تور دبی نوروز 97

درباره تور دبی نوروز 97

تور دبی نوروز 97

دبی در ایام عید آب و هوای مطبوع بهاری دارد و به واسطه نزدیکی به ایران، برنامه‌های متنوعی در آن برگزار شده میزبان بسیاری از فارسی‌زبانان از بخش‌های مختلف دنیا خواهد بود. با توجه به همین رویه، خیابان‌های این شهر حال و هوایی نوروزی پیدا می‌کنند که نهایتا آن را به یکی از بهترین نقاط دنیا برای سفر در ایام نوروز بدل می‌کند

چرا نوروز به دبی سفر کنیم؟
آب و هوای فوق‌العاده و وجود ایرانی‌های بسیار در فروشگاه‌ها و بخش‌های مختلف شهر باعث می‌شود حال و هوای جاذبه‌های گردشگری دبی به شدت نوروی شود. بسیاری از مراکز ایرانی آ‌ذین‌های نوروزی می‌بندند و برنامه‌های مختلفی برای این ایام در تور نوروز دبی   تدارک می‌بینند.

 

 

 


آب و هوا
آب و هوای دبی به علت کویری بودن آن خشک و آفتابی‌ست. نه این که در طول سال باران زیادی به خود نمی‌بیند بلکه گاها به علت باد گرد و خاک هم می‌شود. بارش عمده آن در فصل زمستان بوده و در حالی که بیشتر مناطق ایران درگیر جبهه هوای سرد هستند، تور دبی نوروز 97 در ایام عید هوایی مطبوع و بالای بیست درجه به خود می‌بیند. تور دبی نوروز هر سال یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به این شهر حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود. و درست در همین زمان تور نوروز دبی ۹۷ اگر می‌خواهید از هیجان نفستان در سینه حبس شود، به سراغ ورزش‌های آبی دبی بروید و خاطره‌ای جانانه از سفر به‌یادگار ببرید.

 

 

دبی

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز
با توجه به نزدیکی دبی به ایران، در تور نوروز دبی ۹۷ برنامه‌های فارسی بسیار زیادی در این شهر برگزار می‌شود. به غیر از برنامه‌های بزرگ، اکثر هتل‌های معروف شهر نیز به صورت شبانه برنامه‌های متنوعی را برای گردشگران تور دبی نوروز 97  خود در نظر می‌گیرند، غیر از این جشنواره‌ی غذای مدیاسیتی را نباید از یاد برد که در ایام عید برپا می‌شود و یکی از فستیوال‌های دبی بسیار مورد پسند گردشگران است.

 

 

فستیوال‌های نوروزی دبی

 


پروازها
خطوط هوایی امارات، ماهان‌ایر، ایران‌ایر و فلای‌دبی‌ از مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید به دبی می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به دبی