Louis Charden


از انتخاب‌هایی که می‌توانید به همراه کودکانتان به آنجا بروید. جایی که با کیک‌ها و شیرینی‌های رنگ و وارنگش و تم فرانسوی جذاب این کافه، دل هر کسی مخصوصا کوچک‌ترها را می‌برد. در کنار نوشیدنی‌های گرم متنوع از شیر و شیرکاکائو تا قهوه چای، می‌توانید انواع صبحانه‌ها از ساندویچ تا شیرینی‌های مختلف و حتی سوپ هم سفارش دهید. کافه‌ی Louis Charden، منوی کاملی برای صبحانه پیش روی شما می‌گذارد تا شما با صرف یک صبحانه عالی، روز فوق‌العاده‌ای را در سفر خود به ایروان پیش بگیرید.

 

 

کافه Louis Charden


آدرس: 11-19 Amiryan street

 

 


۷- کافه Malocco


Malocco یکی از معروف‌ترین شیرینی‌ فروشی‌های ایروان به حساب می‌آید که برای صبحانه نیز با کیک‌ها و شیرینی‌های خوشمزه و البته نوشیدنی‌های گرم انتظار شما را می‌کشد. واقعیت این است که اگر انتظار یک صبحانه کلاسیک را می‌کشید، Malocco انتخاب شما نیست، اما اگر قرار باشد یک کیک خوشمزه یا یک شیرینی عالی در کنار شیر، چای یا قهوه تازه میل کنید، بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود.

 

 

کافه Malocco

 


آدرس: 1 Tamanyan Street

۰۷ مرداد ۱۳۹۷

نظرات کاربران

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: