درباره تور چین نوروز 97

تور چین نوروز 97

ایام عید به واسطه آب و هوای بسیار عالی چین می‌تواند زمان بسیار مناسبی برای سفر به این کشور زیبا باشد. با توجه به رویش دوباره درختان و برپایی دوباره جشن‌ها و مراسمات مختلف در سطح شهرهای مهم و البته راحتی رفتن به دیوار بزرگ به واسطه اتمام فصل سرما، بهار فصلی ایده‌آل برای سفر به چین محسوب می‌شود.

چرا نوروز به چین سفر کنیم؟
تور نوروز چین پر از جاذبه‌های گردشگری متفاوت است که بخش زیادی از آن را بناها و اماکن باستانی‌اش شکل داده‌اند و همیشه برای سفر یکی از بهترین مناطق دنیا محسوب می‌شود. اما آب و هوای ایده‌آل این روزهای چین بهتر از هر زمان دیگری در این کشور خواهد بود. پس چه بهتر که سال نو و نوزایی جهان را با تور چین نوروز 97 در کشوری جشن بگیرید که با مراسم‌های کوچک و بزرگ این تولد دوباره را در تمام کشورش جشن می‌گیرد.

 

 

 


آب و هوا
آب و هوای چین به قدری در زمان برگزاری تور نوروز چین ۹۷  ایده‌آل است که هزینه‌ی سفر تور چین به طور کلی در این روزها و روزهای منتهی به بهار و ماه‌های اولیه این فصل، گران‌تر از دیگر فصول سال خواهد بود. میانگین دما در بیشتر مناطق این کشور بین ۱۰ تا ۲۲ درجه خواهد بود، پس هنگام سفر با تور چین نوروز یک ژاکت گرم در چمدان خود بگذارید.

 

 

شهر ممنوعه‌ی چین

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
یکی از جذاب‌ترین فستیوال‌هایی که در اواخر نوروز هم‌زمان با تور چین نوروز ۹۷ برگزار می‌شود فستیوال Qingming است که به بهانه بهار در جای جای چین برپا می‌شود. در دو روز فرصت برپایی این جشن همه جا پرواز بادبادک‌ها را خواهید دید و مردم به جشن و پایکوبی در شهرها می‌پردازند.

 

 

فستیوال Qingming در چین

 

پروازها
خطوط هوایی امارات، ماهان‌ایر و عمان ایر از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز چین 97 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی عمان‌ایر برای سفر به چین