درباره تور لحظه آخری گرجستان

تور لحظه آخری گرجستان

وقتی صحبت از تور لحظه آخری گرجستان می‌شود، منظور سفرهایی است که به واسطه رسیدن به تاریخ سفر و خالی بودن چند جای محدود، با قیمت پایین‌تری عرضه می‌شود و مسافران می‌توانند با خرید آن از تخفیفی فوق‌العاده بهره ببرند. این تخفیف به هیچ وجه در کیفیت خدمات تور تاثیری نداشته و سفر شما به این کشور زیبا تماما مطابق با سفری خواهد بود که به صورت عادی خریداری شده است. در نظر داشته باشید که که تاریخ حرکت این گونه سفرها، نزدیک به روز اخذ تور بود و با توجه به محدودیت نفرات، بهترین گزینه برای سفرهای مجردی یا زوجینی می‌باشد که بار سفر خود را از قبل بسته‌اند.

تور لحظه آخری گرجستان

این روزها تور لحظه آخری نامی آشنا برای علاقه‌مندان به سفر و گردش است. تورهایی که با عنوان لحظه آخری به فروش می‌رسند به دلیل نزدیک شدن به تاریخ برگزاری در مقایسه با دیگر بسته‌های مسافرتی از قیمت پایین‌تری برخوردار هستند. خدماتی که در تورهای لحظه آخری ارائه می‌شوند عینا مثل تورهای دیگر بوده و در عوض قیمت پایین‌ترین دارند. پس مسافرانی که برنامه زمانی آزادی داشته و در مورد تاریخ سفر خود نیاز به هماهنگی‌های قبلی به دلیل شرایط کاری و غیره ندارند، رزرو تور لحظه آخری گرجستان بهترین انتخاب برای داشتن سفری ایده‌آل خواهد بود.

گرجستان

 گرجستان حالا رفته رفته به یکی از مناطق گردشگرپذیر دنیا بدل می‌شود و با پیشرفت‌های قابل توجهش در امر زیرساخت‌ها، امکانات بسیار خوبی نیز در اختیار مسافرین تور گرجستان می‌گذارد. فرهنگ و آداب و رسوم این مردم بسیار نزدیک به ماست و از این بابت زیبایی‌های سفر برایمان دو چندان می‌شود. کشوری زیبا که جاذبه‌های طبیعی‌اش آنقدر زیاد است که به هیچ وجه در یک سفر نمی‌گنجد و آنقدر بناهای تاریخی زیبا با معماری تلفیقی دارد که باید برای دیدن همه‌شان، باید بارها به این منطقه فوق‌العاده سفر کرد.

 

سفر به گرجستان در لحظه آخر

گرجستان

تور لحظه آخری گرجستان ، حاوی تخفیف‌های ویژه‌ای در سفر خواهد بود که بر اساس هتل‌های مختلف این میزان از ۳۰ تا بیش از ۵۰ درصد صرفه‌جویی به دنبال خواهد داشت. بسته به زمانی که شما متوجه این تورها خواهید شد، مدت باقی مانده تا سفر متغیر است اما در نظر داشته باشید که همچون اسم این نوع تورها، روز حرکت تور به روزی که شما آن را خریداری نموده‌اید بسیار نزدیک خواهد بود. اما همانطور که گفته شد شما از تمامی امکانات یک تور گرجستان بدون کوچک‌ترین کم و کاستی بهره خواهید برد.

 

 در گرجستان از کجا خرید کنیم؟

تفلیس که مقصد اصلی سفر  در تور گرجستان لحظه آخری به حساب می‌آید، چندین مرکز خرید جذاب و عالی دارد. بدون شک برای اینکه بدانیم در تفلیس از کجا خرید کنیم؟ بهتر است به تفلیس مال مراجعه کنیم. این مرکز خرید که کمی در حومه شهر قرار دارد، بیش از ۱۰۰ فروشگاه مختلف در برندهای مهم را میزبانی می‌کند.  فروشگاه‌هایی از برندهای جهانی و تولیدات داخلی به همراه یک هایپرمارکت بزرگ، سینما، چند رستوران و ... . ایست پوینت دیگر مرکز خرید تفلیس است که با معماری جذاب خود و البته نزدیکی به مرکز شهر، طرفداران زیادی دارد.

مرکز خرید تفلیس مال

اگر چه این مرکز خرید از مساحت کم‌تری نسبت به تفلیس مال برخوردار است، با این حال تعداد بیشتری نزدیک به ۱۵۰ فروشگاه را میزبانی می‌کند و سالن سینمای سه بعدی، سالن بولینگ، فروشگاه‌های همراه تجهیزات بازی کودکان و ... را در خود دارد. برای مسافران تور گرجستان لحظه آخر که اهل خرید پوشاک با کیفیت هستند، ایست پوینت مکان بسیار خوبی قلمداد می‌شود و در نهایت به بازار درای بریج مارکت هم اشاره می‌کنیم؛ یک بازار شلوغ و دلچسب در حوالی میدان آزادی که در دو روز آخر هفته بازگشایی می‌شود و انواع تولیدات محلی و کارهای دستی هنری را می‌توانید در آن‌ها تهیه کنید. 

در گرجستان از کجا دیدن کنیم؟

اگر نمی‌خواهید در تور گرجستان تنها به تفلیس بسنده کنید، دیدنی‌های طبیعی و بناهای بسیاری در سراسر این سرزمین بسیار زیبا وجود دارد که تشنه‌ی دیده‌ شدن هستند. کوه قازبگی یکی از این جاذبه‌های طبیعی به شمار می‌رود. یا شهر سنگی اوپلیستسیخه که از بزرگ‌ترین شهرهایی در طول تاریخ است که در دل صخره‌ها ساخته شده. Gergeti Trinity در بالای کوه قازبگی، شهر باتومی و ... تنها بخشی از این زیبایی‌های هستند.

دیدنی های گرجستان

 با این حال اولین و مهم‌ترین مقصد در تور لحظه آخر گرجستان تفلیس خواهد بود. در این شهر می‌توانید با رفتن به محله‌ی قدیمی جلوه‌های بسیار زیبایی از زندگی مردم گرجی را ببینید. دیدن از قلعه‌ی ناریکالا یکی از واجبات سفر به تفلیس است. این شهر دیدنی‌های بسیاری دارد، اما مهم این است که فراموش نکنید برای دیدن آن نیاز نیست سختی زیادی به خود دهید، حتی قدم زدن در خیابان‌های سنگ‌فرش این شهر و سر چرخاندن میان معماری اصیل آن، یکی از لذت‌بخش‌ترین زمان‌های سفرتان را شکل می‌دهد.