تور آنتالیا نوروز 97

درباره تور آنتالیا نوروز 97

تور آنتالیا نوروز 97

آنتالیا نسبت به دیگر شهرهای ترکیه در ایام نوروز خوش آب و هواتر بوده و مقصد اصلی بسیاری از ایرانیان برای گذران تعطیلات نوروزی در خارج از کشور خواهد بود. جاذبه‌های طبیعی بسیار زیبای این شهر در هوایی فوق‌العاده جان می‌دهد برای گشت و گذار و لذت بردن از مناظر زیبا. در این بین نباید اجراها و البته مراسمات مختلفی که برای ایرانیان در نظر گرفته شده را فراموش کرد که کاملا حال و هوایی نوروزی به این شهر ترکیه می‌دهد. تمام این نکات باعث شده تور آنتالیا از محبوب‌ترین تورهای نوروزی محسوب شود.

چرا نوروز به آنتالیا سفر کنیم؟

ترکیه یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشری در ایام نوروز برای ایرانیان است. نزدیکی به ایران و البته قرابت فرهنگی بین این دو کشور از عمده دلایل آن است. اما در این بین آنتالیا با آب و هوای بسیار خوبی که در این فصل دارد جزو محبوب‌ترین مقاصد است و تور آنتالیا نوروز 97 از پرطرفدارترین سفرهای نوروزی است.جاذبه‌های گردشگری آنتالیا دیدنی است و مسافران تور آنتالیا می‌دانند که در این شهر تفریحات بسیار زیادی وجود دارد که تعطیلات شاد را برای خانواده‌تان رقم خواهد زد. اگر چه آب هنوز برای شنا کردن سرد است، اما مسافران تور نوروز آنتالیا امکانات بسیاری دارند که می‌توانند آن‌ها را تجربه کنند.

 

 

 

 

 

آب و هوا

با رفتن زمستان، این شهر ساحلی جذاب‌تر و تور نوروز آنتالیا ۹۷ هم پرمسافرتر می‌شود. در این فصل به طور کلی آنتالیا گرم‌تر از دیگر شهرهای ترکیه است، هوایی با دمای بین ۸ تا ۱۳ درجه را تجربه می‌کنید. هوایی بهاری و فوق‌العاده عالی که البته هنوز برای شنا در سواحل این شهر سرد به نظر می‌رسد. با این حال این هوا برای قدم زدن کنار ساحل پس از همراهی با تور آنتالیا نوروز و  رفتن به ۱۳ جاذبه‌‌دیدنی آنتالیا  در طبیعت زیبا  خاطره‌ی بسیار عالی برایتان می‌سازد.

 

 

آنتالیا

 


فستیوال‌ها و برنامه‌ها  ویژه در زمان نوروز

تور آنتالیا نوروز ۹۷  در این روزها شما را به جایی می‌برد که پر است از جشن‌ها و مراسم‌های مختلف که مخصوص ایرانی‌ها خواهد بود. این مراسم‌‌ها به اندازه‌ای است که به راحتی می‌توانید نزدیک به محل هتل خود یکی را پیدا کنید. البته مطمئنا این شهر اجراهای بزرگ هم در ایام نوروز به خود خواهد دید. با توجه به اینکه خوشبختانه اول بهار هنوز بهترین زمان برای مسافران خارجی به این شهر محسوب نمی‌شود و همینطور تغییر فصل که عموما زمان تخفیف لباس‌های فصل گذشته خواهد بود، بسیاری از مراکز خرید آنتالیا با تخفیف‌های عالی مواجه می‌شوند. این زمان یکی از بهترین مواقع برای خرید در این شهر محسوب می‌شود.

 

 

جشن‌های محلی در آنتالیا

 


پروازها
خطوط هوایی قشم‌ایر، سان‌اکسپرس و ماهان‌ایر از جمله مهم‌ترین شرکت‌هایی هستند که مسافران ایرانی را با تور نوروز آنتالیا 97 به این کشور می‌رسانند.

 

 

خط هوایی قشم‌ایر برای سفر به آنتالیا