تور صربستان نوروز 97

درباره تور صربستان نوروز 97

تور صربستان نوروز 97

طبیعت زیبا و دلربایی که از دشت‌های وسیع شروع می‌شود و یک‌سر به کوه‌های سر به فلک کشیده و یک‌سر دیگر به دریاچه‌های زیبا متصل می‌شود، شاید در هیچ‌کجای دنیا به این زیبایی و بکری و تازگی وجود نداشته باشد. فصل بهار و شروع نوشدگی و تازگی طبیعت، قطعا یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به زیباترین نقطه‌ی اروپاست. به‌خصوص در روزهایی که این کشور میزبان گردشگران دنیا است و زیبایی طبیعت، شگفتی‌های معماری ساخت بشر و دیدنی‌های تاریخی از جنگ‌های پی‌ در‌ پی رها شدن و تور صربستان نوروز 97 هم برای این لذت برقرار شده است.

چرا نوروز به صربستان سفر کنیم؟

بهار زمانی است که آرام آرام سرمای شهرهای مختلف از این کشور شرق آسیایی رخت بر می‌بندد و با ورود توده‌ هوای گرم، طبیعت زیبای صربستان جانی دوباره می‌گیرد. با همین تغییر آب و هوا باعث می‌شود به راحتی و بدون تحمل شلوغی‌های فصل تابستان با تور صربستان نوروز 97 به راحتی در شهر گردش کرد و از جاذبه‌های گردشگری آن دیدن کرد.

 

 

صربستان در نوروز

 

 

مخصوصا اینکه ایام عید، با آب شدن برف‌ها در شهرهای کوچک نوروز صربستان فستیوال‌ها و جشن‌های کوچک محلی برگزار می‌شود و مردم نوزایی طبیعت را به شکل‌های مختلف جشن می‌گیرند.

 

آب و هوای صربستان در ایام نوروز

هوای بهاری اولین روزهای فروردین در صربستان نوروز کمی متغیر است. با اینکه سرمای شدید زمستان از شهرهای این کشور بیرون رفته اما هنوز هوا به اندازه‌ی بهار ایران گرم نشده است، مضاف اینکه بسته به هر روز و ورود توده‌ هوای مختلف ممکن است هوا هم‌زمان با تور نوروز صربستان 97 گرم‌تر  از روز قبل یا سردتر باشد. اما بارندگی‌ها در این ایام در کم‌ترین حالت خود قرار دارد.

 

 

طبیعت صربستان در نوروز

 

 

فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در نوروز صربستان

متاسفانه  در روزهای تور صربستان نوروز ۹۷ هیچ جشن یا فستیوال مهمی در این کشور برگزار نمی‌شود اما همانطور که گفته شد، در شهرهای مختلف جشن‌های کوچک بسیاری برپا می‌شود و مردم در تور نوروز صربستان ۹۷ جشن می‌گیرند. مهم‌تر اینکه تخفیف‌های زمستانه مراکز خرید بزرگ بلگراد، تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد و اگر قصد خرید زمستانه برای سال بعد خود را داشته باشید، تخفیف‌های بسیار خوبی در اجناس گیرتان خواهدآمد.

 

 

فستوال‌های بهار در صربستان

 

پروازهای صربستان

خطوط هوایی اطلس گلوبال، پگاسوس و ترکیش ایرلاینز شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید به تور صربستان نوروز 97 می‌رسانند.

 

 

خط‌هوایی اطلس برای سفر به صربستان

 

مدارک مورد نیاز برای سفر به صربستان

با توجه به هماهنگی‌های دیپلماتیک، شهروندان ایران برای سفر با تور صربستان نوروز ۹۷ به ویزا نیاز ندارند، اما مسافران این کشور حتما باید اصل گذرنامه با حداقل ۷ ماه اعتبار را همراه خود داشته باشند.