تور چین نوروز 99

با توجه به شیوع بیماری کرونا، تورهای خارجی که مرزهای کشور آن‌ها باز نشده‌اند، غیرقابل فروش بوده و صرفا جهت اطلاع مسافران قرار داده شده است.

درباره تور چین نوروز 99

تور چین نوروز 99

ایام عید به واسطه آب و هوای بسیار عالی چین می‌تواند زمان بسیار مناسبی برای سفر تور چین نوروز 99 به این کشور زیبا باشد. با توجه به رویش دوباره درختان و برپایی دوباره جشن‌ها و مراسمات مختلف در سطح شهرهای مهم و البته راحتی رفتن به دیوار بزرگ به واسطه اتمام فصل سرما، بهار فصلی ایده‌آل برای سفر به چین محسوب می‌شود.

چرا نوروز به چین سفر کنیم؟


تور نوروز چین پر از جاذبه‌های گردشگری متفاوت است که بخش زیادی از آن را بناها و اماکن باستانی‌اش شکل داده‌اند و همیشه برای سفر یکی از بهترین مناطق دنیا محسوب می‌شود. اما آب و هوای ایده‌آل این روزهای چین بهتر از هر زمان دیگری در این کشور خواهد بود. پس چه بهتر که سال نو و نوزایی جهان را با تور چین نوروز 99 در کشوری جشن بگیرید که با مراسم‌های کوچک و بزرگ این تولد دوباره را در تمام کشورش جشن می‌گیرد.

 

 

 

بهترین زمان خرید تور چین نوروز 99

به‌طور طبیعی برای تورهای چین با شروع فصل زمستان، خرید تور چین نوروز ۹۹ شروع می‌شود. بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر با بهترین امکانات و شرایط برنامه‌ریزی می‌کنند. بهتراست بدانید ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور چین 99  است. البته استقبال از سفر به تورهای ترکیبی تایلند همیشه زیاد است به همین دلیل به علاقمندان به این سفر پیشنهاد می‌دهیم به‌منظور طی شدن مراحل اخذ ویزا از سفارت چین در تهران برای خرید تور چین نوروز ۹۹ در اولین فرصت اقدام کنند. واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز با بهترین خطوط‌هواپیمایی و برنامه‌ریزی برای تفریحات ویژه‌ به‌سرعت تکمیل می‌شود و در بعضی اوقات پرواز خالی به سوی مقصد موجود نیست و به‌طور طبیعی هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر شویم، فراهم آوردن شرایط مناسب سفر و یا این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز چین 99 اقدام کنید. اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، تلاش شده تا آخرین تاریخ مناسب برای سفر، شما بتوانید با برنامه‌های تور نوروز ۹۹ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به چین:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور چین است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در چین و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از اسفندماه نسبت به خرید تور نوروز چین اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور نوروز چین در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران چین است که معمولا مسافران پس از برگزاری مراسم تحویل سال، برای حضور در تور چین نوروز و سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت می‌گذارند که در این حالت می‌توانند تا زمانی‌که پروازها به‌سوی چین جا داشته باشند و برای امور اداری دریافت ویزا فرصت باقی مانده باشد، نسبت به خرید تور اقدام کنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز چین ۹۹ می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است.  با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و پس از طی شدن امور اداری ویزا، نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 


آب و هوای چین


آب و هوای چین به قدری در زمان برگزاری تور نوروز چین ۹۹  ایده‌آل است که هزینه‌ی سفر تور چین به طور کلی در این روزها و روزهای منتهی به بهار و ماه‌های اولیه این فصل، گران‌تر از دیگر فصول سال خواهد بود. میانگین دما در بیشتر مناطق این کشور بین ۱۰ تا ۲۲ درجه خواهد بود، پس هنگام سفر با تور چین نوروز یک ژاکت گرم در چمدان خود بگذارید.

 

 

شهر ممنوعه‌ی چین

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در چین


یکی از جذاب‌ترین فستیوال‌هایی که در اواخر نوروز هم‌زمان با تور چین نوروز ۹۹ برگزار می‌شود فستیوال Qingming است که به بهانه بهار در جای جای چین برپا می‌شود. در دو روز فرصت برپایی این جشن همه جا پرواز بادبادک‌ها را خواهید دید و مردم به جشن و پایکوبی در شهرها می‌پردازند.

 

 

فستیوال Qingming در چین

 

 

غذا و خوراکی‌ها در چین

برخلاف تصور همیشگی از غذاهای چین، اما شما در واقع با دنیایی از غذاهای متنوع روبه‌رو می‌شوید. درست است که اینجا به کم‌پخته شدن غذاها اعتقاد دارند، اما برای هر ذائقه‌ای هم غذا دارند. در اینجا می‌توانید همانند غذاهای غربی، گوشت‌های سرخ شده و یا سبزیجات سوخاری شده ر ا امتحان کنید و یا غذاهای دریایی نیمه‌پخت و کمی خام.

 

 

غذا و خوراکی‌های چین

 

گنگ بائو غذایی است که در همه‌ی نواحی چین طرفداران خاص خودش را دارد. این غذا نوعی مرغ کبابی تند است که با انواع آجیل، بخصوص بادام زمینی مخلوط می گردد. برای تهیه ی این غذا مرغ را تکه تکه کرده و کبابی می کنند و سیب‌زمینی، ذرت و سیر را به آن اضافه می‌کنند. مرغ گنگ بائو  یکی از خوشمزه‌ترین و مشهورترین غذاهای چینی است، سس مخصوص بسیار شیرینی دارد که طعم مرغ را متفاوت می‌کند. همین سس شیرین و نحوه پخت متفاوت مرغ است که این غذا را از محبوب‌ترین غذاهای چین کرده است.

 

پروازهای چین


خطوط هوایی امارات، ماهان‌ایر،عمان‌ایر و قطرایرویز از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز چین 99 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی عمان‌ایر برای سفر به چین

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: