تور استانبول نوروز 97

درباره تور استانبول نوروز 97

تور استانبول نوروز 97

شهرهای مختلف ترکیه در ایام نوروز میزبان ایرانیان بسیاری هستند که به واسطه نزدیک این کشور به ما راهی این نقطه در مرز آسیا و اروپا می‌شوند. در این روزها برنامه‌های متعدد فارسی در پایتخت به اجرا در می‌آید و آب و هوا نیز کمک می‌کند به راحتی به مراکز مهم گردشگری و جاذبه‌های خاص استانبول مراجعه کرده و از آن لذت ببرید. نوروز از همه نظر یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به ترکیه مخصوصا استانبول محسوب می‌شود.

چرا نوروز به استانبول سفر کنیم؟

هوای بهاری پایتخت ترکیه یکی از بهترین زمان‌ها برای تجربه تور استانبول نوروز 97 و سفر به این شهر زیبا محسوب می‌شود. زمانی که آرام آرام همه چیز برای ورود گردشگران آماده می‌شود و بسیاری از برنامه‌هایی که در زمستان تعطیل شده بودند، بازگشایی مجدد می‌شود. ترکیه با توجه به نزدیکی با ایران میزبان که همیشه میهمانان زیادی را با تور استانبول پذیرایی می‌کند به‌خوبی می‌داند که مسافران ایرانی زیادی با تور نوروز استانبول به این شهر می‌آیند و به همین دلیل برنامه‌های متعدد فارسی زیادی پیش‌بینی شده است که خود به جذابیت‌های حضور در این شهر در اولین روزهای سال نو می‌افزاید. و مشتاقان دیدار از جاذبه‌های گردشگری استانبول را بیشتر می‌کند.

 

 


آب و هوا
آب و هوای این شهر در ایام  تور استانبول نوروز ۹۷  بهاری و لذت بخش است. همچون دیگر ایام سال، در این روزها هم احتمال بارندگی می‌رود اما دیگر دمای هوا از سرمای زمستان بیرون آمده و طبیعت جانی دوباره می‌گیرد. و می‌توانید در ۶ پارک دیدنی استانبول بهار را از نردیک حس کنید و البته بعد از آن به یکی از رستوران‌های لوکس استانبول بروید و یکی از ۱۰ غذایی که باید در استانبول بخورید امتحان کنید و خاطره‌ای خوش بسازید. این زمان یکی از بهترین مواقع سفر به استانبول است.

 

 

استانبول

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
سفرهای دریایی دوباره رونق گرفته تفریح‌های دریایی تنگه‌ی بسفر شروع به کار کردند و آرام آرام برنامه‌های جذاب در جای‌جای شهر برپا می‌شود همزمان با تور استانبول نوروز ۹۷ می‌توانید به جزایر استانبول بروید و از آرامش و زیبایی بی‌نظیر این مناطق بدون خودرو لذت ببرید. برنامه‌های نوروزی بسیاری نیز در بخش‌های مختلفی از شهر به واسطه حضور تور استانبول نوروز در نظر گرفته می‌شود که از جذابیت‌های سفر نوروزی به استانبول محسوب خواهد شد. اگر از برنامه‌های فارسی این ایام در ترکیه خسته شدید باید در نظر بگیرید که از ۲۶ مارس که تقریبا اواسط عید و سفر شما با تور نوروز استانبول 97 می‌شود، نمایشگاه بین‌المللی باغ لاله‌ی این شهر نیز به روی عموم باز می‌شود و شما می‌توانید به دیدن این باغ زیبا بروید.

 

 

جشنواره لاله‌ها در استانبول

 

خوشبختانه در این ایام هنوز مسافرین خارجی بسیاری به ترکیه سفر نکرده‌اند، پس شلوغی زیادی برای دیدن نخواهید دید و مهم‌تر اینکه، هنوز تخفیف‌های گسترده‌ای برای این بخش‌ها به مراجعه کنندگان داده می‌شود. اگر درون بازارهای سنتی استانبول  و یا مراکز خرید مشهور استانبول را نیز خوب بچرخید، خواهید دید با تغییر فصل تخفیف‌های بسیاری بر سر در فروشگاه‌ها زده شده که شما را برای خریدی جذاب دعوت می‌کند.

 

پروازها
خطوط هوایی تابان‌ایر، ماهان‌ایر و آسمان‌ایر از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور استانبول نوروز به اینجا می‌رسانند.

 

 

خط‌هوایی ماهان برای سفر به استانبول