تور دبی نوروز 1401

درباره تور دبی نوروز 1401

تور دبی نوروز 1401

دبی در ایام عید آب و هوای مطبوع بهاری دارد و به واسطه نزدیکی به ایران، برنامه‌های متنوعی در آن برگزار شده میزبان بسیاری از فارسی‌زبانان از بخش‌های مختلف دنیا خواهد بود. با توجه به همین رویه، خیابان‌ها هم‌زمان با تور دبی نوروز 1401 حال و هوایی نوروزی پیدا می‌کنند و در نهایت آن را به یکی از بهترین نقاط دنیا برای سفر در ایام نوروز بدل می‌کند.

چرا نوروز به دبی سفر کنیم؟

آب و هوای فوق‌العاده و وجود ایرانی‌های بسیار در فروشگاه‌ها و بخش‌های مختلف شهر باعث می‌شود حال و هوای جاذبه‌های گردشگری دبی به شدت نوروی شود. بسیاری از مراکز ایرانی آ‌ذین‌های نوروزی می‌بندند و برنامه‌های مختلفی برای این ایام در تور نوروز دبی تدارک می‌بینند.

 

 

 

بهترین زمان خرید تور دبی نوروز 99

به‌طور طبیعی از هفته‌ی پایانی اسفند سفرهای نوروزی شروع می‌شود و بسیاری از ایرانی‌ها از آن زمان برای سفر برنامه‌ریزی می‌کنند به همین دلیل از ۲۷ تا هفته‌ی اول فروردین، بهترین زمان سفر و پرطرفدارترین تاریخ‌های شروع سفر با تور نوروز دبی ۱۴۰۱ خریداری می‌شود. البته استقبال از سفر به دبی آنقدر زیاد است که به‌طور مداوم تورهای جدید برای حضور علاقمندان برنامه‌ریزی می‌شود. اما واقعیت این است که اقامت در بهترین هتل‌ها، پرواز در ساعت مناسب با خطوط‌هوایی خوب به‌سرعت تکمیل می‌شود و هرچه به زمان برگزاری تورها در نوروز نزدیک‌‌تر می‌شویم، فراهم آوردن این امکانات در برنامه‌ریزی تورها سخت و یا غیرممکن می‌شود.

بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم برای سفری خاطره‌انگیز با بهترین امکانات و مناسب‌ترین قیمت، و به‌منظور پیشبرد بهتر مراحل اخذ ویزا از سفارت امارات متحده‌ی عربی در تهران، در اولین فرصت نسبت به خرید تور نوروز دبی 1401 اقدام کنید.البته اصلا نگران خرید و برنامه‌ریزی برای این سفر نباشید. چون برای آرامش شما، هرزمان که تصمیم به سفر به دبی بگیرید خیلی ساده می‌توانید با برنامه‌های تور نوروز ۱۴۰۱ همراه شوید.

 

بهترین تاریخ شروع سفر نوروزی به دبی:

  • ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین: بهترین زمان حضور در تور دبی است. این زمان پرطرفدارترین تاریخ برای حضور در دبی و اقامت در بهترین هتل، با بهترین امکانات و برنامه‌های جذاب است. برنامه‌های تور در این تاریخ‌ها به‌سرعت تکمیل می‌شود و برای حضور در این تورها پیشنهاد می‌کنیم قبل از نیمه‌ی اسفندماه نسبت به خرید تور نوروز دبی اقدام کنید، البته در نظر داشته باشید؛  تور نوروز در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱ و ۲ فروردین کمی گران‌تر از بقیه‌ی تاریخ‌ها است.
  • ۵ فروردین: مرحله‌ی بعدی خرید مسافران دبی است که معمولا علاقمند هستند که پس از برگزاری مراسم تحویل سال سفر کنند. به‌این منظور هم برای حضور در تور دبی نوروز می‌بایست کمی زودتر و پیش از شروع تعطیلات نوروزی اقدام کنند تا مراحل اخذ ویزا طی شود و آنها هفته‌ی بعد از تعطیلات رسمی را در مسافرت بگذارنند.
  •  ۹ فروردین: در این زمان، مسافران کمتری همراه تور نوروز دبی ۱۴۰۱ می‌شوند، چون هم به پایان تعطیلات رسمی و هم آغاز فعالیت مدارس نزدیک است. با این‌حال مشتاقان به سفر هم می‌توانند در این تاریخ با قیمتی کمی ارزان‌تر از تورهای ابتدایی همراه برنامه‌های سفر شوند و نسبت به خرید تور اقدام کنند.

 


آب و هوای دبی


آب و هوای دبی به علت کویری بودن آن خشک و آفتابی‌ست. نه این که در طول سال باران زیادی به خود نمی‌بیند بلکه گاها به علت باد گرد و خاک هم می‌شود. بارش عمده آن در فصل زمستان بوده و در حالی که بیشتر مناطق ایران درگیر جبهه هوای سرد هستند، تور دبی نوروز 1401 در ایام عید هوایی مطبوع و بالای بیست درجه به خود می‌بیند. تور دبی نوروز هر سال یکی از بهترین زمان‌ها برای سفر به این شهر حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود. و درست در همین زمان تور نوروز دبی ۱۴۰۱ اگر می‌خواهید از هیجان نفستان در سینه حبس شود، به سراغ ورزش‌های آبی دبی بروید و خاطره‌ای جانانه از سفر به‌یادگار ببرید.

 

 

دبی

 


فستیوال‌ها و برنامه‌های ویژه در زمان نوروز در دبی


با توجه به نزدیکی دبی به ایران، در تور نوروز دبی ۱۴۰۱ برنامه‌های فارسی بسیار زیادی در این شهر برگزار می‌شود. به غیر از برنامه‌های بزرگ، اکثر هتل‌های معروف شهر نیز به صورت شبانه برنامه‌های متنوعی را برای گردشگران تور دبی نوروز 1401 خود در نظر می‌گیرند، غیر از این جشنواره‌ی غذای مدیاسیتی را نباید از یاد برد که در ایام عید برپا می‌شود و یکی از فستیوال‌های دبی بسیار مورد پسند گردشگران است.

 

 

فستیوال‌های نوروزی دبی

 

 

غذا و خوراکی‌های خوشمزه در دبی

 

دبی شما را به‌طور کامل میهمان همه‌ی طعم‌های لذیذ دنیا می‌کند. هم می‌توانید به بزرگترین و مشهورترین شعب فست‌فودهای دنیا مراجعه کنید و با غذاهای شناخته شده خود را سیر کنید و هم می‌توانید به مشهورترین رستوران‌ها سر بزنید و دست‌پخت بزرگترین سرآشپزها را امتحان کنید.از مشهورترین غذاهایی که مسافران دوست دارند در رستوران‌های مشهور مزه کنند، استیک‌های آمریکایی است. غذایی پرگوشت که طعم آن در دست هر یک از سرآشپزهای خاص دبی متفاوت و دلنشنین می‌شود.

 

 

مشهورترین فست‌فودهای دنیا در دبی

 

اما اگر خیلی غذای گوشتی را دوست ندارد، غذاهای فرانسوی که ترکیبی ساده از مرغ و یا سبزیجات طعم‌دار خوشمزه است، می‌تواند شما را سر ذوق بیاورد. با همه‌ی انها دبی ذائقه‌ای عربی دارد و شما می‌توانید در رستوران‌های آنجا غذاهای پرادویه و در بسیاری از موارد تند عربی را هم سفارش دهید و طعم سفرتان را فراموش نکنید!

 

پروازهای دبی


خطوط هوایی امارات، ماهان‌، ایرعربیا و ایران‌ایراز مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را در ایام عید به دبی می‌رسانند.

 

 

خط هوایی امارات برای سفر به دبی

 

مدارک مورد نیاز برای سفر نوروزی به دبی

برای سفر با تور نوروز دبی باید ویزای ورود به این کشور را دریافت کنید. برای دریافت آن‌هم می‌بایست اصل گذرنامه‌ که حداقل ۶ ماه اعتبار دارد به سفارت امارات متحده‌ی عربی در ایران ارائه شود.