تور باکو نوروز 99

با توجه به شیوع بیماری کرونا، تورهای خارجی که مرزهای کشور آن‌ها باز نشده‌اند، غیرقابل فروش بوده و صرفا جهت اطلاع مسافران قرار داده شده است.

درباره تور باکو نوروز 99

تور باکو نوروز 99

پایتخت آذربایجان یکی از شهرهای نزدیک به ایران است که می‌توان با هزینه‌ای کم در تور باکو نوروز 99 ایام عید را در کنار مردم محلی جشن گرفت. باکو هم همچون شهرهای مختلف ایران ایام نوروز، فرار رسیدن سال نو را جشن می‌گیرند و در این روزها با جشن‌ها و فستیوال‌های کوچک و بزرگ میزبانی عالی برای شما خواهند بود. در تعطیلات از آب و هوای مطبوع بهاری این شهر لذت برده به سراغ اجراهای فوق‌العاده‌ی هنرمندان ترک و ایرانی بروید.

چرا نوروز به باکو سفر کنیم؟

دلایل بسیاری برای سفر نوروزی با تور باکو نوروز 99 وجود دارد. دلایلی که شاید برای خیلی‌ها این شهر را به بهترین مقصد برای ایام تعطیلات بدل کند. تور نوروز باکو یکی از نزدیک‌ترین شهرهای گردشگری به ایران است که از نظر هزینه سفر و هزینه حضور در آن، بسیار ارزان تمام می‌شود. از طرفی بسیاری از اهالی آذربایجان همچون ایرانی‌ها نوروز را جشن می‌گیرند و به همه پیشنهاد می‌کنند که در جشن های نوروز در باکو شرکت کنند، چرا که در سراسر این سرزمین، جشن‌های کوچک و بزرگ زیادی برپا می‌شود. نزدیکی فرهنگ، مردمی خونگرم و خیابان‌های آراسته برای جشن، تنها بخشی از دلایل سفر با تور نوروز باکو ۹۹ به این شهر زیبا در ایام تعطیلات است.

 

 

 

بهترین زمان خرید تور باکو نوروز 99

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ اسفند تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور باکو نوروز 99 خریداری می‌شود.  واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی با امکانات به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز باکو 99 اقدام کنید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به باکو:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور نوروز باکو است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در باکو و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از نیمه‌ی اسفندماه نسبت به خرید تور باکو نوروز 99  اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور باکو نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران باکو است که معمولا علاقمند هستند که پس از برگزاری مراسم تحویل سال سفر کنند. به‌این منظور هم برای حضور در تور نوروز باکو ۹۹ می‌‌توانند در هفته‌ی ابتدایی تعطیلات نسبت به خرید اقدام کنند و هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت بگذارنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور باکو نوروز ۹۹  می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 

آب و هوای باکو در نوروز

باکو زمستان‌های نسبتا سختی دارد و اوایل بهار است که آرام آرام گل‌ها جوانه زده، طبیعت جانی دوباره می‌گیرد. این شهر به معنای واقعی کلمه نوزایی را تجربه می‌کند و با هوای خنک و مطبوعش، یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر همراه تور باکو نوروز محسوب می‌شود.

 

 

آب و هوای باکو

 

در مجموع باید گفت اگر اهل هوای گرم و شرجی تابستان نباشید، اول بهار بهترین زمان سفر با تور نوروز باکو 99 است که می‌توانید به تماشای جاذبه های گردشگری باکو هم بروید.

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه نوروز در باکو

وقتی با تور باکو نوروز ۹۹ همراه می‌شوید، می‌بینید باکو در این ایام همچون ایران تماما برای نوروز آماده می‌شود. حتی تبلیغات سفر به این کشور نیز حول محور این جشن می‌چرخد و گردشگران بسیاری از کشورهای مختلف برای تجربه سال نوی میلادی با تور باکو به این شهر می‌آیند!

 

 

فستیوال های نوروزی در باکو

 

 

از جمله خوبی‌های فستیوال نوروز در باکو جشن‌های کوچک و بزرگ در سطح شهر و اجرای هنرمندان متنوع ترک و بعضا هنرمندان ایرانی در این شهر است.

 

غذا و خوراکی‌های باکو

شاید بی‌اغراق باید نوروز 99 را میهمان باکو باشید ، علاوه بر میهمانی‌های خیابانی شما غذاهای ویژه‌ی نوروز را هم می‌توانید بخورید و با طعم خوشمزه‌ی غذاهای ترکی آشنا شوید. در اینجا هم همانند ایران، روز اول عید پلو  ماه می‌خورند. پلو در باکو با ترکیبات مختلفی در دیس‌هایی بزرگ با ماهی و یا حتی با گوشت‌های طعم‌دار شده تزئین می‌شود.

 

 

 

غذا و خوراکی‌های باکو

 

 

اما مهم‌ترین غذای محلی که باید امتحان کنید بشقاب‌هایی با ترکیب پلو ، آلو و مغزهایی مثل بادام، گردو و آلو هستند. این پلو با خورش‌‌های جذابی با طعم انار و حتی  دیزی‌های سنتی در ظرف‌های سفالی سرو می‌شوند. اینجا هم البته کباب‌های سیخی بره و شیشلیک‌های جذاب و خوردنی دارد که طعم آنها فراموش نشدنی است.

 

پروازها به باکو

خطوط هوایی آذربایجان ایرلاینز و ماهان‌ایر شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید با تور باکو نوروز 99 به این شهر می‌برند.

 

آذربایجان ایرلاینز

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به باکو

برای سفر با تور نوروز باکو شهروندان ایرانی نیاز به دریافت ویژا ندارند، اما باید اصل گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار را همراه داشته باشند.

 

سوالات متداول درباره تور باکو نوروز 99

 

آب و هوای باکو در نوروز چگونه است؟

دمای هوای باکو در نوروز 99 بین ۵ تا ۱۵ درجه‌ی سانتی‌گراد متغیر خواهد بود و هوای بهاری به تدریج در آن فراگیر می‌شود و بارش‌ها در این فصل کمتر از ۴ روز در ماه خواهد بود.

 

تور نوروزی باکو با چه ایرلاینی برگزار می‌شود؟

پروازهای ایران ایر مسافران ایرانی را در نوروز 99 از تهران به باکو خواهد رساند. همچنین این پروازها به مقصد تبریز نیز انجام خواهد شد.

 

چه برنامه‌هایی در نوروز برای باکو در نظر گرفته شده است؟

جشن چهارشنبه سوری، جشن تحویل سال از مراسم‌های کهنی هستند که در باکو نیز برگزار می‌شوند و همچنین از اولین تا آخرین روز تعطیلات نوروزی برنامه‌های شاد و مفرح برای ایرانیان حاضر در باکو برگزار خواهد شد.

قیمت نقدی تور (هر نفر):
تعداد مسافران:
تعداد ماه‌های بازپرداخت:
فاصله هر قسط (ماه):
مجموع تسهیلات:
مجموع بازپرداخت تسهیلات:
مبلغ هر قسط: