تور هند نوروز 1401

درباره تور هند نوروز 1401

تور هند نوروز 1401

هند به خودی خود جاذبه‌های فراوانی دارد که می‌توان تمام سال آن را به گرشگران برای سفر پیشنهاد کرد، اما ایام عید با توجه به مغایرت آن با جشن سال نوی هندی، زمانی ایده‌آل برای سفر با تور هند نوروز 1401 به نظر می‌رسد. می‌توان این سفر را به بمبئی ترتیب داد یا به سواحل گوا یا اینکه با یک تور ترکیبی به شهرهای مهم این کشور پهناور سرک کشید.

چرا نوروز به هند سفر کنیم؟


یکی از مقاصد گردشگری که مسافران زیادی از سراسر دنیا دارد، تور نوروز هند است که به لطف تنوع آب و هوایی آن هرگز از مسافر خالی نخواهد بود. اما  ابن روزها در هند و برای مسافران تور هند نوروز 1401  ایام مهمی محسوب می‌شود و جشن‌های ریز و درشت زیادی در آن برپا خواهد شد. سفر به بخش‌های مختلف این کشور با تور هند می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از تعطیلات شما رقم بزند و دیدار از جاذبه‌های گردشگری هند برایتان مجموعه‌ای از تجارب ارزشمند از پیشینه‌ی این کشور در کنار خاطراتی خوش از تفریحات متنوع آن به ارمغان بیاورد.

 

 

 

بهترین زمان خرید تور هند نوروز 99

به‌طور طبیعی برای تورهای هند با شروع فصل زمستان، خرید تور هند نوروز ۱۴۰۱ شروع می‌شود. بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر با بهترین امکانات و شرایط برنامه‌ریزی می‌کنند. بهتراست بدانید ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور هند 1401  است. البته استقبال از تور هند 1401 همیشه زیاد است به همین دلیل به علاقمندان به این سفربه‌خصوص مسافران مثلث‌طلایی (دهلی، آگرا و جیپور)  پیشنهاد می‌دهیم به‌منظور طی شدن مراحل اخذ ویزا از سفارت هند در تهران برای خرید تور هند نوروز ۱۴۰۱ در اولین فرصت اقدام کنند. واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز با بهترین خطوط‌هواپیمایی و برنامه‌ریزی برای تفریحات ویژه‌ به‌سرعت تکمیل می‌شود و در بعضی اوقات پرواز خالی به سوی مقصد موجود نیست و به‌طور طبیعی هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر شویم، فراهم آوردن شرایط مناسب سفر و یا این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز هند 1401 اقدام کنید. اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، تلاش شده تا آخرین تاریخ مناسب برای سفر، شما بتوانید با برنامه‌های تور نوروز ۱۴۰۱ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به هند:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور هند است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در هند و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از اسفندماه نسبت به خرید تور نوروز هند اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران هند است که معمولا مسافران پس از برگزاری مراسم تحویل سال، برای حضور در تور هند نوروز و سفر برنامه‌ریزی می‌کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت می‌گذارند که در این حالت می‌توانند تا زمانی‌که پروازها به‌سوی هند جا داشته باشند و زمان برای اقدام اداری دریافت ویزا دیر نباشد نسبت به خرید تور اقدام کنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز هند ۱۴۰۱ می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و پس از طی شدن امور اداری ویزا، نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 

آب و هوای هند


اسفند و فروردین وقتی هنوز در بخش‌های زیادی از ایران، زمستان رخت بر نبسته، آب و هوای هند نسبتا گرم است و یکی از بهترین ماه‌های خود را سپری می‌کند، به همین دلیل به گردشگران تور نوروز هند ۱۴۰۱ پیشنهاد می‌شود که این زمان را برای سفر انتخاب کنند البته با توجه به پهناوری این کشور، شهرهای مختلف دمای متفاوتی را به خود می‌بینند.

 

 

تاج‌محل ؛ جاذبه‌ی گردشگری هند

 

 

برای مثال جاذبه‌های گردشگری بمبئی شما را به شهری خشک و با دمای نسبتا متعادل می‌برد در صورتی که جاذبه‌های گردشگری گوا را در آب و هوایی مرطوب و گرم ساحلی تجربه می‌کنید و کاملا آماده برای شنا و ورزش‌های آبی است.به هرحال هر مسافری که واد هند می‌شود مشتاق به دیدار مثلث طلایی هند است، یعنی تلاش می‌کند تا برای دیدن جاذبه‌های گردشگری دهلی ، جاذبه‌های گردشگری آگرا و جاذبه‌های گردشگری جیپور حتما برنامه‌ریزی کند.

 

 

زیبایی‌های طبیعی هند

 

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در هند


با تور هند نوروز می‌بینید در بخش‌های بسیار کوچکی از هند، مردم این کشور نوروز را نیز جشن می‌گیرند اما دو چند فستیوال و جشن بزرگ در این ایام برگزار می‌شود. اگر با تور هند نوروز ۱۴۰۱ در اواخر اسفند سفر کنید ، شاهد جشن هلیکا داهان و جشن رنگ‌ها خواهید بود. جشن رنگ‌ها یکی از جذاب‌ترین و معروف‌ترین جشن‌های ملی هند محسوب می‌شود. سال نوی هندی هم ۸ فروردین آغاز می‌شود که خود جذابیتی دوچندان به سفر نوروزی شما خواهد داد.

 

 

فستیوال رنگ‌ها در هند

 

 

غذا و خوراکی‌های هند

همیشه تصور همه‌ی مسافران هند این است که فلفل، لذت خوبی از طعم غذاها نمی‌دهد. اما واقعیت این نیست و در هندوستان آنقدر غذاها خوشمزه هستند که شما با فلفل هم آشتی می‌کنید. از ۱۳ غذای مشهور هندی در دهلی حتما امتحان می‌کنید؛ مرغ کره‌ای، انواع کباب‌ها و پاراتاس.

 

 

غذا و خوراکی‌های هند

 

 

فکر نکنید همه‌ی خوشمزه‌ها‌ی ویژه در غذاهای هندی است، دسرهای متفاوت اینجا از آن مزه‌هایی است که تا همیشه به خاطر می‌سپارید. در هند کولفی، یک نوع بستنی خاص است که در آن از مقدار زیادی پسته استفاده و در طعم‌های مختلف سرو می‌شود.البته غذاهای هند یک شهرت دیگر دارد که بسیاری از آنها فقط در خیابان‌ها پخته و سرو می‌شوند و اتفاقا هم بسیار خوشمزه و خوردنی هستند. از ۹ غذای خیابانی هند که شما را عاشق فلفل می‌کند ، حتما رول‌های کاتی یا آلو تیکی را امتحان کنید.

 


پروازهای هند


خطوط هوایی ماهان‌ایر، عمان‌ایر، تابان و معراج از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید با تور نوروز هند 1401 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به هند

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نورزی به هند

برای سفر با تور نوروز هند باید ویزای ورود به این کشور را دریافت کرد. برای دریافت ویزا از سفارت هند در ایران ارائه‌ی مدارک زیر الزامی است:

  • اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار
  • کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت‌ملی
  • ۲ قطعه عکس ۵*۵