درباره تور گرجستان نوروز 97

تور گرجستان نوروز 97

گرجستان کشوری است که مردمانش، خود نیز نوروز را جشن می‌گیرند. در این ایام که آب و هوای این کشور آسیایی-اروپایی به یکی از بهترین شکل‌ها خود در می‌آید و طبیعت فوق‌العاده گرجستان جانی دوباره می‌گیرد، وجود جشن‌ها و مراسمات مختلفی که به پاس نوروز برگزار می‌شود می‌تواند خاطره‌ای فوق‌العاده از این کشور برایتان رقم بزند.

چرا نوروز به گرجستان سفر کنیم؟
تور نوروز گرجستان شما را به نقطه‌ای از جهان می‌برد که به واسطه قرار گرفتن بین آسیا و اروپا، و همچنین مناطق مختلف آب و هوایی، گونه‌های مختلف گیاهی، وجود غارها، آبشارها و دریاچه‌های بزرگ و در کل جاذبه‌های گردشگری گرجستان یکی از مهم‌ترین مقاصد گردشگری دنیا است.

 

 

 

 

گرجی‌ها مانند ما ایرانی‌ها نوروز باستانی را جشن می‌گیرند بنابراین تمام رسوم آن را از جمله چیدن هفت‌سین، جشن و پایکوبی و دید و بازدید به جا می‌آورند. حتی اولین روز فروردین نیز تعطیل رسمی در این کشور اعلام می‌شود. پس چه بهتر که اگر قرار است نوروز به کشوری زیبا با جاذبه‌های دیدنی بکر و بی‌نظیر بروید، با تور گرجستان نوروز 97 به محلی بروید که خود آن‌ها نیز عید را جشن می‌گیرند.

 

آب و هوا
وقتی با تور گرجستان سفر می‌کنید، می‌بینید آب و هوای اینجا در بهار مرطوب و معتدل بوده و بسیار دلچسب و زیبا است به طوری که خود گرجی‌ها بهار را بهترین زمان سفر به کشورشان می‌دانند. اگر چه بخش‌های مختلف این کشور و آب و هوایی متفاوت به خود می‌بیند، با این حال بهار می‌توان سرزندگی و نوزایی را در هوا و طبیعت این کشور به خوبی در تور نوروز گرجستان ۹۷ درک کرد و از آن لذت برد. بهترین زمان است که از ۱۰ تفریح‌ رایگان تفلیس لذت ببرید.

 

 

گرجستان

 


فستیوال‌ها و برنامه‌ها  ویژه در زمان نوروز
شاید همانطور که گفته شد خود نوروز مهم‌ترین فستیوال تور گرجستان نوروز باشد. در همه‌ جای این کشور می‌توانید سفره‌های هفت‌سین را ببینید، موسیقی‌ها را بشنوید و مردم را ببینید که با رویی خوش به پیشواز میهمانان می‌روند. جشن‌ها و برنامه‌های موسیقیایی بسیاری در زمان تور گرجستان نوروز ۹۷ برگزار می‌شود که می‌توانید به دیدن آن‌ها رفته و شب‌هایی پرخاطره را برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید. اگر در این مدت در پایتخت اقامت دارید که حتما به فستیوال‌های تفلیس هم سر بزنید و برای خرید سوغاتی نگاهی هم به مراکز خرید تفلیس بیاندازید.

 

 

 

فستیوال‌های نوروزی در گرجستان

 

 

پروازها
خطوط هوایی امارات، قشم‌ایر و زاگرس از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید به تور نوروز گرجستان 97 می‌رسانند.

 

 

خط‌هوایی قشم‌ایر برای سفر به گرجستان